Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm nareszcie niestandardowa nawalanka. Hmm nigdy nei lubiłem SF ale chyba się skuszę. Czy ktoś wie jaki będą dodawać Arcade Stick do wydania "kolekcjonerskiego"? Bo czytałem gdzieś że takowy mają dać (ciężko byłoby na padzie jechać te półkola i kółeczka). Ciekawe też jaka będzie cena tego ustrojstwa

Lol! Jeśli ktoś nigdy nie lubił SFa to raczej zdania nie zmieni po grze w czwóreczkę...Spodziewasz się, że co tam zobaczysz? To samo co w dwójce, to samo co w alphie, to samo co w trójce i najprzeróżniejszych wariacjach z cvs'em włącznie...

 

PS I to jest standardowa nawalanka, kanon, sparciałe próchno, coś co Capcom nie zmienia w znaczący sposób już od ponad dwudziestu lat. poke, poke, rzut, short, short, super i srk na pałkę. Amen 8)

Odnośnik do komentarza

Czyli porównujesz np. Tekken 1 do tekkena 6? Gry poszły do przodu, nie ma 5 ciosów na krzyż. Widziałem trailery i gra jest nieco inna od np. SC4 ale przez to że np. nie ma 3d pełnego gra jest włatwiejsza w obcykaniu no i nareszcie mój brat się skusi (nie lubi niczego masterować)

 

To jak z tym stickiem? Ktoś coś wie? Jak gra mi się znudzi to opchnę na allegro albo tutaj a sticka zostawię np. do SC 4 i DoA5:D

Odnośnik do komentarza
Czyli porównujesz np. Tekken 1 do tekkena 6? Gry poszły do przodu, nie ma 5 ciosów na krzyż. Widziałem trailery i gra jest nieco inna od np. SC4 ale przez to że np. nie ma 3d pełnego gra jest włatwiejsza w obcykaniu no i nareszcie mój brat się skusi (nie lubi niczego masterować)

 

To jak z tym stickiem? Ktoś coś wie? Jak gra mi się znudzi to opchnę na allegro albo tutaj a sticka zostawię np. do SC 4 i DoA5:D

 

Może nie edycja do SF, ale jak interesuje Cię stick do X360 to polecam:

http://www.psxextreme.info/Sprzedam-HORI-F...ion-t69732.html

 

:)

 

Hmm nareszcie niestandardowa nawalanka. Hmm nigdy nei lubiłem SF ale chyba się skuszę. Czy ktoś wie jaki będą dodawać Arcade Stick do wydania "kolekcjonerskiego"? Bo czytałem gdzieś że takowy mają dać (ciężko byłoby na padzie jechać te półkola i kółeczka). Ciekawe też jaka będzie cena tego ustrojstwa

Lol! Jeśli ktoś nigdy nie lubił SFa to raczej zdania nie zmieni po grze w czwóreczkę...Spodziewasz się, że co tam zobaczysz? To samo co w dwójce, to samo co w alphie, to samo co w trójce i najprzeróżniejszych wariacjach z cvs'em włącznie...

 

PS I to jest standardowa nawalanka, kanon, sparciałe próchno, coś co Capcom nie zmienia w znaczący sposób już od ponad dwudziestu lat. poke, poke, rzut, short, short, super i srk na pałkę. Amen 8)

 

Może właśnie w tej odsłonie będzie coś, co przykuje do tej gry kogoś więcej niż kilku zapaleńców w kraju?

Capcom nie nadarmo łapie się sentymentu ludzi do SFII, kto w to nie grał?

Jednocześnie oprawa w pełnym 3d ma przełamać ludzi, którzy nie moogą patrzeć na grafikę 2d.

Do tego dochodzi granie po sieci, które gdy jest dobrze zrobione daje masę frajdy.

To naprawdę może być coś więcej niż kolejny Street Fighter.

Odnośnik do komentarza
Czyli porównujesz np. Tekken 1 do tekkena 6? Gry poszły do przodu, nie ma 5 ciosów na krzyż. Widziałem trailery i gra jest nieco inna od np. SC4 ale przez to że np. nie ma 3d pełnego gra jest włatwiejsza w obcykaniu no i nareszcie mój brat się skusi (nie lubi niczego masterować)

Co ty (pipi) (pipi) :lol: ? Co ma piernik do wiatraka? Co ma SF4 do niepełnego 3D? (co to wogóle za termin :lol: ?). Obejrzyj jakieś waslki, (pipi) trailery, może otrzeźwiejesz... I tak...nie ma 5 ciosów na krzyż? To zagrasz sobie Sagatem...

 

PS Tak, to kolejnyy SF, w tej kwestii nic się nie zmieni...Dzieciaki się rzucą na grafikę, pograją, coś tam nie wyjdzie i (pipi) -wyrzucą...

Odnośnik do komentarza
To jak z tym stickiem? Ktoś coś wie? Jak gra mi się znudzi to opchnę na allegro albo tutaj a sticka zostawię np. do SC 4 i DoA5:D

 

Po grzyba mi stick do xboxa jak mam ps3?

