Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciwnicy atakują falami które maja tak ogromne AI, że n/c

 

A co ty chciales?Jesli taka ARMIA by cie zaatkowala ktora na dodatek myslala taktycznie(oslaniala,zachodzila od tylu,itp)to nie mialbys najmniejszych szans.

 

 

 

 

Ja dzis wypozyczylem i jestem bardzo zadowolony.Grafika jest(jak juz wszyscy mowili)duzo lepsza ladniejsza itp,tekstury ladniejsze/lepsze itp,itp(nie bd sie jednak powtarzal ;P ).Zauwazylem pare bledow/bugow ale jak juz to w jednej recenzji napisali: <Przy takiej masie plusow,minusy/bledy sa niewidoczne/nie przeszkadzaja az tak bardzo>.Jak juz mowilem,ja jestem bardzo zadowolony.Mi gra sprawiala duza przyjemnosc,szczegolnie jak gralem w cooperative i bylem jedynym medykiem albo special opsem :D -wszyscy byli zalezni ode mnie :P .Czuje sie wtedy ta wspolprace.Paru czlonkow grupy leczy,inni daja naboje.Single tez fajny.Ladne postacie,potwory,bronie,lokacje.Jeszcze tylko multi nie wyprobowalem.

 

P.S.-pamietajmy ze to tylko moja opinia.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Wczoraj od 18:00 do 1 w nocy grałem w multi. Na początku wyniki w okolicach 6 "killsów" i 18 "deatsów". Z czasem trochę lepiej, Mapy są naprawdę świetnie pomyslane, ale są nierówne graficznie. Ludzi pełno, zaraz zabieram sie za kolejną sesyjkę :)

 

A co mogę powiedzieć o epickim (IGN) trybie single player? nie wiem czy go w o ogóle skończę... wszystko przez multiplayer :)

 

ps. są też minusy, ale muszę pograć jeszcze kilka dni, aby napisać coś więcej.

Odnośnik do komentarza

Chyba się skuszę, R1 mi się podobał, choć dopiero po 6 miesiącach od pierwszego zagrania ;p gdyby nie HDTV, to bym pewnie gry nie przeszedł bo na SDTV wyglądała okropnie....

 

Z tego co tu piszecie, to multi jest dobry, a brakuje mi gry z multi (niestety SC4 zawiódł mnie totalnie) no i są trofea ;p

 

 

Odnośnik do komentarza

akurat gears of war 2 nie jest jakoś super sequelem poczytaj komentarze ludzi nie wszystkim podpasowala tak jak jedynka....szczególnie multii...

co do R2 to moim zdaniem jest dużo lepiej ! grafika poprawiona w niektroe miejsca zapieraja dech w piersiach..:) , rozmach epickosc singla tego w jedynce nie bylo... no i multi inne niz w jedynce jednemu podpasuje innemu nie ! mi osobiscie po becie nie podobalo sie bardziej niz w pierwszej czesci ale wczoraj pogralem chwile i jest dobrze z minuty na minute gralo mi sie coraz lepiej...:) no i jest jeszcze coop online na 8 jak dla mnie swietna sprawa ! u mnie niema czegos takiego jak nuda po dluzszej grze tak jak tu niektorzy napisali a jest jeszcze chwile zaraz koncze jeszcze jedna partyjka a gra sie pare h :))

Odnośnik do komentarza
Jaka jest na prawdę ta gra? Lepsza od jedynki?

Jeżeli IGN wystawi 9.5 jakieś grze, to znaczy że jest bardzo, bardzo dobrze. Ogólnie oceny są bardzo wysokie, znacznie lepsze niż miała jedynka (np. Eurogamer ocenił R2 na 9/10, gdzie pierwsza część dostała od nich 6/10).

