Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

tzn klucz zrobi mame dev bez problemu

nic nie trzeba czekac kwestia ich checi

tylko ze oni AC sie nie chwyca bo za swieze nie chca zaczac z SEGA

a ruscy sa po prostu za ciency na klucze mzoe im ktos zrobi na lewo wiec jak nie bedzie autora klucza to wiadomo i tak skad był

jeszcze moga sami skosni wykombinowac cos z kluczem

BTW całe Taito TypeX jest nieofcjalnie na bierzaco zrzucone bezposrednio w jap kwestia tylko kluczy sprzetowych i uruchomienia zmodyfikowanej windy (ale ponoc to jzu zrobili dawno)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Tak, usa dostanie po jednej zabawce,a w eu dostaniemy dwie zabawki w środku. W usa jest więcej fanów, więcej ludzi ma obie konsole i w ten sposób wielu fanów kupi wersje na obie platformy.

 

A ci co złożą pre order na gamestopie dostaną replikę opaski na głowę taka jak nosi RYU AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Przy okazji wyjścia SF4 firma MadCatz ma wypuścić 6 różnych kontrolerów - 2 sticki i 1 pad dla każdej konsoli. Pozatym Hori ma wypuścić 2 EX2 z obrazkiem SF IV ale tylko w azji.

 

 

802974b.jpg802975b.jpg

802976b.jpg802977b.jpg

SF4_Belt_bonusLG.jpg

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Nie mam pojęcia gdzie obecnie można na nie żlożyć preorder w eu ale wydaje mi się że na 100% będą do kupienia w europie. Cena 150 $ około 440 PLN to trochę dużo ale logo SF na sticku jest warte dla fana każdej ceny. ( osobiście mam hori ex2 za 300zł i nie mam zamiaru kupować nic innego bo gra mi się na nim bardzo dobrze)

 

Wrzucam jeszcze kilka real fotek :thumbsup:

 

 

IMG_0193.jpg

IMG_0195.jpg

IMG_0194.jpg

 

Odnośnik do komentarza

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3172128

 

Jeden z 3. filmikow. Dan vs Dan, Cammy vs Fei Long i Rose vs Gen. Wszystkie sa na 1upie. Obejrzalem i powiem szczerze, ze jestem maksymalnie zdegustowany. Wiejskie animacjie specjali (Pokemon + Dragon Ball), ANGIELSKI VOICE ACTING ZASYSA NAJBARDZIEJ, dwalka Dana wyglada jak kof przeniesiony w 3D (wyglada doslownie jak Maximum Impact). Ehhh...

Odnośnik do komentarza
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3172128

 

Jeden z 3. filmikow. Dan vs Dan, Cammy vs Fei Long i Rose vs Gen. Wszystkie sa na 1upie. Obejrzalem i powiem szczerze, ze jestem maksymalnie zdegustowany. Wiejskie animacjie specjali (Pokemon + Dragon Ball), ANGIELSKI VOICE ACTING ZASYSA NAJBARDZIEJ, dwalka Dana wyglada jak kof przeniesiony w 3D (wyglada doslownie jak Maximum Impact). Ehhh...

Czepiasz się SF4 jak ja tego gówna z HD w tytule 8) Bardzo mi się podoba Dan i w niczym mi ta gra nie przypomina MI. Co do dubbingu to mam nadzieję, że umożliwią wybór właściwej wersji (chociaż rzucane przez Dana na końcu walki "faaather" jest wy(pipi)ane w kosmos jeśli ktoś wie o co chodzi :lol: ) bo jeśli nie to porażka i cockscrew blow na całego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...