Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

9ogoniasty jest jedyną bestią, która odziedziczyła po pierwowzorze nieskończoną ilość chakry. Może to dlatego?

Mnie za to ciekawi jak można zapieczętować połowę nieskończonej ilości chakry :P

 

Hehe dokładnie :)

 

Nowy wygląd Naruto jest kozacki,fani od razu nazwali go Rikudou Senin Mode ;) Poniżej mój ulubiony art z nim związany ;)

 

Naruto_Chapter_499___Sage_by_xxMeMoRiEzxx.jpg

 

:wub:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Świetny odcinek ;) Przywołanie Gedo Mazo miało moc :D Jestem tylko ciekaw co z tym Hanzou się stało :)

 

Odniosę się jeszcze do wyglądu Naruto...uważa się ,że Nagato był reinkarnacją Rikudou Senina z powodu oczu...teraz to Naruto będzie uważany za jego reinkarnację z powodu wyglądu. Jirayia mówił,że on i Rikudou wierzyli w to samo czyli ,że ludzie będą w stanie się zrozumieć itp. Naruto wierzy w to samo,więc tym bardziej może być uznawany za następcę Rikudou ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra chopaki. Taki quest dla was. Mange skonczyłem w momencie jak Pain napadł na Konohę i.... który to odcinek anime? Który emitują obecnie? i czy od tej walki z Painem do teraz były jakieś filery?

 

dzięki

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co to ma do rzeeeeeeeeeeeeeeeeeeczy ? : D

 

Teraz ma ją u(pipi)aną w pół : )

To, że milion łatwiej jest podzielić na pół niż nieskończoność?

 

Edit: A to nie jest tak, że Flash po prostu odciął jeden z dwóch aspektów chakry? Ten Ying i Yang nie? Więc wziął jeden i pyk. Chakry on dalej może mieć nieskończoność tylko, że teraz nie będzie taka potężna or sth.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

A co to ma do rzeeeeeeeeeeeeeeeeeeczy ? : D

 

Teraz ma ją u(pipi)aną w pół : )

To, że milion łatwiej jest podzielić na pół niż nieskończoność?

 

Edit: A to nie jest tak, że Flash po prostu odciął jeden z dwóch aspektów chakry? Ten Ying i Yang nie? Więc wziął jeden i pyk. Chakry on dalej może mieć nieskończoność tylko, że teraz nie będzie taka potężna or sth.

Też się nad tym zastanawiałem i to rozwiązanie wydaje się najbardziej logiczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...