Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz drugie randomowe mięso armatnie przez cały chapter zdradza, że tak naprawdę to był jego plan i cały Naruto Shippuuden to tak naprawdę sprawka najbardziej bezbarwnej postaci w historii mangi.

Czasami myślę, że to tak naprawdę wcielenia Kishimoto, takie easter eggowe hidden kameo appearance :)

Ps.

Z tym opóźnionym Izanagi, to pomysł fajny, ale i też beka, bo równie dobrze jakiś inny Uchicha właśnie gdzieś tam sobie pyknął technikę opóźnioną o kilka lat, i zaraz się okaże że wszystko jest inaczej, i manga będzie mogła dostać kolejne setki chapterów, a kasa spływać przecież będzie... :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

E tam narzekacie. Chapter zrobiony z jajem, jaki inny pomysł mógł wpaść do głowy Naruto ? Kaguya to mimo wszystko kobieta, lodowa miejsówka na mega plus, mam nadzieję że Kishi ich kopnie tam do tego lodowego zamku co był na górze pokazany. A Sasuke nadrobi Uncharted 3 na pustyni :D

Odnośnik do komentarza

Zadne genjutsu, wysylanie do innych wymiarow. Pozatym ona zna kazda technike (niby) na ziemi.

 

Mi tam sie ten chapter calkiem podobal, byla kooperacja, byl cios w dziob, byl zlewkowy reverse-harem, a to ze Naruto nie robi sensu to juz od dluzszego czasu sie przyzwyczailem. Tak zeszmacic dwoch glownych villainow (Madara, Obito) lol.

Odnośnik do komentarza

jak inni krytykowali już mangę od dłuższego czasu to mi mimo wszystko ona się podobała, ale od kiedy Madara zniknął, wkroczyłą ta chuy wie jak jej tam nie pamiętam i Zetsu to już się w(pipi)iłem. Kishi uratuje to wszystko jak się okaże że Team 7 też jednak jest w Genjutsu, ale tylko wtedy.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kiedyś wystarczyło mieć plebejskiego Sharingana z dwoma łezkami żeby rozpoznać klona, a dzisiaj nie da rady przy użyciu mutacji Sharingana z Rinneganem i osobny Byakugan.

 

...

 

Beka

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Kiedyś wystarczyło mieć plebejskiego Sharingana z dwoma łezkami żeby rozpoznać klona, a dzisiaj nie da rady przy użyciu mutacji Sharingana z Rinneganem i osobny Byakugan.

 

...

 

Beka

 

Pudło. Byakugan nie umożliwia rozpoznania klona ( walka Neji Naruto na egzaminie ) tak samo Sharingan ( Sasuke Naruto w Dolinie Końca ). Ale i tak beka że kobitka z milionem jutsu i czakrą 10 demonów walczy technikami na poziomie Jonina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...