 

Po grzyba możesz iść z mamą po niedzielnym obiadzie, jak się pytasz, nie precyzując na jaką konsolę chcesz sticka i do tego piszesz że chcesz na nim grać w DoA, można wysnuć wniosek że chcesz grać na X360.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W SFie odpycha mnie jedna rzecz - sposób gry w to. Jak widzę 2 gości w przeciwległych rogach stageu napierających w siebie przez 10 sekund fireballami, potem jakieś 2 sek walki w zwarciu i znowu 10 sek napierania protectilami to mnie to luzuje. Do tego nie będzie karateczki z IIIki więc wątpię, abym w to dłużej, jeżeli w ogóle, pograł. No chyba, że Cameel mnie przywiąże do fotela i zrobi pranie mózgu w postaci nocki przy SFIV połączonej z puszczanym non stop nagraniem "SFIV jest fajny i bedę w to grał, SFIV jest fajny i będę w to grał".

Odnośnik do komentarza
W SFie odpycha mnie jedna rzecz - sposób gry w to. Jak widzę 2 gości w przeciwległych rogach stageu napierających w siebie przez 10 sekund fireballami, potem jakieś 2 sek walki w zwarciu i znowu 10 sek napierania protectilami to mnie to luzuje. Do tego nie będzie karateczki z IIIki więc wątpię, abym w to dłużej, jeżeli w ogóle, pograł. No chyba, że Cameel mnie przywiąże do fotela i zrobi pranie mózgu w postaci nocki przy SFIV połączonej z puszczanym non stop nagraniem "SFIV jest fajny i bedę w to grał, SFIV jest fajny i będę w to grał".

 

Masz to jak w banku :)

Właśnie szkoda że nie zostawili parry chociaż na same projectile. Bo mnie fireball trapy nie bardzo cieszą.

 

Odnośnik do komentarza
W SFie odpycha mnie jedna rzecz - sposób gry w to. Jak widzę 2 gości w przeciwległych rogach stageu napierających w siebie przez 10 sekund fireballami, potem jakieś 2 sek walki w zwarciu i znowu 10 sek napierania protectilami to mnie to luzuje. Do tego nie będzie karateczki z IIIki więc wątpię, abym w to dłużej, jeżeli w ogóle, pograł. No chyba, że Cameel mnie przywiąże do fotela i zrobi pranie mózgu w postaci nocki przy SFIV połączonej z puszczanym non stop nagraniem "SFIV jest fajny i bedę w to grał, SFIV jest fajny i będę w to grał".

 

Masz to jak w banku :)

Właśnie szkoda że nie zostawili parry chociaż na same projectile. Bo mnie fireball trapy nie bardzo cieszą.

Obejrzyj walki, jedno-hitowe fireballe można teraz "zbijać" korzystając z saving-attacks (czy jak to się nazywa). Parry było niekiedy zbyt randomowe. Nieraz byłem świadkiem sparowania ciosu bo ktoś tam dashował :whistling: , rzucał przez przód+LP+LK lub chciał wykręcić dragon-puncha* (to akurat ja)...

 

*oczywiście, na reakcję...

Odnośnik do komentarza
Obejrzyj walki, jedno-hitowe fireballe można teraz "zbijać" korzystając z saving-attacks (czy jak to się nazywa). Parry było niekiedy zbyt randomowe. Nieraz byłem świadkiem sparowania ciosu bo ktoś tam dashował :whistling:

 

Wiem wiem, ale to chyba zjada jakąś część tego paska?

Poza tym skuteczne parry w SFIII dodawało nam do supera, więc przeciwnik nie puszczał na pałę samych projectile.

Ale spoko z brakiem parry już się pogodziłem.

Odnośnik do komentarza
Podobno juz jest grywalny. Ale nie jestem pewny. Na konsole na bank bedzie do wyboru

Na razie nie bo na nicovideo pojawiłyby się już pierwsze walki. Myślę, że Seth będzie dostępny i niebanowany. Być może udostępnią jego złagodzoną wersję. Ono zależy na pozyskaniu jak największej liczby graczy. Pamiętam jak w jednym z pierwszych wywiadów zarzekał się, że nie będzie alternatywnych strójów :lol:

 

Na swoim blogu nohoho podał kilka ciekawych zestawień (ostatnia tabelka w najświeższym [3.XI] poście). W rankingu popularności wśród graczy przodują jak na razie Raju i Ken, ale to Sagat ("niespodziewany" top gry lol :lol::lol::lol: ) dzierży palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o miejsca zajmowane na turniejach.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to* fake...Kolejna jakże "popularna" i niemniej "grywalna" postać :closedeyes:

 

Seth w wersji konsolowej jednak jest już grywalny (ale poziom prezentowany przez graczy chu.jowy).

 

Info ukradłem z wiadomego źródła.

 

 

*w środku na samym dole...EDIT dla tych, którzy nie kojarzą - Rose z serii Alpha

 

EDIT:

- w odróżnieniu od powyższego filmu, na tym robią coś więcej niż tylko sprawdzanie podstawowych buttonów lol... Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...