Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki :) nie wiem czemu ale laosa w MHF2 nigdy jeszcze nie zabilem, za to w MHF za kazdym razem go zabijalem :/ firana, nie ma na hr4 khezu... najgrozniejszy jest chyba tylko daiymo hermitaur (czy jak mu tam) w quescie ultimate crab dinner (2 te cholery :P) tak to tylko kut-ku, congalala, bulldrome i jakies inne dromy... czyli mozna by rzec - podstawowe potwory, mam nadzieje ze na hr5 sie znowu wszystko rozkreci, musze zrobic true devila, ta lepsza wersje anvila, ulepszenie frost edge+, ulepszenie upper battle axe i daiymo warbow IV czy jak mu tam :P sporo roboty ale jak bede mial te bronie to moge zabic wszystko chyba :P akantor na hr 6 jest tak? dopiero teraz do mnie doszlo ze tak niewiele mi zostalo do przejscia w GH o.O 2HR i "koniec"... potem tylko sciagac challenge questy i treningi z sieci :P no a potem czekac az stanieje unite do 100 zl, wtedy kupie i zabawa zaczyna sie od nowa ehh :P

 

PS mam nadzieje ze mozna SAMEMU przejsc caly GH ?

Odnośnik do komentarza
PS mam nadzieje ze mozna SAMEMU przejsc caly GH ?

 

mozna, ale w niektorych questach jest trudno (szczegolnie w tych gdzie sa 2 potworki na arenie).

 

Takie np fatalisy sie bije samemu bez problemu bo ich ruchy sa tak debilnie banalne do przewidzenia... szkoda ze te smoki sa tak uposledzone... moglyby byc troche silniejsze zeby utrzymac prestiz swojego przechujstwa.

Odnośnik do komentarza
ok dzieki :) nie wiem czemu ale laosa w MHF2 nigdy jeszcze nie zabilem, za to w MHF za kazdym razem go zabijalem :/ firana, nie ma na hr4 khezu... najgrozniejszy jest chyba tylko daiymo hermitaur (czy jak mu tam) w quescie ultimate crab dinner (2 te cholery :P ) tak to tylko kut-ku, congalala, bulldrome i jakies inne dromy... czyli mozna by rzec - podstawowe potwory, mam nadzieje ze na hr5 sie znowu wszystko rozkreci, musze zrobic true devila, ta lepsza wersje anvila, ulepszenie frost edge+, ulepszenie upper battle axe i daiymo warbow IV czy jak mu tam :P sporo roboty ale jak bede mial te bronie to moge zabic wszystko chyba :P akantor na hr 6 jest tak? dopiero teraz do mnie doszlo ze tak niewiele mi zostalo do przejscia w GH o.O 2HR i "koniec"... potem tylko sciagac challenge questy i treningi z sieci :P no a potem czekac az stanieje unite do 100 zl, wtedy kupie i zabawa zaczyna sie od nowa ehh :P

 

PS mam nadzieje ze mozna SAMEMU przejsc caly GH ?

 

ja kupiłem w jakimś sklepie przez allegro za 95 zeta

 

 

 

a co do tych "tylko 2hr"

poczekaj na 6. będziesz przeklinał czarnego graviosa, podwójnego diablosa czy fatalisy (PiT nie gadaj że są łatwe, pierwsze kilka walk to podchody, nie chcesz zarobić 1hit KO a też nie chcesz żeby ci cały czas uciekł )

 

 

 

chociaż co do fatalisów, to będziesz miał Akantor Bow ;]

w unite jest strasznie osłabiony

Odnośnik do komentarza

ja od 2 tygodnie zastanawiam sie ktory łuk bedzie najlepszy na koniec :P

łuk z narugi jest fajny

 

ale długi łuk z dragonem, nie moge sie zdacydowac

 

z jednej strony łuk z lao ma duzo dmg i sporo dragona, ale ma słabe naciągi, dopiero ostatni naciąg nadaje sie na fata

łuk z fata jest silny ale nie moze uzywac zadnych butelek i ma ok naciągi

łuk z akantora , teoretycznie oslabiony, ale jego ostatnia wersja ma nie-az-taki słaby dmg biorac pod uwage 40% na krytyka, no i mimo ze wymaga skilla load up bo bez niego ma tylko 2 naciągi, to jednak ze skilem ma 3 i jako 3 jest najlepszy na fata rodzaj strzału...

