Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

no ubiłem hypnocka, to taki szybszy kut ku i usypia :D... i w końcu odwiedziłem sklepik z armorem, bo dawno nie zaglądałem, ale w h(pi)j setów mi się pokazało!! jakieś U jakieś S!!?? o co chodzi to jakieś ulepszone?? co polecacie weterani :D:D (wiem że to zależy ode mnie i od mojego stylu gry jakie skylle se wybiore,ale może na coś mnie skierujecie WETERANI MH)!! :D

 

ps.

ale miałem fart, no nie tyle ja co szwagier,(nie tyle on co my :P) tak sie wychwalałem że se łupiemy razem, aż tu nagle jego młodszy brat niekcący" skasował mu sejwa!!!!!! makabra!! już chciał zrezygnować z tej gry, bo na nowo mu sie nie chciało przechodzić tych wszystkich monstrów,ale jakoś go nakręciłem(on sam sie nakręcił).(zwłaszcza tym że jaką to my mieliśmy radoche jak Lao został pokonany i uciekł,aż z foteli wstaliśmy z radosnym okrzykiem!! :D:D a co dopiero będzie jak on klęknie!! :D). ufff, moja ulga, bo to już by była nie ta gra bez niego..

 

ps2

ja chciałbym rathalos plate... gdzie i kiedy moge go zdobyć?? bo już tyle razy łupałem rathalosa i pink i lazure że masakra i nic.. wie ktoś może??

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza

rathlos plate ejst bardzo rzadki, na normalu bardzo ciezko go zdobyc, powinno sie chyba na 3hr rathlosa biegac i odcinac ogon

trzeba masowo odcinać ogon, i wychodzic z questa jesli sie nei trafi plate , szansa jest tylko 3% (na higranku 12%) , najlepiej to robić na zwykłym czerownym rahlosie, bo azure ma tylko 1%

 

 

 

 

a zbroje nowe S i U to porpostu włąsnie zbroje high rankowe, prawie wszystkie zbroje ktore juz widziales na highranku bedą w nowych wersjach , ja polecam zbroje z shoguna , mieszanke S i U, tyle ze jego chyba nie ma tak odrazu, chyba dopiero na 5hr

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Hej, a nie wiecie może czy daje coś ubicie jednego potworka kilka(kilkanaście) razy?? jest taka potrzeba np 10 razy każdego to coś sie odblokowuje??

wiem że kilka razy trza, bo nie za każdym dropi wszystkie części do wycięcia, ale taka pełna 10 np coś daje??

Edytowane przez pumbx83
Odnośnik do komentarza

Shen - no no , gratz, mnie narga wkurza i nie chcialo by mi sie jej tłuc tyle razy XD , chociaz jak tak o tym napisales to mnie skusilo zeby tez z niej porobic sprzęt :D

 

pumba, tak są rozne wymogi do odblokowania roznych rzeczy

 

np

10 kuku odblokowuje yian garuge

100 wyvern (tych na 2 nogach) odblokowuje silver losa i gold ian

zabicie po 5 razy kazdego eldera ( luna/teo/chameleos/kirin/lao) + 3 fatalisy (w tym onajmniej 1 czerowny) odblokowuje białego fatalisa na highranku

 

i chyba cos tam jeszcze jest

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Shen - no no , gratz, mnie narga wkurza i nie chcialo by mi sie jej tłuc tyle razy XD , chociaz jak tak o tym napisales to mnie skusilo zeby tez z niej porobic sprzęt :D
przywyklem, no i sprzet jest dobry przed g rank i latwy do zrobienia, do setu ostrosc dorzuce i bedzie spoko

chcesz wrzucic artisana do setu z narugi? nie wiem czy to mozliwe , pamietam ze za czasów 2g o tym mysalem i chyba ciezko jest

moze mi sie myli z grankowym, ktory chyba mam dodatkowo zmniejszenie dmg..

 

pomieszalo mi sie, obie maja zmniejszanie ataku

ale grankowa ma evade+2 i avade distance up

a highrankowa ma zmniejszenie złużycia staminy podczas turlania i avade distance up

 

i potrzeba broni z 2 slotami zeby wepchnąc artisan i zniowelowac zmniejszenie ataku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

myslalem ze jestem w miare zorientowany w temacie MHF ale widac wielu rzeczy nie wiedzialem o.O nie wiedzialem np ze machajac do balona mozna na chwile znac lokalizacje potworka, zawsze myslalem ze balon to dekoracja jakas :P a co do "artisana" co to jest?! o.O jakas dekoracja czy co? i co ona daje :P tak ja wychwalasz non stop ze mnie to zaintrygowalo troche

