Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

artisana na niskim poziomie mozna zrobic rembory, tylko ze ta zbroja ma mało defa i trzeba uwazac ;p mi sie udalo w niej dojśc do 5hr, az w koncu wczoraj zrobilem cenataura ;p

 

ale ogolnie bieganie z takim małym defem bywa niebezpieczne :P

 

 

wczoraj pisalem o sposobie na naruge - dzis to odwoluje, nadal mnie w(pipi)ia;p ma dziwne hitboxy i strasznie skacze ;p

mam za słabego GSa zeby ją zownowac ta taktyką co wczoraj mwoilem ... gr;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurna mać, mam dylemat bo mam już prawie 40h nową postacią w 2G, a udało mi się zapożyczyć u wujka i mam kasę na unite.

 

da radę skonwertować tak wczesnego sejwa?

 

 

 

 

XD jaka ironia 40h-wczesny sejw, w innych grach można by zrobić miljart % gry w takim czasie

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
kurna mać, mam dylemat bo mam już prawie 40h nową postacią w 2G, a udało mi się zapożyczyć u wujka i mam kasę na unite.

 

da radę skonwertować tak wczesnego sejwa?

 

 

 

 

XD jaka ironia 40h-wczesny sejw, w innych grach można by zrobić miljart % gry w takim czasie

 

No dokładnie, taki God of War czy Gears of War masz zrobione w kilka godzin, tutaj po kilkudziesięciu jesteś cienki bolek :P.

Odnośnik do komentarza

Firana - da sie konwertowac, jesli chcesz zeby ktos to zrobil za Ciebie to wal na forum na tej stronce http://minegarde.com/wip/main.php , maja nawet osobny dział do konwersji ;p aaczkolwiek oprocz zaelty - wszystko po nagliesku- są 2 wady: nazwy potweorów (gargacuga, hypnocrice, lavadcioh, ukanlos... nosz kurna...) oraz druga wada - o wiele mniej krwii...

tak czy siak warto kupić otginał by zachecic capcom do wydawani gry poza japonią, nawet gdy sie bedzie gralow 2g

 

 

ja np swoj orginal pozyczylem kumplowi bo gram z karty przez to ze mi sie psp kaszani kiedy mam umd w napędzie....

Odnośnik do komentarza

a ja zrobilem sobie nowa postac od zera (najpierw chcialem skonwertowac moja postac z MHF2 ale sie okazalo sie ze sejw byl usa a ja "kupilem" wersje MHFU Europejska wiec dupa). Najpierw myslalem sobie ze to strata czasu. Ale jak sie jedzie po takim czasie od poczatku to tych kijowych armorow juz sie wogole nie kojazy i znowu jest cos do czego sie dazy (lepsza bron, lepsza zbroja itd). Zrobilem female chara tym razem zeby dodac jeszcze troche swiezosci i jest git ;) Obecnie ubilem Kuishale Daore u eldera (Hi metal armor i Gunlance z plesiotha pierwsza). Teraz bede sie staral zrobic helper set.

Odnośnik do komentarza
no nie wiem, to dosyc nietypowa prosba ;p chetnie bym pomogł podczas gry na multi, ale zeby tak cudzego save brac XD to dosyc zboczone ;p

 

ale poiwedz jaki masz sprzet? masz diablos haos brokera? albo magnitude?

to solo quest wiec mi nikt nie pomoze

 

mam onslaught hammer

 

rathian to nie problem, ale rathalos w ogole w miejscu nie stoi

Odnośnik do komentarza

sprobuje dać pare porad

- po pierwsze w takich questach przeciwnicy mają okolo 60% życia w porownaniu z questami gdzie ejst jeden potwor, czyli tszke wiecej niz polowe , to oznacza ze zabicie 2 wrogow powinno zajac tylko troszke wiecej niz normalne zabicie jednego z nich

- rzeczywiscie najpierw lepiej jest rozwalic ianke bo szybciej pada i zmniejsza sie ryzyko ze oba sie spotkają w tej samej lokacji

- jesli juz sie spotkają , i znacznie utrudnią walke to zeby nie tracic czasu i nie czekaz az ktoreś odleci mozna rzucic bombe z gówna zeby je rozgonić :P

- mozna pomagać sobie pułapkami, zwlaszcza na koncu zeby złapać oba potwory, zawsze to przyspiesza sprawe bo złapac mozna kilka minut przed zabiciem

- najsłabszy punkt ian to

skrzydła i szyja dla młota, wchodzi 50% , w glowe i nogi wchodzi 40%.

dla miecza skrzydła 50%, głowa tylko 25%

- slabe punkty rathlosa

w sumie tak samo, dla miecza i młota 50% w skrzydła, a głowa bardzo slaba dla miecza, i srednia dla młota

 

- sposob na ian zapewne masz - walenie młotem w głowe kiedy puszcza fireballe , tyle ze tutaj on nie jest taki idealny , chociaz dodajac ogłuszenie itp to moze nawet sie oplaca walic w glowe , najlepiej triplepoundem kiedy wali firebalem, jesli ktoryś cios ją ogłuszy to zdąrzysz, jesli nie to sie zemści ;p wiec polecam robic tak - oblicz ile ciosów potrzeba do flincha, i kilka razy walnij z 2 naładowania a jak bedziesz wiedzial ze zostal 1-2 ciosy do flinka to wal triplepounda zaraz po fireballu

gdybys uzywal miecza to chyba najlepiej GS po skrzydłach, ewentualnie ls po skrzydłach, ale w sumie okazji do dobrego walniecia nie ejst bardzo duzo bo czesto macha w gorze skrzydlami

 

- na losa podobnie, technika walenia w morde po lądowaniu nie jest taka idealna, za to calkiem niezle mozna nawalać z GSa w skrzydło z pełnego naładowania, oczywiscie kiedy ląduje, u mnie silver bardzo czesto lata wiec okazji takich mialem całą mase , chociaz trzeba chwile potranować zeby trafiac w skrzydło ;p

 

 

pomysl jak wkurzajacy jest quest gdzie silver i gold są na tej samej małej arenie i trzeba walczyc z nimi jednoczesnie caly czas uwazajac na oba ;p a są takie questy ;p

Odnośnik do komentarza

a no sa... "slawny" ostatni quest w eldera w MHF, The Wyverns of Land and Sky czyli WoLaS :) gold i silver na arenie, nigdy tego nie przeszedlem... a co do tego ze w questach gdzie sa 2 potworki to maj mniej hp to tez to zauwazylem, jak robilem ostatni questa z zabiciem losa i iana to oba padly w jakies 15 min, losa zabilem w 6 min a zawsze go zabijalem w jakies 11 to samo z ianem... co jest najlepsze na kirina? tzn jaki element bo zapomnialem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...