 

hmm

Odnośnik do komentarza

ufff, nie mialem pojecia ze ta/ten(?) congalala moze sprawic tyle problemow o.O nie dosc ze padlem w pierwszej minucie bo trafilem prosto na niego i na tego $%&/§$%" bulldrome... to potem padlem jeszcze potem.... 20 min bez 11 s zajelo mi zaliczenie tego questa :/ teraz ten glupi ashen laos... jutro go przegonie, dzis nie mam ochoty juz na mh xd ale przesadzili z ta congalala i to zdrowo :/

Odnośnik do komentarza

hurrej1!!

 

dotarłem do HR4 w czasie 22:53

 

gaorena rozwaliłem w takim secie

 

wyvern blade blood

battle helm

los armor

battle bracers

los tasset

battle boots

 

att up medium

sharpening increase

detect

 

 

xd

 

to chyba mój rekord.

 

teraz śmigam za hermitaurami w pełnej zbroi z Losa i z anvilem w łapskach

wyczuwam znaczny wzrost skilla od czasu 2G ;p do tej pory nie miałem ani jednego mega potiona :D

dopiero teraz zacząłem je robić

 

 

jeszcze tylko 2hr i będę miał Los Soul U :wub: <33 ukochana zbroja z mhf2

 

 

kurde xD znów się jaram tą grą jak dziecko

Odnośnik do komentarza

ja mam 2

jednego meele z usypianiem, czasem mu zmieniam na dragon

jak chces zusypiacza i paralizatora to polecam poprostu zmieniać mu skille w zaleznosci od potzreby, co prawda wymaga to chcwile czasu bo trzeba skoczyc na questa zeby skill sie "nauczył" do konca za kazdym razem, ale szybsze to niz uczenie 2 prawie takich samych kotów

 

drugiego bombera na wolniejszych przeciwnikow (fata, grav)

 

 

podobno ten co nie atakuje nie jest taki cudowny bo nie uzywa skilli zbyt czesto, w 2G podobno byl jakis inny ktory niby atakuje ale czescie gra na felatach, tyle ze nie wiem jak on sie teraz nazywa (ani nie pamietam jak sie wtedy nazywał)

 

nienajgorszy jest tez koto złodziej, tyle ze opyla sie go uzywac glownie na g-rank only przeczywinikow, bo on potrafi krasc tylko rzeczy z "poziomu nizej" wiec na granku kradnie highrankowe , chyba ze dany przeciniwk jest tylko na granku (np volganos)

w unite tego nie uzywalem, ale w 2g troche sie nakradł kotek XD

Odnośnik do komentarza

o, dzięki nie myślałem nawet nad bomberem ; p

 

wywale słabszego z dwójki para/sleep i wrzucę bombowca

 

 

 

 

i znalazłem coś o czym mówiłem wcześniej, mam na myśli te mięcho do kupienia i pare innych przydatnych rzeczy

Did you have MHF2? If so, load it up, download all of the Bundled DLC from the game, and transfer that save from MHF2 to MHFU, on any open spot you have (don't overwrite your current character). Simply having a character with that DLC in your 3 character list, should allow you to purchase those things from the shop.

Odnośnik do komentarza
i znalazłem coś o czym mówiłem wcześniej, mam na myśli te mięcho do kupienia i pare innych przydatnych rzeczy

Did you have MHF2? If so, load it up, download all of the Bundled DLC from the game, and transfer that save from MHF2 to MHFU, on any open spot you have (don't overwrite your current character). Simply having a character with that DLC in your 3 character list, should allow you to purchase those things from the shop.

HMMMMMM!

 

zaraz to wyprobuje!

