Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest co czytać, stare tytuł się kończą, nowe przychodzą :P Aczkolwiek te nowe tasiemce to ehh. Fairy Tail ssie fabularnie bardziej niż prison break w 4 sezonie, aż szkoda, że autor nie ma do tego głowy, bo potrafi narysować 3 rozdziały w tygodniu... Toriko słabawe i specyficzne, HxH świetny ale autor mangi to drugi Miura, Bleach też się zaraz kończy. OP to ostatni bastion :( tyle dobrze, że jeszcze z 10 lat pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyżby szykował się największy tagowy combos w dziejach mangi? Oby. A tak poza tym strasznie przegadany ten chapter.

 

Dojdzie do fuzji Lisów i będziemy mieli kolejne plot hole, gdzie dziewięcioogoniasty okaże się potężniejszy od dziesięcioogoniastego ;p

Odnośnik do komentarza

Jest w wersji niepełnej, dzięki czemu w ogóle go mogą jakoś pokonać. Jakby był full powered, to pewnie chuchałby promieniami jak Godzilla ;)

 

Jednak odnoszę wrażenie, że ostatnie pomysły to sobie tak w pośpiechu Kishi wymyśla. Typu: "A, właśnie! Przecież Minato też ma lisa w sobie, to może stworzę drugą wersję". W ogóle to już ostry mindfuck z tymi wersjami. Znaczy wiem, że klony ogólnie mogą się nawet pokłócić, ale z tego co wiem gdy klon znika, to jego doświadczenie idzie do oryginału. Pytanie który Kurama jest oryginałem, a może po prostu to w ogóle działa inaczej u niego ;)

Odnośnik do komentarza

Jest w wersji niepełnej, dzięki czemu w ogóle go mogą jakoś pokonać. Jakby był full powered, to pewnie chuchałby promieniami jak Godzilla ;)

 

Jednak odnoszę wrażenie, że ostatnie pomysły to sobie tak w pośpiechu Kishi wymyśla. Typu: "A, właśnie! Przecież Minato też ma lisa w sobie, to może stworzę drugą wersję". W ogóle to już ostry mindfuck z tymi wersjami. Znaczy wiem, że klony ogólnie mogą się nawet pokłócić, ale z tego co wiem gdy klon znika, to jego doświadczenie idzie do oryginału. Pytanie który Kurama jest oryginałem, a może po prostu to w ogóle działa inaczej u niego ;)

Kiedy było powiedziane, że połówka Kuramy w Minato to klon? Przecież Minato rozszczepił lisią chakrę na pół (jedną zapieczętował w sobie, a drugą w Naruto) po czym umarł więc jego lis za dużo doświadczeń nie nabrał i raczej nie wpłynie znacząco na drugiego. Da mu co najwyżej solidnego power up'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...