Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna rzecz na jaką czekam w tej mandze od od początku tej wojny.

I tak wiem, że nie będzie podjary na poziomie tej u Lee, kiedy walczył z Gaarą, bo ta manga się stoczyła do poziomu kibla i jedyne emocje jakie u mnie wywołuje to ziewanie, ale mam nadzieję, że chociaż na tę jedną chwilę poczuje się znowu jak gimber oglądający egzamin na chuunina. Niech ten klimat powróci chociaż teraz. Gai-sensei, licze na ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jedyna rzecz na jaką czekam w tej mandze od od początku tej wojny.

I tak wiem, że nie będzie podjary na poziomie tej u Lee, kiedy walczył z Gaarą, bo ta manga się stoczyła do poziomu kibla i jedyne emocje jakie u mnie wywołuje to ziewanie, ale mam nadzieję, że chociaż na tę jedną chwilę poczuje się znowu jak gimber oglądający egzamin na chuunina. Niech ten klimat powróci chociaż teraz. Gai-sensei, licze na ciebie!!!

 

Wpis jak cholera. To były jeszcze czasy kiedy nie miałem dobrego neta i znajomek mi nagrywał kolejne porcje odcinków na CD. Pierwsza seria momentami takie ciary wywoływała, że hej :D

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Moim zdaniem dobrą cezurą pomiędzy starym dobrym Naruto, a tym zyebanym, złym nowym Naruto może być walka Sasuke vs Itachi.  Od tego momentu zaczęły się przekokszone techniki, wyrywanie oczu i zabawa w komórczaka, cała masa fajnych postaci odeszła do lamusa a historia stała się wybitnie dwutorowa. Poza tym dobry poziom był już tylko epizodycznie.

 

Hidan i Kakuzu mój ulubiony duet z Akatsuki, łowca nagród i fanatyk a nie jacyś ,, jesteśmy źli bo zabrali nam misia, a tak naprawdę wystarczy pogadać i się nawrócimy ". Nawet Orochimaru chyba się nawrócił, aż mi się nie chce wierzyć. Miałem nadzieję że wykręci jakiś solidny numer, a tu ..

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Wiem już co będzie. Gai używając ultra szybkiego trybu trafi Madarę tym narzędziem Rikudo Seninna, ktoś go zapieczętuje, wszyscy pomyślą że to koniec, gdy Madara rozwali od wewnątrz ten słój, po czym uwolni wszystkich tych co są tam uwięzieni, przy okazji kontrolując ich i znowu będzie wielka bitwa... :P

Odnośnik do komentarza

To jest właśnie powód, dla którego ta manga ssie tak bardzo w chwili obecnej. Kishimoto miał całą (pipi)a mangę, aby skupić się na postaciach drugoplanowych, CAŁĄ. Ostatni arc mangi, która jest w dodatku wojną, to nie jest miejsce na wspominki każdego i jego matki. To wszystko powinno być zrobione już dawno temu, a teraz tylko finał wątków tych postaci - zebranie całego ich rozwoju na przestrzeni i zwieńczenie, a nie (pipi)a, żebym ja dopiero teraz, pod sam koniec, poznawał postać, która jest w mandze od 600 rozdziałów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...