Skocz do zawartości

Project Gotham Racing 4


Wojthas

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też zaskoczyło, że w karierze nie ma medali. Liczyłem że będzie tam coś na kształt PGR 2, a tu zonk. :( Ale muszę przyznać że póki co to achievementy zalicza się dosyć łatwo ( off line )- większość z tych, co zaliczyłem stało się przypadkiem w czasie jazdy :D Jak narazie gierka rajcuje ponad miarę :P

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mógłby ktos pomóc mi w osiagnięciu Puzzle #5 ? Podobno mam wyskoczyć ducati 998 i obrócić się w miejscu o 360 stopni, ale jakoś nie zalicza mi tego osiągnięcia. Co źle robie ?

 

Dostałem odpowiedz PW i udało się zdobyć to osiagnięcie. Wystarczy obrócić kamere o 360 stopni w powietrzu.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem tylko po angielsku ale powinno pomóc :mellow:

 

Puzzle #4-01 Yee Haw

 

-Select the Hermitage Race in St. Petersburg.

-Change reverse to on under advanced options.

-Select the Dodge Challenger Concept.

-And you should get the achievement on the first jump unless there is a certain distance you need to jump or something and you donât end up with enough speed. But I got it with no problems on the first jump.

 

Puzzle #5-Are You the One?

 

-Start a custom race.

-Select the Hermitage Race in St. Petersburg.

-Change reverse to on under advanced options.

-Select the Ducati 998.

-Go over the first jump and while your in the air do a 360 with your camera.

Edytowane przez maciekk
Odnośnik do komentarza

potrzebuje podpowiedzi co do...

 

Giant Killer

Win against a human opponent with Rank 1 single player status on Xbox LIVE.

20 Punktów

 

katowałem to wczoraj z Kim'em który w ma już zrobiony Rank 1, a mimo to achieva brak. Może wymagany jest do tego odpowiedni tryb/klasa pojzadów/coś innego?

Odnośnik do komentarza
Cholercia jak to jest z tym puzzle #3 ? Robiłem wszystko według opisu i lipa. Zostawiłem tylko ten jeden kawałek, odpalałem wyścig w różnych konfiguracjach, różna ilość przeciwników, zawsze lądowałem drugi i nic :(

 

Ja to męczyłem dzisiaj parę razy i też mi nie wskoczyło. Tak samo jak nie mogę zrobić tego z 8 pojazdami w powietrzu :lol:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - wszystko ustawione według opisu wroga, platyna i osiągnięcie wskoczyło za pierwszym podejściem.

 

Cholercia jak to jest z tym puzzle #3 ? Robiłem wszystko według opisu i lipa. Zostawiłem tylko ten jeden kawałek, odpalałem wyścig w różnych konfiguracjach, różna ilość przeciwników, zawsze lądowałem drugi i nic :P

 

Spróbuj tego sposobu:

 

Arcade Mode - Catch me if you can - Street Racing - wózek: GMC Syclone - poziom trudności: silver

 

Komuś z identycznym problemem to pomogło, więc być może pomoże także i Tobie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...