Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Rose dostanie nowe przegiete bajery?;b nie psioczcie na nia jeszcze ;b

Nie napiszę, że ta postać jest drętwa. Nie napiszę też, że nie była taka zła w SFA2. I tylko w tej grze (no sorry ale SFA,SFA3 i CFJ - i cały dorobek artystyczny...). Yang ma rację krytykując dobór postaci. Ile z nich cieszyło się popularnością? Fei...Przemilczmy bohatera jednej gry. Cammy? Dało się nią grać tylko w CvS2. Dan? Zabawne, więc lecimy dalej - Sakura? Zupełnie nie pasuje (jako postać świetna ale klimatycznie to pozostała w alphie i podobnych). A dziada to chyba z grobu wykopali...

 

Ale gra z pewnością będzie fajna. A jak nie? WoW...

 

EDIT: dwudziestego lutego w EU...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
SF IV wyjdzie w lutym, sprzeda się bardzo dobrze, ludzie pograją pół roku (niektórzy mniej) bo system jest dobry i na filmikach widać że fajnie się w to gra i wrócą do trójki.

Przewidziałem przyszłość.

Nikt ci nie każe w to grać. Co się zaś tyczy trójki...nie wiem jak ty, ale sporo ludzi gra w to już od kilku dobrych lat i zbiera im się na wymioty kiedy siedzą przy SF3 (sam gram tylko po to żeby "skilla"[ahaha] jakoś utrzymać).

 

Cammy - kawioru się nie spodziewajcie, poziomu nie prezentuje.

Odnośnik do komentarza

Tak sie sklada, ze jestem ze Szczecina. Aktualnie studiuje w Warszawie, dlatego tu, na miejscu gram z najlepszym (bo jedynym ; )) ) Urienem i tania dziwka Chun-Li (Ornit) i z Zero, ale ze na swieta jade do domu to chetnie bym pogral z kims innym.

 

A co do postaci SF4. Czekam tylko na ruch Capcom w strone trojki. Ja chce jakas postac z trojki a nie odgrzewacze z dwojki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Tej, a ja mam takie pytanie. Czy w sf4 powroci Just Defended?

Eee...Just Defend to z Garou/CvS2. Tam wciskaliśmy tył lub na dolne ataki dół-tył tuż przed zostaniem uderzonym przez przeciwnika co dodawało nam energii i ładowało pasek supera. W SF4 będzie coś co się będzie nazywało saving attack i jest to ładowany unblock(w zależności od stopnia naładowania-są 3 levele) i zbicie jednohitowego ciosu w jednym.

 

Co do alternatywnych kostiumów to istnieją już od dawna chociaż Ono zarzekał się w jednym z pierwszych wywiadów, że obejdzie się bez nich. Z ciekawszych wymienić można strój Haggara dla Zangiefa, zakapturzonego Boxera, lub Goukiego z kokardką (sic) na plecach.

Odnośnik do komentarza

Tej, kaktus, nie wiesz czy przypadkiem CvS2 nie jest jakos sensownie emulowane? Ponoc chodzi na emulatorze naomi. Moje ps2 dogorywa i nie dziala na nim stick namco (ma laga jak kiedys na przejsciowkach xbox-ps2). A chcialem w to sobie pograc, najelpszy Ken ever, chyba najbardziej rozbudowany :)

Odnośnik do komentarza
Tej, kaktus, nie wiesz czy przypadkiem CvS2 nie jest jakos sensownie emulowane? Ponoc chodzi na emulatorze naomi. Moje ps2 dogorywa i nie dziala na nim stick namco (ma laga jak kiedys na przejsciowkach xbox-ps2). A chcialem w to sobie pograc, najelpszy Ken ever, chyba najbardziej rozbudowany :)

Jak bardzo chcesz to mam CvS2 na X1. Ale nie sprawdzałem czy jest emulowane przez X0 (SF3 jest ale "żalowo"). I płyta jest nieźle porysowana bo to z allegro, ale x1 zgrał ją całkowicie bez błędów.

Odnośnik do komentarza
SFIV wyjdzie rowniez na pc, a ze nie posiadam zadnej konsoli, tylko blaszaka, to jestem oczywiscie zainteresowany ta gra na ten sprzet. I tu moje pytanie, czy wie ktos moze, czy bedzie w SFIV na PC opcja multiplayer?

Będzie na pewno. Problem jednak w tym, że Capcom pewnie zleci opracowanie wersji PC innemu studiu więc może skończyć się tak jak to było w przypadku RE4 czy DMC3 (DMC4 na PC nie widziałem więc się nie wypowiem). Dodatkowo wersja PC zaliczy poślizg.

Odnośnik do komentarza

Sa juz wersje romow odpowiednie dla NullDC w wersji Naomi i moge potwierdzic, ze na moim sprzecie CvS 2 chodzi fenomenalnie. Mam 2gb ramu, c2d chyba 2.2, wersja 800mhz wiec taka najtansza, e4300 albo e4400 do tego mam w sumie niezle grafika w miare bo GF 9600 GT ale wiem, ze tu chodzi w zasadzie wylacznie o procka bo gra chodzi juz na GF serii 7000. Szkoda ze nie ma Online jakiegos :/ Moze z czasem sie cos pojawi...

Odnośnik do komentarza
Sa juz wersje romow odpowiednie dla NullDC w wersji Naomi i moge potwierdzic, ze na moim sprzecie CvS 2 chodzi fenomenalnie. Mam 2gb ramu, c2d chyba 2.2, wersja 800mhz wiec taka najtansza, e4300 albo e4400 do tego mam w sumie niezle grafika w miare bo GF 9600 GT ale wiem, ze tu chodzi w zasadzie wylacznie o procka bo gra chodzi juz na GF serii 7000. Szkoda ze nie ma Online jakiegos :/ Moze z czasem sie cos pojawi...

Ja w to grałem na NullDC Naomi chyba już dobre kilka miesięcy temu (polecam czesciej odwiedzac honmaru). Ta gra chodzi płynnie na o wiele słabszym sprzęcie, niż Twoj. Jak zaczynałem grać, to miałem 768 MB ramu 400 MHz, proc Athlon 64 3000+ (on jest taktowany 1,8 GHz, ale ja lekko podkreciłem na 2.25 o ile pamietam), grafa 6800GT. Ponadto uważam, że to śmiało pójdzie płynnie na kompie o jeszcze słabszej konfiguracji, niż moja.

Odnośnik do komentarza
w sumie mam to gdzies ale ponoc ruscy maja juz gd ggxx AC wiec bedzie bajka

problem jest taki ze bez klucza moga sobie ewentualny dump AC w dupe wsadzic a wiele osob sadzi ze nie dadza rady z kluczem

Aż mi się łezka w oku kręci kiedy przypomnę sobie jak to było z CPS2 i ludzie pisali, że emulowanie tego systemu jest przecież niemożliwe. Pierwszy pojawił się Vampire Savior. Analogicznie było z CPS3 - niemożliwe. Wszystko jest tylko kwestia czasu (może za 3-5 lat :lol: )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...