Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to chyba nie tak. Przecież Madara i Itachi wyrwali się spod kontroli Edo Tensei na samym początku, a Itachi i tak zginął. Chyba chodzi o to, że Madara, znając pieczęć Edo Tensei, sam uwolnił swoją duszę jak zobaczył co się dzieje i to zostało zaliczone przez technikę jako uwolnienie. Ale że Madara zna Edo Tensei to wrócił duszę do ciała i nadal jest nieśmiertelny. Po prostu oszukał Edo Tensei Kabuto i zastąpił to swoim Edo.

I dobrze że tak się stało, mam nadzieję, że roz(pipi)i tych Kage, bo są nudni i nic nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Hejtujecie z zasady juz :rolleyes:

 

Jak przez ostatnie tygodnie nie dzieje się zupełnie nic, to jakie to hejtowanie. Ja będę chciał poczytać o niekończących się rozterkach bohaterów, to kupię sobie jakieś babski romansidło.

Odnośnik do komentarza

Nie, to chyba nie tak. Przecież Madara i Itachi wyrwali się spod kontroli Edo Tensei na samym początku, a Itachi i tak zginął. Chyba chodzi o to, że Madara, znając pieczęć Edo Tensei, sam uwolnił swoją duszę jak zobaczył co się dzieje i to zostało zaliczone przez technikę jako uwolnienie. Ale że Madara zna Edo Tensei to wrócił duszę do ciała i nadal jest nieśmiertelny. Po prostu oszukał Edo Tensei Kabuto i zastąpił to swoim Edo.

I dobrze że tak się stało, mam nadzieję, że roz(pipi)i tych Kage, bo są nudni i nic nie potrafią.

 

Czyli najpierw użył tej techniki oddzielania się od ciała, po czym pomijając już fakt że może w tym stanie je.bnąć jutsu, użył Edo Tensei na niczym (bo potrzebne jest ciało), albo na swoim umierającym ciele, albo wrócił - ch.uj go wie, tylko po co coś mamrotał o "czystym wskrzeszeniu" gdy się pojawił, skoro dla niego nie ma różnicy i tak. Pomijam już fakt że w ogóle dał się zabić, skoro może sobie takie techniki stosować na sobie... a w ogóle to wtf.

 

Btw. jeśli teoria o rozdzieleniu się Madary na Madarę i Tobiego, to faktycznie Tobi mógł podejrzeć te pieczęcie od Kabuto i przekazać swojemu drugiej części "klucz".

Odnośnik do komentarza

Podział Madary na dwóch zalatuje mi sztampą i brakiem pomysłu co z nim zrobić. Gdyby tak było, Kisiel jako fan Toriyamy i DB zrobił by dwie wersje Madary: złą i dobrą (jak Kami-sama, który wyrzucił starego Piccolo z siebie w DB) a nie złą i złą/przepakowaną.

Ja dalej stawiam, że to Obito i zarazem czekam na cliffhangera w postaci Rin, która ma wejść z buta do mangi i sporo namieszać.

Odnośnik do komentarza

Nie, to chyba nie tak. Przecież Madara i Itachi wyrwali się spod kontroli Edo Tensei na samym początku, a Itachi i tak zginął. Chyba chodzi o to, że Madara, znając pieczęć Edo Tensei, sam uwolnił swoją duszę jak zobaczył co się dzieje i to zostało zaliczone przez technikę jako uwolnienie. Ale że Madara zna Edo Tensei to wrócił duszę do ciała i nadal jest nieśmiertelny. Po prostu oszukał Edo Tensei Kabuto i zastąpił to swoim Edo.

I dobrze że tak się stało, mam nadzieję, że roz(pipi)i tych Kage, bo są nudni i nic nie potrafią.

 

Czyli najpierw użył tej techniki oddzielania się od ciała, po czym pomijając już fakt że może w tym stanie je.bnąć jutsu, użył Edo Tensei na niczym (bo potrzebne jest ciało), albo na swoim umierającym ciele, albo wrócił - ch.uj go wie, tylko po co coś mamrotał o "czystym wskrzeszeniu" gdy się pojawił, skoro dla niego nie ma różnicy i tak. Pomijam już fakt że w ogóle dał się zabić, skoro może sobie takie techniki stosować na sobie... a w ogóle to wtf.

 

Btw. jeśli teoria o rozdzieleniu się Madary na Madarę i Tobiego, to faktycznie Tobi mógł podejrzeć te pieczęcie od Kabuto i przekazać swojemu drugiej części "klucz".

Pieczęci użył po oddzieleniu duszy od ciała (podobnie jak ten ziomek Tsunade użył teleportu w tym samym chapie). A użył tego na tym ciele, które miał odkąd się pojawił. Przynajmniej taka jest moja teoria. :P Pewnie za tydzień wszystko się wyjaśni.

 

Podział Madary na dwóch zalatuje mi sztampą i brakiem pomysłu co z nim zrobić.

Też liczę na Obito lub kogoś z Uchihów, bo Madarax2 to byłoby kiepskie, chociaż ta teoria ma najwięcej sensu.

Odnośnik do komentarza

Imo Tobi to Uchiha Kagami

tobi_kagami_theory_by_xenoma-d4cpmbb.jpg

 

Po pierwsze jego team skaładał się z:

Uchiha Kagami

TOBIrama Senju

Hiruzen SaruTOBI

Danzou

Te dwa staruchy z Konohy

random akimichi

 

Czyli każdy z nich, oprócz randoma akimichi i kagamiego jest wazną postacią w mandze. A że Kishimoto kocha uchihów, to nie zrobiłby z Kagamiego randoma.

Poza tym na kage summit było powiedziane, że danzou ma podobne intencje co on, tylko normalne metody a nie hardkor, więc pewnie mieli na siebie jakieś wpływy.

Edytowane przez Dahaka
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...