Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jest miejsca w ogóle w iCloudzie?

Bo mi się wszystkie albumy tam wrzucają teraz, a mam ich ze 20GB;/

 

Albumy są wrzucane do iTunes Match i nie zabierają miejsca z iCloud. W tym momencie możesz uploadować 20,000 piosenek, a po premierze iOS9 będzie 100,000.

 

Premiera 6S w polowie wrzesnia ?

 

Prawdopodobnie, ale czy w Polsce to nie wiadomo. Wszystko zależy od dostępności, u nas jak zwykle może się opóźnić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

szejdj daj namiar na szostke za 2 kola to biore od razu. ze 3 sztuki xd

 

a co z 6+? mial ktos dluzszy kontakt? mi po chwili macania w ispocie wydawal sie za duzy ale w sumie ma pare dodatkowych bajerkow w porownaniu ze zwykla szostka. boje sie tylko tego noszenia go w kielni, no i o obslugiwaniu jedna reka to moge zapomniec, ale bateria podobno trzyma niezle, lepiej niz w zwyklej szostce. 

 

w media ip6 64gb 3700 a 6+ 4200. warto w ogole sie zastanawiac nad wywaleniem dodatkowych 5 stow?

Odnośnik do komentarza

Lepiej poczekać do 6s. Sam czekam, bo wytrzymalsze aluminium, 2GB RAMu, prawdopodobne 32GB pamięci w podstawie i być może twardsze szkło, jak w SGS 6. No i Force Touch może coś namiesza. Nigdy nie warto było kupować pierwszy generacji iPhone, tych bez -s, zresztą pierwszych generacji sprzętów w ogóle (rMBP, MBA, iPad, Watch) zwłaszcza miesiąc przed prezentacją kolejnego modelu.

Odnośnik do komentarza

Ludziska obeznani w temacie, pomozcie. Znudził mi się android, a właściwie to zaczął mnie irytować i zacząłem się rozglądać za iPhone'em. Nie chce płacić 2.5k za tel ani nie oczekuje wodotryskow. Chciałbym w miarę szybkiego działania, stabilności (przede wszystkim). Czy warto jeszcze kupić 5tke? Wzialbym nowego. Nie chce doplacac do 5s bo ciągle jest bardzo drogi

Odnośnik do komentarza

Ja mam 5S i dla mnie spoko telefonik. Ekran trochę mały, ale działanie systemu bajka. Jak już przyzwyczaisz się do animacji, które niepotrzebnie wszystko opóźniają (albo raczej je zaakceptujesz, bo i tak są przyjemne w odbiorze), to nic nie spowalnia tego systemu. Aparat dobry, TouchID zaje,biste, aplikacje zazwyczaj ładne i dopracowane, gierek od groma, jak już jakaś aplikacja się sypnie to nawet o tym nie wiesz (cichutko wraca do pulpitu), ogólnie jest sztywniutko.

Odnośnik do komentarza

IMO iP5S to ostatni model, w który aktualnie warto inwestować, jeśli komuś nie przeszkadza wielkość ekranu. Sam go planowałem na początku roku, ale okazyjnie kupiłem iP6.

5S i wyżej pociągną jeszcze nowe softy, które wyjdą, bez pocenia się i mulenia. Czekanie na 6S imo mija się z celem - znając Apple, co rok jest na co czekać - można tak czekać do us*anej śmierci, zamiast po prostu cieszyć się fajnym fonem.

Odnośnik do komentarza

Sam sie rok temu zastanawialem czy czekac na 6 czy brac 5s, troche poczekalem i 5s cenowo stal praktycznie w miejscu, cena spadla o 100-150zl. Jesli chodzi o wielkosc ekranu to 5s jest bardzo w porzadku, choc to pewnie zalezy jaki ktos mial telefon wczesniej. 5 zwyklej bym juz teraz nie bral. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...