Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

No i już wiemy co się stanie. Moje gdybanie:

 

 

Część Itachiego, która będzie w Sasuke z powodu transplantacji oczu, spowoduje że pod koniec Sasuke się nawróci i stanie się super dobrym ziomkiem. Ewentualnie poświęci się dla Konohy, którą kochał jego brat. Założę się też, że w międzyczasie będziemy mieli przebłyski Itachiego u Sasuke tzn. jakieś motywy z głosami albo jakąś wizualizacją.

 

 

Ciekawi mnie jaką rolę w tej całej wojnie odegra Kabuto.

 

 

Odnośnik do komentarza

No i już wiemy co się stanie. Moje gdybanie:

 

 

Część Itachiego, która będzie w Sasuke z powodu transplantacji oczu, spowoduje że pod koniec Sasuke się nawróci i stanie się super dobrym ziomkiem. Ewentualnie poświęci się dla Konohy, którą kochał jego brat. Założę się też, że w międzyczasie będziemy mieli przebłyski Itachiego u Sasuke tzn. jakieś motywy z głosami albo jakąś wizualizacją.

 

 

Ciekawi mnie jaką rolę w tej całej wojnie odegra Kabuto.

To co napisałeś w spoilu pewnie okaże się prawdą.

Sasek będzie miał duże ilości flashbacków aby pod koniec podczas walki z Naruto kompletnie ześwirować, wtedy Itachi wyskoczy z Naruciaka tak jak 4th pojawił się w czasie walki z PAIN'em. Walnie moralniaka, Sasuke się nawróci i będzie walczył u boku Naruto z Madarą.

 

Swoją drogą to jedyne co mi trochę nie przypasowało w aktualnym chapterze to

ta wideo transmisja

 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ta technika nie działa na zasadzie: "tylko ci których ciała zostały zakopane",

bo w takim wypadku nikogo z tych nie przywołałby. Ciało Deidary wyparowało, Nagato leży gdzieś w szafie Konan, Itachi pewnie pożarty przez Zetsu, ciało Kakuzu pewnie zniszczone przez ninja Konohy po przeprowadzeniu badań, a Sasori został przerobiony na lalkę Kankuro.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, ja też stawiam że to prawdziwy Madara. Zresztą chyba w poprzednim chapie Kabuto mówi coś w stylu - przybyłem z pozdrowieniami Tobi, wybacz przedstawiasz się ostatnimi czasy jako Madara, nieprawdaż? Dlatego jestem na 90% pewien, że Tobi to nie Madara, tylko się za niego podaje i jak widac nie chce by ten sekret został ujawniony

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No właśnie, ja też stawiam że to prawdziwy Madara. Zresztą chyba w poprzednim chapie Kabuto mówi coś w stylu - przybyłem z pozdrowieniami Tobi, wybacz przedstawiasz się ostatnimi czasy jako Madara, nieprawdaż? Dlatego jestem na 90% pewien, że Tobi to nie Madara, tylko się za niego podaje i jak widac nie chce by ten sekret został ujawniony

 

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza

też mi się wydaje, że spoilery można sobie podarować:P

 

 

 

"jedyną osobą, której boi się madara jest ........

jego stara

"

 

 

przegięte to z tym przywoływaniem. było coś jednak w walce oro z hokage takiego, że Ci przywołani jednak są słabsi zdecydowanie od oryginałów.

pomysły są coraz gorsze... ten kisamo/miecz/szpieg np. więc kwestia ostatniego przywołania to może być cokolwiek.

taki pomysł jeszcze, że ktoś z akatsuki. kto zginął zanim Tobi pojawił się u nich?

 

z naruto też przeciągane jest. przecież i tak nic z tego nie będzie puki się lis z ośmiornicą nie spotka.

Odnośnik do komentarza

Sasori zginął zanim Tobi sie pojawił. Nie było innych userów akatsuki, prócz Orochimaru.

 

 

Zgadzam sie, zdecydowanie te trupy są słabsze od oryginałów, inaczej trzci Hokage szans najmniejszych by nie miał. ale mogą używac swoich zaawansowanych technik, i bloodline limitów (aczkolwiek nie wiem jak będzie z oczami Nagato i Itachiego)

 

 

ok, ok...idź sobie xD

 

Aha, tak, możesz sie spodziewac bardzo szybko.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Stawiałem na pierwszego, ale braciak/prawdziwy Madara też wydaje się dobrą opcją.

 

Ja mangi nie czytam a czasem tutaj zagladam wiec spoilery niech zostana. W anime Naruto wlasnie zaczal trening u zab, dosc szybko mu to idzie, mozna sie niedlugo spodziewac jego walki z Nagato?

 

A nas jest 5, a ty jeden. Jako że mamy demokrację i rządzi większość - jak nie chcesz czytać spoilerów to po prostu tu nie wchodź ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

dokładnie, bo o anime nikt nie pisze. myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem od spoilerów byłby podział na dwa tematy.

 

hmm z tym członkiem akatsuki to mi chodziło o to, że musiał być jakiś powód ukrywania się Madary/Tobiego wcześniej przez tak długi czas.

chociaż znając Naruto to może to wcale nie być wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...