Odnośnik do komentarza

artisan to skill ktorego inna nazwa to sharpness+1 , powoduje ze bronie mają więcej paska ostrosci, czesto dochodzi im nowy lepszy kolor ostrosci (biały albo fioletowy), a im wiecej ostrosci tym wiekszy dmg, i wszystko :P

dlatego to moj uluiony skill, staram sie go zawsze uzywac , poprostu daje duzego kopa

Odnośnik do komentarza

kurde cos za szybko mi idzie, mysalem ze w starym sprzecie nie zrobie 4hr , ale nie mialem pomyslu na zbroje wiec zostalem w starej ;p

ale za to zrobilem młotek z khezu , ktory chyba jest najlepszym dostepnym na 4hr młotem ;> i dzieki niemu przebilem sie w godizne do hr5 :D

nawet zabilem azure lao (a nie tylko odpędzilem), chociaz zdechl dopiero 45 sekund przed koncem czasu ;D

teraaz w koncu moge zrobic zbroje z shoguna i kosic wszystko :D

ale to juz jutro

 

 

Odnośnik do komentarza

kurde sporo się nowych łowców pojawiło na forum ;D

 

zajepiście!

 

 

 

ja sobie chciałem ot tak przed zakupem unite (zaraz na początku sierpnia) pograć trochę od nowa i nabiłem już 30h XDDDD

jestem na pierwszych questach kotka, zrobiłem już devil slicera, dzięki czemu dowiedziałem się że kirin jest w uj prosty młotkiem (beskitu aż się zaśmiałem jak go rozłożyłem anvil hammerem w 8 minut) i dragonsworda którym położyłem kilka teostr i kushal

 

 

mam taki sam problem jak Yano, nie mam pomysłu na zbroję, narazie sprawiłem sobie Azure Losa (ale zapomniałem że lo-rankowa wersja ma tylko 12 pkt. earpluga)

 

 

ps. rejven wreszcie się wciągnął ;D, a nie mówiłem :P

Odnośnik do komentarza

jak by kogos ciekawilo to doszedł nowy quest do sciagniecia dziś - treningowa naruga , tzn nie jest to event quest tylko challange quest, czyli jakby dodatkowy traning z naruga gdzie mamy z góry ustalony sprzęt itp

 

najgorsze jest to ze nie dostaje sie nic z narugi za to, tylko jakis glupi ticket na koszulke ;p

 

 

ale dzięki temu odkrylem nową technike na naruge, przynajmniej dla mnie nową :P

normalnie jeden z popularniejszych sposobow na tigrexa to GS i ładowanie na maxa z odpowiednim time'ingiem ktore powoduje walniecie go w ryj kiedy sie odwraca i spowodowanie flincha za 1 ciosem (bo inaczej zaatakuje) , ten sposob jest calkiem spoko , chociaz tigrex nie lubi sie wystawiać do takich ciosów

za to wlasnie dzis okrylem ze naruga o wieeeele lepiej sie nadaje do tej taktyki, prawie kazde jej zachowanie daje czas na to zeby jej zarąbac z maksymalnego naładowania w ryj i z flinchować :D (wczesniej sie meczylem z młotem)

 

 

Odnośnik do komentarza

hah! w końcu zrobilem porządną zbroje :D ceantaur S :> (zamiast hełmu z zestawu zrobilem skull helm) , wygladam jak szkieletor ;P

 

zestaw z odpowiednimi gemami daje

artisan

attack up+3

 

albo

artisan

attack up+?

expert+? (krytyk)

[zaleznie od ilosc slotów w broni mozna uzyskac +1 i +2 skilli powyzej, lub poprostu +1 i +1]

 

defensa tez ma wystarczającą ilosc , chociaz niestety ujawnia sie ujemny skill zmniejszajacy defa, ale to pikuś, ewentualnie mozna sie go pozbyc ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Helmet: Ceanataur S - Celebrity Jewel

Plate: Ceanataur U - Celebrity Jewel

Gauntlets: Ceanataur U - Artisan Jewel x3

Waist: Ceanataur S - Artisan Jewel and Expert Jewel

Leggings: Ceanataur S - Celebrity Jewel

 

SKills: Sharpness+1, Sharp Sword and Reckless Abandon+1*

*With a weapon with one slot this armour set can have RA+2

 

 

Helmet: Ceanataur S - Celebrity Jewel

Plate: Ceanataur U - Celebrity Jewel

Gauntlets: Ceanataur U - Master Jewel

Waist: Ceanataur S - Celebrity Jewel

Leggings: Ceanataur S - Celebrity Jewel

 

SKills: Sharpness+1, Sharp Sword and Reckless Abandon+2

Odnośnik do komentarza

dekoracje akurat sa upierdliwe do zrobienia, lepiej zalozyc zbroje o ktorej mowa jest powyzej ;p (mozesz posukac na liscie , nie pamietam nazwt;p)

chociaz jak grasz w F2 to elementy powinny byc SSUSS (rekawice U, reszta S), z dekoracjami da artisana i krytyka

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...