Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że Naruto wydoroślał, walnie coś w stylu 'If I have no choice, I'll kill you, Sasuke', a tutaj takie pierdoły. Już mnie nudzą te całe sekrifejsy, denna drama, kończ Kishi, wstydu oszczędź. W ogóle cały shippuden od śmierci

Itachiego

to jedna wielka tendencja spadkowa ;f

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No macie rację. To już jest żałosne... <_< Liczyłem, że Naruciak chociaż ostro się wkurzy gdy zobaczy, jak Sasuke chce zabić Sakurę. I teraz wyobraźcie sobie sytuację, że Naruto atakuje Rasenganem Sasuke, a ochrania go ciałem Sakura co kończy się końcem różowego pokemona. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

 

08.jpg

 

 

kolejne przegięcie. chociaż w naruto to zaczyna się robić standardem. boję się co przeżyć są jeszcze w stanie postacie z naruto:

 

 

 

1. przebicie serca (kilka zapasowych a raczej coś w zamian)

2. odcięcie głowy (jeszcze nie wiadomo jak?!)

3. .... (strach się bać)

 

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty czapter.

 

 

 

Bardzo sie ciesze że Kisame przeżył, i nie skonczyla sie jego przygoda z mangą, uważałbym że postać by została zmarnowana.

 

druga rzecz, Zetsu w koncu staje sie kims ważniejszym, niż tylko szpiegiem i pożeraczem ciał. good.

 

trzecia rzecz, Killerbee wygląda kozacko z łuskoswordem.

 

czwarta rzecz, Kabuto is back, baby!

 

 

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

No, fajnie to nawet Kisiel wymyślił. Ale ty Mysza chyba na jakiegoś Hentaia nie liczysz, co?

 

A czemu by nie? :) Nie a tak na serio to liczę na jakiś rozwój relacji między Hinatą a Naruto...bo kur... ile można czekać na tą odpowiedź Naruto po tym jak Hinata wyznała mu miłość... :)

Co racja, to racja, szczególnie, że Kishi zapowiadał w wywiadach, że Naruto będzie z Hinatą. Tak więc to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

chyba nie musiałeś tego dawać w spoiler:D chyba że ktoś tylko dla hinaty to czyta:P

 

 

17.jpg

 

 

 

było gdzieś napisane jaką moc dają te przeszczepione sharingan? jak sobie jeden od drugiego Uchiha weźmie ?

nie chodzi mi bynajmniej o nazwę i o to że się nie oślepnie, bo jak tylko to to dobrze:

 

"Poziom czwarty -Wieczny Mangeky? Sharingan (jap. ????????? eien no mangeky? sharingan?, dosł. "wieczny kalejdoskopowy sharingan). Ten poziom nie niesie ze sobą ryzyka oślepnięcia oraz zwiększa umiejętności. Można go zyskać jedynie przez wydłubanie i przyczepienie sobie oczu innego członka klanu uchiha, który również posiada Mangeky? Sharingana."

 

bo obawiam się, że będzie kolejny sajan i będzie zamiana w małpę.

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli o jakieś moce chodzi, to możemy być spokojni. Kisiel ma niesamowitą głowę co do wymyślania nowych powerupów i ich designu.

Naruto ma uber RS to teraz może czeka nas jakaś nowa wersja chidori :P

A jeśli chodzi o EMS to nigdzie nie było podawane jakie to ma mieć moce. Za to wyglądowo będzie to połączenie/ nałożenie na siebie obu wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...