Skocz do zawartości

Project Gotham Racing 4


Wojthas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
Musisz mieć dwa pady. W rozgrywce na split-screenie, w wyścigu przeciwko co najmniej jednemu przeciwnikowi sterowanemu przez konsolę, tuż przed metą odwróćcie się i przejedźcie linię na wstecznym. Ja zrobiłem to samemu:

- wybierz grę niestandardową, wyścig uliczny, liczba przeciwników 1

- miasto St. Petersburg, trasa: Wokół Placu Sztuki, 5 okrążeń

- ustaw dla obu swoich kontrolerów najlepsze pojazdy z klasy A, a przeciwnikowi najwolniejszy z najniższej klasy

- steruj jednym pojazdem normalnie, a drugiego pada połóż tak, by gaz był cały czas wciśnięty "do dechy"

Kiedy dotrzesz pierwszym pojazdem pod linię mety ustaw go tyłem i łap za drugiego pada. Powinieneś nadal być przed przeciwnikiem, dlatego dotrzyj na spokojnie do mety i wtedy przejedź dwoma pojazdami na wstecznym. Naprawdę nic trudnego, powinno udać się przy pierwszym podejściu.

 

onlinecenter.pl

 

Ja to zrobiłem sam według powyższego sposobu, wybierając tylko więcej okrążeń, ale to oczywiście nie ma znaczenia.

 

Swoją drogą rozśmieszyło mnie to, że przy dobijaniu do 1250 punktów udało mi się samodzielnie i to za pierwszą próbą zdobyć osiągnięcie za endo (stoppie, jak zwał tak zwał) dwoma motocyklami, co, jeśli ktoś próbował to zrobić, łatwe nie jest :D. Niestety calak kosztował mnie uszkodzenie wejścia na headset w dopiero co kupionym padzie, ale jak tu się nie zdenerwować przy n-tej próbie dobicia do tych cholernych 100 gwiazdek, no jak?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kurde nie wpada mi Are You The One... Robię te 360 stopni (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) raz, kilka razy, kończę przed wylądowaniem, mam Ducati 998, robię pod prąd, normalnie, szybko, wolno, już sam nie wiem. Jak Wy to zrobiliście? Ostatnia układanka puzzli i nie wpada :/.

 

Wpadło :). Zrobiłem jak należy, ale odpowiednim motorem. Wcześniej miałem 999, nie 998.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z praktyki powiem wam tylko, że do Team Domination nie mając 8 chętnych może być ciężko. Robiłem to pół roku temu i znalezienie przeciwników było problematyczne, a jeśli już się udało, to często były to osoby grające chyba tylko w tą grę, w zasadzie nie do pokonania. Dopiero skompletowanie dwóch pełnych drużyn pozwoliło na zakończenie ustawki sukcesem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...