Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zajarzyłem za bardzo o co kaman z tym jutsu i dlaczego tobi oberwał, wiec niech mi ktoswytlumaczy

 

Poza tym to spoko walka. Podoba mi sie.

 

BTW, ostatnio kishi powiedział, że w ciągu nabliższych tygodni poznamy tożsamość Tobiego. więc obstawiam, że chapter 600 będzie przełomowym i w nim się to wydarzy.

 

EDIT

Dobra już czaje o co kaman. Fajne rozwiązanie ale.... wymaga spamowania kamui od kakashiego, ktore przeciez pochlania polowe jego chakry na jedno uzycie :ph34r:

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Po prostu Kamui przenosi rzeczy do tego samego wymiaru co Tobi się chowa przed atakami. Tym samym w momencie gdy Tobi spodziewał się trafienia, Kakashi wysłał Rasengana w inny wymiar i Tobi oberwał. Jikugan Ido to więc tak naprawdę Kamui stosowane na sobie z możliwością powrotu.

Oczywiście był to trzeci Kamui, więc Kakashi nieźle przypakował skoro nadal stoi na nogach ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dlatego coraz bardziej jestem za tym że Tobi - Obito. W końcu Kakashi i Tobi używają praktycznie tej samej techniki dzięki swojemu sharinganowi, tyle że Tobi ją udoskonalił.

Też w poprzednim chapterze albo jeszcze wcześniejszym Tobi zwracał się do Kakashiego jakby spotkali się już dużo wcześniej (jasne, spotkali się pare razy przed wojną ale wydaje mi się że to nie o to chodziło).

 

No nic, spekulować można ciągle ale oby wkrótce się wszystko wyjaśniło ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po prostu Kamui przenosi rzeczy do tego samego wymiaru co Tobi się chowa przed atakami. Tym samym w momencie gdy Tobi spodziewał się trafienia, Kakashi wysłał Rasengana w inny wymiar i Tobi oberwał. Jikugan Ido to więc tak naprawdę Kamui stosowane na sobie z możliwością powrotu.

Oczywiście był to trzeci Kamui, więc Kakashi nieźle przypakował skoro nadal stoi na nogach ;)

 

No i powinien już dawno oślepnąć od nagminnego używania MGS :P

Odnośnik do komentarza

Dlatego coraz bardziej jestem za tym że Tobi - Obito. W końcu Kakashi i Tobi używają praktycznie tej samej techniki dzięki swojemu sharinganowi, tyle że Tobi ją udoskonalił.

Też w poprzednim chapterze albo jeszcze wcześniejszym Tobi zwracał się do Kakashiego jakby spotkali się już dużo wcześniej (jasne, spotkali się pare razy przed wojną ale wydaje mi się że to nie o to chodziło).

 

No nic, spekulować można ciągle ale oby wkrótce się wszystko wyjaśniło ;)

Dlatego coraz bardziej jestem za tym że Tobi - Obito. W końcu Kakashi i Tobi używają praktycznie tej samej techniki dzięki swojemu sharinganowi, tyle że Tobi ją udoskonalił.

Też w poprzednim chapterze albo jeszcze wcześniejszym Tobi zwracał się do Kakashiego jakby spotkali się już dużo wcześniej (jasne, spotkali się pare razy przed wojną ale wydaje mi się że to nie o to chodziło).

 

No nic, spekulować można ciągle ale oby wkrótce się wszystko wyjaśniło ;)

 

Bądz te ability przychodzi dla nie-uchihów, a dla ludzi którzy mieli transplantacje nie będąc Uchihą, jak Kakashi. Nie widziałem innego Uchihy który mógłby używać Kamui, nawet Madara.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Niezbyt to ogarniam.Kamui sprawia ze przedmiot i maly obszar do okola niego wiruja i przenosza sie do innego wymiaru.Dematerializacja nie ma efektu wirowania i znikniecia postaci.Wciaz widzimy Tobiego.Co wiecej,na spotkaniu Kage,Tobi wlasnie tak wyszedl,uzywajac Kamui wciagajac siebie i bylo widac wirowanie.Nie wiem jak moze to Kishi wytlumaczyc.Ze czesciowo znika?

Odnośnik do komentarza

Ze tak naprawde znika i wiruje, ale wszsystko to jest nakryte pozostaloscia materii - fantomem, ktory jest kotwica dla ewentualnego powrotu? Ma tysiace mozliwosci tego wyjasnienia. Ale to raczej nie jest ta sama technika - a na pewno nie udoskonalona. Kakashi dematerializuje rzeczy w zasiego wzroku - Obi tylko te ktorych dotknie. Kamui jest jedna z najpotezniejszych technik w mandze i gdyby nie dzialalo tak destruktywnie na Kakashiego wszelkie Ameteratsu, Susanno i inne bomby chakry moglyby sie schowac.

Odnośnik do komentarza

No to teraz Oodama Rasengan, albo Rasenshuriken pyknąć Kamui i Tobi leży :P Chyba, że zrobi ich w konia i nie zastosuje techniki ;p

 

Nie wierzę, że tak łatwo go pokonają. Teraz skoro już znają sposób jak go trafić to i Tobi będzie uważał. Zresztą coś czuje, że w kluczowym momencie Kakashiemu czakry zabraknie.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...