Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu słuchawek Creative Aurvana Live. Będę chciał je podłączyć do konsoli przy użyciu przejściówki z jacka na chinch, jak ktoś wcześniej zaproponował. Jaka będzie wówczas jakość dźwięku, w porównaniu do podłączenia słuchawek bezpośrednio do telewizora ? Nie zależy mi jakoś szczególnie na dźwięku, ale jestem ciekaw, bo dotychczas nie grałem ani nie słuchałem muzyki na takich słuchawkach.

Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza, że kabelek jest w nich podobno raczej średni...

swoja wiedzę popierasz tym, ze widziałes kilka tematow o recablingu tych sluchaweczek?

 

faktycznie kabel jest zbyt gietki i stwarza wrażenie kruchego ale nie udało mi sie jeszcze go przerwać/naciągnąć czy coś w tym stylu. Słuchawek uzywam raczej czesto i nieraz zdarzyło mi sie szarpnac za kabelek.

IMO taki urban legend powielany wszedzie i zawsze.

 

//edit, chyba, ze ktos jest audiofilem i musi miec ekranowany kabel w zestawei słuchawkowym... tylko, ze wtedy taki ktos kupuje po prostu lepsze słuchawki

 

 

Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza, że kabelek jest w nich podobno raczej średni...

swoja wiedzę popierasz tym, ze widziałes kilka tematow o recablingu tych sluchaweczek?

Widziałem te słuchawki, choć nie miałem okazji ich konkretnie przetestować - stąd "podobno". Ale widać jest z nimi to samo co z tymi Fischer Audio - kabel wygląda nieszczególnie, ale nie jest z nim nagorzej...

Odnośnik do komentarza

Ok niestety przeliczyłem budżet i nie mogę dać za słuchawki ponad 300 zł, a z racji premiery Dead Space 2 muszę mieć dobre słuchawki gdyż wieczorami moje dziecko śpi i nie mogę poogłaszać Logitechów Z-5500 więcej niż pół wskaźnika a to już kaszana :confused: .

 

Może więc te słuchawki Creative Auruana Live będą dobre widzę że kosztują 200 zł trochę wciąż dużo ale jeśli dobrze grają to może warte ceny choć ta długość kabla 1,2 m mnie rozwaliła

Odnośnik do komentarza

w zestawie jest przedłużacz (1.5m), przejsciówka na duzego jacka i pokrowiec.

 

mozesz tez rozważać zakup hd555 ale to otwarte słuchawki więc moga sie nie sprawdzic ;]

 

Nieee no jak brzdąc śpi w innym pokoju to luz, gorzej jeśli żona śpi 2 metry od fotela :)

 

 

Aruvany dobrze grają lecz są dla niektórych ciut za małe, po godzinie boli ucho. Najlepiej jak byś je przymierzył wcześniej w jakimś sklepie.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko,mam headseta ale lepiej pewnie by mi się grało na słuchawkach,czy żeby podłączyć słuchawki do PS3 wystarczy by były z usb czy są potrzebne jakieś "specjalne"?

 

ale mówisz o normalnych słuchawkach? to przecież do wzmacniacza podłączasz (tam skąd ci leci dźwięk - jak przez TV to do TV, jak przez jakich innych wzmacniacz, amplituner czy cuś to tam)

Odnośnik do komentarza

Tak,głos to wiem,ale nie mam dodatkowego wejścia na mikrofon,a chce gadać podczas gry :P

 

no niestety zmartwię Cię, ale nie da się używać takich "gotowych" zestawów z ps3 z tego co wiem (np. logitechowych). to w temacie o HSach było poruszane. ja używam np. kamerki jaki mikrofon, który zbiera a na łbie słuchawki

Odnośnik do komentarza

Ostatnio dostałem takie tanie słuchawki:

 

http://allegro.pl/sluchawki-ps3-pc-z-mikrofonem-w-pilocie-czarne-i1418045247.html

 

Sprawdzałem mikrofon w Little Big Planet 2, przy nagrywaniu głosu moim sackbotom, było słychać wszystko wyraźnie, z innymi graczami jak grałem też mnie słyszeli, ale kurde nic nie słyszę w słuchawkach, totalna cisza, dźwięk dobiega z tv, w opcjach przeszukałem już wszystkie ustawienia, ale nic nie moge z tym zrobić, na pc jako tako działają

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...