Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ojej, no tak, bo przeciez fabula w bijatykach jest taka skomplikowana i gleboka. Tworcy z Capcom na pewno glowia sie dniami i nocami, jak to wytlumaczyc.

 

 

 

Skoro zginal, to wytlumaczenie bedzie takie, ze:

 

a) tak naprawde nie zginal

b) zginal, ale ozyl

 

 

i juz

 

Prawda, ale jednak SF pod wzgledem scenariusza nie osiągnał jeszcze "dna" na poziomie Tekkena i powrót M.Bisona jest ciosem w policzek dla fanów (zreszta mało kto lubi postać dyktatora i mogli by go sobie darować :P)

Odnośnik do komentarza
Prawda, ale jednak SF pod wzgledem scenariusza nie osiągnał jeszcze "dna" na poziomie Tekkena i powrót M.Bisona jest ciosem w policzek dla fanów (zreszta mało kto lubi postać dyktatora i mogli by go sobie darować :P)

Powiedz to połowie grających w CvS2 i co czwartemu graczowi HSF2 (CE Dic się kłania).

 

Poza tym...to jest bijatyka. Kogo obchodzi fabuła? Sam grałem w SF od dwana i nigdy mnie nie interesowało o co tak właściwie tam chodzi (po dziś dzień nie wiem czemu Gill jest bossem w SF3, lol).

Odnośnik do komentarza

Zgodze sie po czesci. Fabula dla mnie jest tylko lekkim smaczkiem do bijatyk (co innego RPG), jednak jakby spojrzec na KOFa 97, ktory mial rewelacyjna fabule, ktora sprawila, ze gra byla niesamowicie klimatyczna to mozna dostrzec drugie dno tego. A co do Gilla w SF3... Wstyd sie przyznac, ale ja tez nie wiem ; )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z tego co wiem, w sf iv na konsolach i pc zagramy nie wcześniej niż dopiero późną zimą/wiosną 2009

ciekawe co do tej pory wymyślą, na razie wygląda fajnie, choć na początku nie mogłem się przekonać

do grafiki 2.5d to jednak po obejrzeniu sporej dawki filmików z gry można stwierdzić że capcom naprawdę się postarał

oprócz tego miałem nadzieję że zachowają system rozgrywki i chociaż część rostera z 3s'a

lecz póki co niestety nie zapowiada się na to

co tu dużo gadać, w lipcu oficjalna premiera na automatach, pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...