Skocz do zawartości

Californication


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ten sezon bedzie taka "czarną serią z raperami" to chyba podziękuję. Serial miał rok&rollowy klimat a tu nagle taki babol(może miało to wprowadzić jakiś powiew świeżości do serii no ale narazie lipa).

 

PS: tak jak pisze Humulin, RUNKLE rządzi trzepigruch jeden :nyam1:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Brawo dla twórców, ostatni odcinek to chyba najgorsze kupsko w historii tego serialu. Epizod zupełnie o niczym, żadnych śmiesznych sytuacji, brak cycków i to wszystko bez udziału Becci. Niewiarygodne. Na szczęście następny przynajmniej po zajawce zapowiada się ciekawiej.

Dla mnie ten 6 odc jest epicki. Czuc klimat ze starych epow. Uwielbiam retrospekcje hanka i karen.

Odnośnik do komentarza

Czy ja kiedyś miałem gorszy gust, czy ten serial tak się stoczył?

 

Hank zachowuje się jak czarna gruba baba i puszcza teksty "bicz, niga, oł jee". Oficjalnie przestaje oglądac

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jestem w połowie 4 sezonu, i kurde strasznie mi się podoba.. Po opiniach co do piątej serii nie wiem czy odpuścić czy obejrzeć z ciekawości, bo nie chciał bym sobie popsuć ogólnego wrażenia, jak np. było z Prison Breakiem, bożena.. gdyby mnie ktoś ostrzegł wtedy, żeby nie oglądać Final Break to do dziś patrzył bym inaczej na ten serial.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to każdy sezon jest coraz słabszy, zwyczajnie skończyły się im pomysły. Hank już nikogo nie rucha, ciągle tylko przystawia się do swojej byłej żonki, do tego ma problemy z gotycką grubą córką, aż mdli od oglądania takiej chujni. Na szczęście jest Runkle a ten trzyma poziom praktycznie zawsze (pomijając lizanie dupy Hankowi) rzucając śmiesznymi tekstami i znajdując się w zabawnych sytuacjach, w scenach z nim pojawiają się nawet cycki, także to na plus i w sumie tylko dlatego jeszcze to oglądam.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Jak dla mnie to każdy sezon jest coraz słabszy, zwyczajnie skończyły się im pomysły. Hank już nikogo nie rucha, ciągle tylko przystawia się do swojej byłej żonki, do tego ma problemy z gotycką grubą córką, aż mdli od oglądania takiej chujni. Na szczęście jest Runkle a ten trzyma poziom praktycznie zawsze (pomijając lizanie dupy Hankowi) rzucając śmiesznymi tekstami i znajdując się w zabawnych sytuacjach, w scenach z nim pojawiają się nawet cycki, także to na plus i w sumie tylko dlatego jeszcze to oglądam.

 

murzyn też jest dobry, chociaż lepsza jest jego du.pa

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Jestem w połowie 4 sezonu, i kurde strasznie mi się podoba.. Po opiniach co do piątej serii nie wiem czy odpuścić czy obejrzeć z ciekawości, bo nie chciał bym sobie popsuć ogólnego wrażenia, jak np. było z Prison Breakiem, bożena.. gdyby mnie ktoś ostrzegł wtedy, żeby nie oglądać Final Break to do dziś patrzył bym inaczej na ten serial.

 

Bez przesady, może poziom serialu trochę spadł, ale do Prison Break jeszcze daleko. ;)

 

By the way, Final Break to był ten ostatni bonusowy odcinek, jak wyciągali zmartwychwstałą du.pę Skołfilda z pierdla? Naprawdę dopiero wtedy się zorientowałeś, że ten serial to dno? ;)

Odnośnik do komentarza

I sezon - wiadomo; świetny, za(pipi)isty

II sezon - wy(pipi)any w kosmos, najlepszy, 11/10

III sezon - zaczęła się (pipi)nia, nuda, schemat, jedynie świetne zakończenie-finał warty uwagi z nadzieją na dobry IV sezon

IV sezon - słabiutkooo, teoretycznie wyszedł niedawno a był tak słaby, że ledwo pamiętam co tam się działo. Pamiętam bodajże finał, że Hank pojechał za Karen i murzynem...

V sezon - leży na kompie, nie ruszyłem jeszcze ani jednego odcinka. Nie śpieszno mi tym bardziej czytając opinie.

Odnośnik do komentarza

I sezon za(pipi)isty?

 

To ja nie wiem co bedzie jak obejrzysz OZ - chyba bedzie 20/10 xd

 

Najlepsza rzecz o wiezieniu.

 

EDIT on topic:

Poprzednie sezony Californication widzialem, jak dla mnie rewelacji nie bylo, ale serial calkiem spoko, ale tymi opiniami to juz w ogole mnie zniecheciliscie do ogladania tego najnowszego sezonu - naprawde taki shit sie zrobil?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...