Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

cą ogormne zmiany, te "pare potworow" to ponad 100 godizn gry

dodany jest caly nowy poziom trudnosci, a co za tym idzie masa nowego sprzętu , wrogowie nowi, oraz ci starzy na wysokim poziomie

 

jest masa zabawy

 

no chyba ze gra ci sie juz znudzila, wtedy olej , ale to nie jest popierdułkowate dlc na 2 godiznki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w koncu przeszedlem Motorstorma AC wiec moge wrocic do MHFU :) popylam sobie z magnitudem, aktualnie mam zbroje z lavasiotha (te ktora mi poleciles wieki temu Yano) (Laxa X armor), mam HR9, w polowie questow jestem, wiec pytanie, czy jest jakis lepszy armor na te chwile dla hammera? przypomne, ze moj ma takie skille:

TerrainDamageNegate, Focus, Guts i po dodaniu paru dekoracji dochodzi jeszcze sharpness +1 i znika combine succes -5%

Odnośnik do komentarza

to jest bardzo za(pipi)ista zbroja , ale jesli uważasz że guts ci sie nie przydaje bo i tak nie umierasz na 1 hita to są inne np idące czysto w dmg a nie ochrone

przypomnij sobie jak czesto konczysz z 1hp? to oznacza ze guts cie uratował, jesli masz tak czesto to lepiej zostan przy tej zbroi, jesli prawie wcale mozesz pomyslec o czyms bardziej ofensywnym

 

juz o to pytales rok temu (2 str wczesniej)

i odpisalem ze

"mix teo+shogun+akantor ktory daje artisan i RA+3 (wymagany slot w broni) i cos jeszcze, zapomnielm;;p

ale to potem, wymaga big elder drgn jawel"

 

teraz nie pamietam dokladnie, w domu moge sprawdzić

ale byla to czapka z teostry

zbroja i ręce z shoguna niebieskie (i chyba pas też)

buty z akantora

 

dawalo to artisana, i expert +3, czyli +30% do krytyka, i chyba dawalo coś jeszcze ciekawego, zobacze w domu bo mam chyba screeny zbroi na dysku

 

byla calkiem fajna, jednak big elder dragon jawel to istna udręka, najlatwiej go zdobyć z ogona chameleosa, i z tego co pamietam to jego życie po ucieczne przechodzi na nastepna runde, a żeby obciąc ogon musi miec mniej niz 30% zycia, wiec w pierwszej rundzie go oslabialem i w drugiej bralem obcinarke do ogonów i zbroje pirata ktora daje 2 wycinania z ogona, i poprostu save > load, jesli nie bylo w ogonie to zdychalem i probowalem ponownie, mimo ze to byla dosyc szybka taktyka i tak zajelo mi to ze 20-30 prób. szansa na jawel z ogona jest ok 3%, to i tak wiecej bo za zabicie teosrty cyba 1%

 

ogolnie masakra, ale ta zbroja byla tego warta, musze zobaczyc co ejszcze miala

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

apropo big elder dragon jewel, zabilem teraz kushala daore po raz pierwszy na g ranku (zabilem w drugiej walce) i zgadnijcie co bylo moim pierwszym carvem? BigEDragonJewel! gdzie szansa na zdobycie go z carve'a jest rowna 1% :D niech no tylko jeszcze z ukanlosa jak w koncu zaczne go tluc (koncze poki co elder dragony na g ranku) wyleci od razu ukanlos stone (tez 1%) i zrobie akantor chaos bowa i bd walczyl z fatalisem g rankowym ^^ (g rankowe treningi to byla udreka, dobrze ze wystarczylo po jednej broni tylko a nie wszystkimi x.X)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dawniej mało grałem łukami, a teraz mnie naszło, że może by spróbować rozkręcić się na tej płaszczyźnie. Da się łuk traktować jako główną broń czy raczej tylko na wybrane potwory stosować? Jestem na etapie 4gwiazdkowych u babci, możecie coś polecić na teraz i głównie przyszłość? MHP2G.

Odnośnik do komentarza

każdą grą można przejść gre, łukiem też, nic nie stoi na przeszkodzie, chociaż pewnie niektóre questy będą szły nieco wolniej

 

a co byś chciał żebyśmy polecili? jakąś konkretną broń?

rzecze mowiąc nie wiem czy ktoś zdoła ci polecić (nawet ja) rzeczy z gry w którą z 5 lat temu :P

Odnośnik do komentarza

Yano no ty nie pamiętasz? ;p Może i 5 lat minęło ale jaka gra;] Nie no nie wymagam żeby ktokolwiek to pamiętał bardziej o jakieś przebłyski mi chodziło niż wykład.

Dzięki firana takie drobne tipy miałem na myśli. Za 1szym razem przeszedłem niemal wszystko GSem, teraz siekam LSem, może młotek dorzucę i właśnie łuk i tak po 1/3 potworów rozdzielę między nie żeby nie było za monotonnie, także 100% łuk nie będzie grany. Giera ciągle ma ten miód co 5 lat temu co mnie bardzo cieszy bo nie zapowiada się żebym w MH4U zagrał.

Odnośnik do komentarza

Ja w Unite dużo grałem łukami i byłem zachwycony tą bronią. W trójce już mi się tak nie podobała (głównie przez wzgląd na sterowanie), w 4 jakoś jeszcze nie miałem okazji wypróbować, ale boję się że będzie podobnie co w 3U. Czy da się przejść 100% tylko łukiem...? Na upartego pewnie się da, pytanie po co ;-) Świetna broń ale nie na każdą poczwarę się sprawdza. Na duże kreatury najlepiej brać coś z pierce shotami i ładować tak żeby strzała przechodziła jak najgłębiej, czyli takiego Pleisotha najlepiej centralnie w pysk. Z tym ucinaniem ogonów to też nie do końca prawda, bo łucznik ma melee atak tylko jest on tak słaby że faktycznie ogon musi być mocno nadszarpnięty żeby go urżnąć. Ja grając łukiem zawsze stawiałem na wysoki evade + pod koniec gry guts obowiązkowo bo na g-ranku większość będzie Cię miała na jednego hita. Z konkretnych broni nic nie polecę bo nie pamiętam, ale wiem że nadwyraz długo służył mi set i łuk z Nargi, chociaż później pojawiają się ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...