Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moj iphone wariował jesli chodzi o baterie, spadal sobie w ciagu 10 sekund z 40% na 5%, po podlaczeniu do ladowarki nagle roslo odrazu do 65% i tak ciagle xD Dobrze ze sie ogarnalem i zobaczylem ze program wymiany baterii za free obowiazuje do 1 marca 2015, dzis oddalem do serwisu za friko :obama:

Odnośnik do komentarza

Forumku, niedługo chyba się przesiadam na iPhone'a. Czy jest możliwość importu/eksportu SMS'ów? No niby będę miał konto developerskie i niby mogę używać nieudokumentowanego API by sobie je odczytać w dowolny sposób i później zapisać w XML tak, by w razie powrotu na Androida cały czas je mieć, ale powiedzmy, że jestem leniwy i to trochę dużo zachodu. Już pal licho import starych SMS'ów, bo nie potrzebuję ich mieć ze sobą koniecznie, byle były zapisane (a to już jest). Najbardziej mnie interesuje ewentualny eksport przy opuszczaniu platformy. Wykonalne?

Odnośnik do komentarza

Znalazłem takie coś:

http://www.smsiphone.org/

 

Zawsze w sumie są wiadomości w backupie jak go zrobisz i jest trochę softu przy czym większość płatna. Znam np CopyTrans - to jest cała paczka. Używałem tego parę razy i działało.

 

Ale zaraz ktoś ci odpisze, że jak będziesz miał iPhone'a to już nigdy nic innego cię nie zadowoli ;-)

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

będę musiał sobie sam pisać aplikację do eksportu smsów po miesiącu jak będę z płaczem wracał na Androida, tak to się pewnie skończy :lapka:

 

ehh chyba nawet nie ma żadnego prywatnego API by do wiadomości się dobrać, masakra ;/

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Wiesz, safety first... W Andku masz dostęp do 90% rzeczy a tutaj jak chcesz na Swiftkey wpisać hasło to cię przełacza na klawiaturę systemową bo tylko jej możesz "ufać" :-)

 

A na poważnie to pytanie co robisz na telefonie. Ja przy kilku scenariuszach miałem z IP ciężki ale też wiem, że wielu osobom wystarcza. Jako telefon do wszystkie sprawdza się dobrze, dopiero jak się wchodzi w szczegóły to się pojawiają przeszkody.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...