Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

10277047_731074583602325_101899000171727

 

A swoją droga, kto stawia na to, że dres jeszcze na koniec mangi porozmawia z drzewem, i ono mu wyzna że ono jest istotą też i ma prawo domagać się tego co mu zabrano, i wtedy dres walnie 1-chapterowe talk no jutsu, drzewu włączy się flashack jak był małym nasionkiem, a potem zdecyduje że w sumie niech wszyscy korzystają i żyją długo i szczęśliwie ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Haha, a myslalem ze nic nie przebije ssj4 z rozowym futrem ;d

 

zaraz Czezky wpadnie i napisze jak super sie akcja rozwija.

 

JARAM SIE!!!

Najwieksza koksiara jaka kiedykolwiek zyla <33333333333333333333

No tego sie nie spodziewalem, Kishimoto GOTY mangaka!!!

Odnośnik do komentarza

No bo sorry, ale to jest głupie na maksa. Cały potężny arc z Madarą, właściwie ba cały Shippuuden skupiony jest wokół głębokiego, niecnego planu Madary i komplikacji związanych z kiepską subordynacją nad Obito, który nieco zmodyfikował ów plan. Dziesiątki chapterów wyjaśniających kto i po co, kilka flashbacków, mini-arców, wielka wojna i kilka boss battle w tym z Madarą dopakowanym na maksa.

I nagle jakieś randomowe mięso armatnie zabija dopakowanego Madarę jednym szlagiem niczym jakiegoś randoma, po czym zamienia się w jakąś naprędce stworzoną na kolanie laskę-boginię z du*y, która zdążyła jeszcze powiedzieć: "to nie był twój plan, tylko mój, haha cała chakra teraz moja!1!!" i zaczęła s*ać atakami globalnymi. W międzyczasie małomówny Sasuke stał się generałem, a Naruto nauczył się latać. Brakuje genki damy i wspólnego ostatecznego ataku "Rasen-chidori" którym wyrzucą ową laskę w kosmos...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to miałem nadzieję, że chociaż w anime będzie kosa pod względem animacji, a tam lipa. Jest max dobrze, nie warto nawet zasiadać do oglądania dla walk, bo w porównaniu do wszelakich przedwojennych jest bieda.

W najnowszym epie zginął stary shikamaru z ekipą i neji. Podobnie jak w mandze czułem się jakbym oglądał śmierć randomów. 

A sama wojenka trwa już... 165 rozdziałów.

Naprawdę. Sto. Sześćdziesiąt. Pięć.

<wyciąga kalkulator>

To jest 24% tej mangi. Tak, cała ta wojna trwa 1/4 mangi. JEDNĄ CZWARTĄ. I dalej trwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...