 

yeah

mam mięso! XD

za(pipi)iscie! odrazu kupilem 200 xD

wlasnie mi sie konczylo i czekalo mnie kolejne polowanie ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hmmm moj pierwszy lao z mlotem, na dodatek urgent na hr5, i przegnalem bez problemu tylko... ostatnie 5s juz jakos nie staralem sie go bic, po prostu stalem troche na boku zeby poczekac sobie.... a tu nagle na 0:00 dead o.O zagapilem sie i mnie trzasnal ogonem i w tym samym momencie byl koniec questa... oczywiscie nagroda spadla o 8k :/ no ale trudno, mam hr5, moge robic bronie ktore chce :D

Odnośnik do komentarza

xd

 

przez to że robiłem GH to teraz poszedłem jak burza przez questy babci

 

dla przykładu poszedłem na kirina z samym anvilem bez zbroi. po prostu ściągnąłem wszystko żeby jak najszybciej mnie zabił (chciałem tylko odblokować trening >>> expand pickaxe) i... niechcący go zabiłem ;p

 

 

 

 

a wracając do kotków, zrobiłem sobie healera/wspomagacza, narazie nie leczy bo czekam na odblokowanie mega health flute (chyba na 15lv) ;p

ale armor flute od kota daje całkiem sporo, jak miałem młotek to dodał mi około 100 def.

 

teraz biorę się za smoki ;D

 

hihi, 30 godzin i HR5 prawie skończony, tylko zielony sku...plesioth został ;p

 

 

 

spójrzcie jaka ekipa x]

monster-hunter-2-01.jpg

Odnośnik do komentarza

Skrzydeł się raczej nie rozwala z tego co wiem.

 

Reward For Breaking:

Head-

Azure Rathalos Scale X1 (65%)

Azure Rathalos Shell X1 (34%)

Rathalos Plate X1 (1%)

Claw-

Fire Wyvern Claw X1 (75%)

Wyvern Claw X4 (25%)

Carve:

Body-[X3]

Azure Rathalos Scale (30%)

Azure Rathalos Shell (24%)

Rathalos Webbing (19%)

Fire Wyvern Fluid (10%)

Flame Sac (10%)

Fire Wyvern Marrow (7%)

Tail-[X1]

Azure Rathalos Tail (38%)

Azure Rathalos Scale (35%)

Azure Rathalos Shell (18%)

Fire Wyvern Marrow (8%)

Rathalos Plate (1%)

Capture:

Azure Rathalos Shell X1 (52%)

Rathalos Webbing X1 (33%)

Azure Rathalos Wing X1 (9%)

Azure Rathalos Tail X1 (5%)

Rathalos Plate X1 (1%)

Drop:

Wyvern Tears (74%)

Azure Rathalos Scale (21%)

Rathalos Plate (5%)

Odnośnik do komentarza

hahaahaahahaha, potrzebowalem pare k pokke points wiec zabilem kirina, graviosa i kirina raz jeszcze... pobilem swoj rekord, zabilem kirina w 5:05 :D (wczesniej bylo ponad 6), tak wiec zdobylem w koncu 8k pokke points i zrobilem mining point +3 na farmie i od razu mu sie udalo trafic na union ore :D 4 razy uzylem expand pickaxe i viola, mam onslu... cos tam xd tzn ulepszenie anvila :D moge wymiatac teraz :D

 

Ps treningi oczywiscie mlotem :)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

tak odnośnie contentu z japońskiego 2G :

 

_C0 P2G Download Content

_L 0x012A80E3 0x0000002F

_L 0x012A80E4 0x00000044

_L 0x012A80E5 0x0000004C

_L 0x012A80E6 0x0000005F

_L 0x012A80E7 0x00000054

_L 0x012A80E8 0x0000004F

_L 0x012A80E9 0x00000050

_L 0x012A80EA 0x0000002E

_L 0x012A80EB 0x00000050

_L 0x012A80EC 0x00000048

_L 0x012A80ED 0x00000050

_L 0x012A80EE 0x00000000

 

 

i mozna sciagnąć sobie mieso i mieć w Unite;)

Odnośnik do komentarza

Yano masz w tym temacie o 100 postów więcej niż następne 3 osoby razem wzięte xD

 

 

 

 

A ja dziś przechodziłem koszmarek zaliczania treningów i... poddałem się na diablosie.

Już mi się po prostu nie chciało, to jest bardziej nużące niż farmienie ruby na rathalosach

 

 

Ktoś z was już doszedł do białego G rankowego fatalisa w unite?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...