Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

One Piece nie tylko wyglada i rusza sie jak bolek i lolek (glowny bohater zreszta wyglada jak bolek), ale jeszcze fabule ma na podobnym poziomie.

Naruto ma zayebiste uniwersum, a OP chvjowe. Tyle w temacie.

Oczywiście, po tych całych 10 odcinkach które obejrzałeś można tak stwierdzić. Niestety jak OP się rozpędzi, to Naruto zostaje w tyle. Zresztą co ja będę Ci mówić. Każda osoba tutaj, która jest na bieżąco z obydwoma mangami i może się obiektywnie wypowiedzieć, twierdzi ze w ogólnym rozrachunku OP>Naruto. A reszta obejrzała pare odcinków, zrezygnowała i ocenia całą serie na podstawie słabego początku.

Uniwersum jest 10x bardziej rozbudowane niż Naruto, fabuła generalnie nie ma znaczących dziur, jest prowadzona umiejętnie w sposób wciągający czytelnika + jest zaplanowana na kilka lat wprzód. And so on... już nie raz się rozpisywałem na ten temat. Ta manga jest najpopularniejszą w historii Japonii nie bez powodu.

 

Co do chaptera:

Nic, czego nie mogliśmy się domyślić wcześniej. Niech już kończy się ten flashback.

 

Buggy1.png

 

vs.

 

2952.jpg

 

Ta dyskusja nie ma sensu.

 

Naruto > bolek i lolek na pirackim statku. Nie osmieszaj sie dalej :(

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrzut z początku produkcji anime vs fan art kolorowy rysowany pewnie wiele lat po pierwowzorze brawo za obiekcję nie ma co. Zresztą porównanie postaci która ma śmieszyć i robić za głupka z postacią która miała być wyznacznikiem siły i strachu.

 

 

Zresztą to nie ma sensu, bo wszystko sprowadza się do: "moja racja jest mojsza niż twojsza" :D

 

Edit: Mój post to odpowiedz oczywiście na buggy vs zabuza.

Edytowane przez Nightmare90
Odnośnik do komentarza

No właśnie, wolę Naruto bo mimo tradycyjnego dls shonen jumpowych tasiemców zaniżania jakości, anime jest zjadliwe, i nawet fillery tak nie bolą (chociaż te ostatnie są mega słabe). Sceny walk wolę oglądać animowane, a mangę czytam dla fabuły. One Piece jako anime jest dla mnie “takie se”. Szkoda że Bleach tak zlamił i już nie oglądam. Naruto zawsze jakiś tam poziom trzyma.

Odnośnik do komentarza

W przypadku OP sceny walk są lepsze w mandze niż w anime. Nie wiem jak to możliwe, no ale tak jest. Mają więcej pierd.olnięcia, dzięki odpowiedniej perspektywie (która w anime jest bez przerwy partaczona) i detalach. W naruto z kolei, to ja często nie mam pojęcia co się dzieje w ogóle na danym panelu podczas walk, dlatego tez wole je w anime, które radzi z nimi sobie imo lepiej. W ogóle całe Naruto wole w anime, ale w przypadku OP manga jest lata świetlne przed wersją animowaną... ostatnimi czasy to ludzie czytający mangę czekają tylko na anime, żeby zobaczyć jak zaje.biste sceny z mangi wypadną w ruchu... i niestety zawód za zawodem jest.

 

A fillery to jest dobra rzeczy i cieszmy się, że Naruto je ma. Anime OP przez ich brak ciągnie się jak krew z nosa i jak oglądanie ciurkiem po kilka odcinkow dziennie ma sens i jest zjadliwe, tak jeden na tydzien to tragedia. Wole poczekać pół roku i nie oglądać, a potem dostać szybką akcje, niż móc oglądać co tydzien, ale w żółwim tempie.

Czyli anime Naruto > anime OP pod względem wykonania i adaptacji.

Odnośnik do komentarza

Kurde muszę zapytać: Dahaka jakie zioła spalasz przy czytaniu OP? :D Rumianek? Mięta? Albo po prostu masz "otwartą" wyobraźnię co jest na plus.

 

Co do anime to Naruto przede wszystkim posiada zaje*isty OST i za to go cenię. No i za kilka kluczowych walk, które są świetnie zmontowane i posiadają oryginalną kreskę przy zachowaniu płynności ruchów. Jeśli chodzi o fillery to są słabe i przegadane. Wolę te z OP.

Odnośnik do komentarza

No ale i tak jest tylko jeden, obok jest wszak Gyuki który powinien pomóc Kuramie uwolnić się z elementu drewna?

 

Dobrze, że się ten flashback skończył, nawet ciekawie - z tym czekaniem w jednym miejscu codziennie, to takie "madarowe" ;p Dziwię się, że nagle z pipki zrobił się taki poważniak ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...