Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

ooo widze ze moja postac ma potencjal w tej czesci ;q

Przecież ten "zdzir" ma za krótkie włosy :D

 

Pierwsza tier lista made by Ino. Ukradłem z srk:

 

S

Zangief

 

AA

Sagat (no (pipi)a, któż by się spodziewał...)

 

A

Dyktator

Raju

Rufus

 

B

Chun, Ken(kilka patchy i będą w "S+" lol), Boxer, Abel, Blanka (za mało meczy widziałem)

 

C

Viper, Fuerte, Guile

 

D

Honda, Dhalsim

 

E

Pazur (PAZUR? SŁABY?)

 

Akuma się nie zmieścił...To jest ranking na wczoraj, może na "przedwczoraj". Padlina jest jeszcze świeża więc wszystko może się wydarzyć.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nowe walki na Gamechariot. Wcześniej nie przyglądałem się Akumie a tu okazuje się, że ma...EXy...Do tego startup demona wygląda dokładnie tak samo jak jego SA1 z 3s (nie widziałem jak wygląda jego super w czwórce, ale jeśli wyskakuje ta sama animacja to ggpo i ręce opadają). Tu odpala demona na pałę (kiedy tylko ma ultrasa, walka #20) i zabiera ponad połowę energii.

 

EDIIIIT - tego można się było spodziewać(chociaż I kwietnia już dawno za nami :lol: )...oby nie wyszedł z "mistrzunia" kolejny shoto...

 

Czyli wszystko jeszcze teoretycznie przed nami...Capcom nadal dodaje kolejne postaci do gry, co się oczywiście chwali. Czy Gouken będzie czekał na nas po rozwaleniu Akumy? Czy będziemy musieli (tak jak w przypadku Akumy) najpierw go "odkryć" aby móc nim grać? Jak zwykle czas pokaże... :mellow: Wcale bym się teraz nie zdziwił gdyby się okazało, że Seth jest grywalny a gdzieś tam w zakamarku czai się Shin Gouki i conajmniej połowa ekipy z SF3 :lol:

 

EDIT: Jak napisali na tej stronie:

Akuma nie ma super-fireballa. Ma za to dwie wersje demona:

 

• Shun Goku Satsu (Super -- Raging Demon) LK,LK, prawo, HP•

This move comes out FAST. Faster than in previous games. It does about 30% damage (character dependent), beats out most normal attacks and goes about a full screen's distance, but it does not go through fireballs.

 

Without doing a level 2 or 3 Focus Attack, there's no known way to combo into this move.

 

i

 

• Shun Goku Satsu (Ultra -- Raging Demon) LK,LK, lewo, HP •

Akuma's Ultra goes through fireballs, travels further than full screen's distance, does about 60% damage when fully charged and it might be nerfed at some point, because it's really powerful.

 

Like his Super, there isn't a known way to combo into this without doing a crumpling Focus Attack.

 

Ale jednak się da...o ja (pipi)ę...Ciekawe jak z redukcją obrażeń w tym przypadku...Pewnie idzie full bo przecież Gouki otrzymuje więcej damage'u niż inni lol... <_<

 

Z ciekawostek:

 

• Ashura Senkuu (Teleport) dp/rdp+PPP/KKK •

The joystick motion may be reversed with either 3x punch or kick to teleport backwards.

 

The punch version of this move will take you forward a full-screen's distance away, and the kick takes you about halfway.

 

This move has a much faster recovery time than in SF3 Third Strike, making it more difficult to counter-attack Akuma as he's coming out of it.

 

No (pipi)...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Na razie jako niegrywalna postać. Jego ciosy:

- hadouken ( :lol: ), w EXowanej wersji posyła 2 hadoukeny jednocześnie. jeden horyzontalnie, drugi pod kątem 45 stopni.

- qcb+K, tradycyjne tatsumaki cośtam shotosów, tutaj cały czas wersje w powietrzu (wertykalnie lub pod kątem)

- podjazd z piąchą

- coś jak demon flip Akumy (ląduje z podcinką)

- wspomniany wyżej hcf+K Raju z 3s to saving attack (czy tam inny focus...)

- jego ultras to SHIN-SHO-RYUKEEEN!!! :lol::lol::lol: zabiera tak na oko 45%

 

Wyglada na to, że Gouken jest ostatnim przeciwnikiem...A co z Sethem do (pipi)a wacława :mellow:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Turniejach? Mowisz o spotkaniach u zero? : )

Spotykać to WY się możecie. Ja tam tylko gram :lol: A tak na poważnie to ja napisałem o tej wielkiej scenie turniejowej, którą to rozpocznie SF4 marszem przez polskie TV. Żal dupę ściska bo już widzę tylko nas trzech walących sticki. Na net nawet nie wejdę, przecież tam cała dzieciarnia będzie p(pipi)ć na lagu Sagatowskimi low tajgerami :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...