 

Jestem po kolejnej nocnej sesji z trybem multiplaer. Można chyba smiało napisać, że teraz bronią numer jeden jest Marksman, 3/4 ludzi z nim biega (tak jak przypuszczałem po pierwszych filmikach :] ). Zupełnie tak jak BR z H2/3, Marksman strzela seriami (po 3 strzały). Bardzo dobra broń na większy dystans, w bliskim starciu może być problem jeżeli przeciwnik ma np. Karabin, ale dobrze wycelujemy kilka serii (min. w głowę) i po sprawie. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, najlepsze multi na PS3? Jak dla mnie tak. I tak jak napisałem wcześniej, będzie cholernie ciężko ukończyć single player, bo oderwać się od tak swietnego trybu sieciowego... będzie trudno :)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja chciałem się wypowiedzieć co do multi. IMO kieprawe respawny zabijają ten tryb (przynajmniej DM i TDM). W bardziej wk***iającą grę sieciową chyba jeszcze nie grałem... Pedalskie respawny za plecami to standard, który irytuje tak, że można och*jeć i skończyć w kaftanie albo i gorzej... O grupowych respawnach w DM nawet nie wspominam bo żal d*pe ściska. W Objective'y na razie nie grałem bo nigdy za nimi nie przepadałem. Tak w ogóle to zastanawiam się dlaczego tak bardzo chcieli upodobnić tą grę do CoD'a? Widać, że zostało to zrobione na siłę i część rzeczy raczej tu nie pasuje (możliwość noszenia tylko 2 broni, pseudo perki, większe kamperstwo, radom i ogólna CoD'owatość). Dla mnie bez poprawek multi będzie raczej ciekawostką do zdobywania trofeów, a nie do poważnej gry.

Odnośnik do komentarza

multi wypada ok, zgodze sie ze respawny to padaka. Juz w becie to bylo widoczne. Jak tez akcje, ze jeden team stoi po jednej stronie siatki drugi po drugiej i bez zadnego biegania stoja i w siebie naparzaja. Mapy sa w miare ok poskladane, tylko szkoda, ze inne drobiazgi psuja rozgrywke.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po świerzej 7 godzinnej wymianie ognia w Gears of War 2.

Miałem Resistance 2 i mam Gears 2 - jestem oddany Playstation 1/2/3 - ale za fanboya nie mozna mnie uznac ( mam też xboxy - kiedys 1 teraz 360) i jakieś niedobitki Nintendo.

Fakt : Te dwie gry R2 i GOW2 to zupełnie inne zabawki.

Fakt 2: Dla mnie wygrywa GOW2 - mam klimat, mam fajne pukawki, mam super grafikę ( nadal, myślalem ze mnie nie zaskoczy - bo bardzo bliska oryginałowi ale za to jakie patenty - robal, placówka badawcza ).

 

Resistance 2 już sprzedałem, GOW2 zostanie na zawsze najpierw w konsoli ( XNE :) a potem pewnie honorowo na półce, obok hiciorów na playstation i xbox'a.

 

A resistancowi mowie stanowczo nie, za pół roku nikt o niej nie bedzie slyszal.

Edytowane przez Gresh
Odnośnik do komentarza

nie pisz takich brzydkich rzeczy , teraz masa fanow playstation rzuci ci sie do gardla, ale z drugiej strony wiesz co dolacze sie do ciebie bo mam podobna opinie :] przeciez to oczywiste ze gow2 jest lepsze, jedynka byla wielka i dwojka tez jest za to resistance 1 byla gra dobra co najwyzej i nic dziwnego ze jej squel tez nie jst niczym wielkim aczkolwiek dobra gra , moze bardzo dobra :) ale bynajmniej jest w co grac

Odnośnik do komentarza

Gra jest fajna, ale napewo nie na powazne klanowe granie. Posnaniak idziemy przeczekac walczac w COD5. A potem juz tylko KZ2

Nie mam absolutnie zadnej radosci z wygrywania meczy. Natomiast czesto wystepujaca frustracja po beznadziejnych respownach przeciwnikow. Gra dobra na 1h po niedzielnym obiedzie, Jesloi chcesz grac na powaznie to idziemy na COD5

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...