Skocz do zawartości

Californication


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry finał sezonu. Mógłby to też być świetny finał całego serialu...

 

gdyby Hank faktycznie zginął i nie byłoby zaklepanego kolejnego sezonu ;/ Hank pogodzony ze wszystkimi, ponownie w związku z Karen, Runkle pogodzony z Marcy, wszystkie wątki zamknięte i na koniec (odrobinę tylko niejednoznaczna) śmierć Moody'ego bezpośrednio wynikająca z jego beztroskiego stylu życia - tak właśnie można by z klasą zakończyć Californication

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem po końcówce piątego sezonu i faktycznie - bez fajerwerków i bitej śmietany. Dałbym 4-/5. Ot, poprawny serial się zrobił. Końcówka to faktycznie końcówka czy szóstka została potwierdzona? Jeśli tak to znów będą drążyć wątek "powrotu do rodziny" co jest już męczące, a wyjaśnień Hanka nikt nie będzie chciał słuchać dlaczego

zaćpał z byłą i ją wydymał na chwilę przed upragnioną kolacyjką ze swoją ukochaną famą

.

 

Za rok znów wchłonę całość. Nie jestem fanem klepania epizodów z tygodznia na tydzień.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Okey łyknąłem piaty sezon.

 

Teraz nie wiem czy tak się stęskniłem za przygodami Hanka czy ten sezon był po prostu dobry. W każdym bądź, jak dla mnie najlepszy sezon od czasów drugiego. Zdecydowanie lepszy niż trzeci i czwarty (tym bardziej).

 

Główny motyw z Samurajem jak najbardziej na plus. Hank przystopował

schemat ciągłego jebania wszystkiego co się rusza a potem wzdychania do Karen doprowadzał mnie już do (pipi)icy.

Bates kozak xD Charlie norma - jedyne co się nie zmieniło to becca którą chciałbym zobaczyć jak coś ją żywcem zapierdala :( Zresztą ten jej chłopak też w(pipi)iał.

 

Finał może być (chociaż nadal daleko do finału trzeciego sezonu). Chociaż znając Californication w 6 sezonie i tak wszystko zostanie zrestartowane i zapomniane (w(pipi)ia mnie ten kompletny brak konsekwencji w Cali).

 

Btw. dwie sceny mnie zniszczyły xD

 

 

Akcja w radiowozie, szczególnie motyw, że Charliemu obciągał transol. A Hank z Samurajem kręcili bekę xDDDDDDDD

Scena w której Charlie walił tą nową Tomb Raider w łóżku Stu i Marcy. A potem ci odgrywali scenki, kręcąc bekę z Charliego xDDDDD

 

Odnośnik do komentarza

 

Akcja w radiowozie, szczególnie motyw, że Charliemu obciągał transol. A Hank z Samurajem kręcili bekę xDDDDDDDD

Scena w której Charlie walił tą nową Tomb Raider w łóżku Stu i Marcy. A potem ci odgrywali scenki, kręcąc bekę z Charliego xDDDDD

 

 

Haha, ta, pamietam te sceny. Najbardziej rozsmieszyl mnie tekst Hanka do Samuraja po tym jak juz

 

Samuraj nastraszyl tego typka co chcial puknac jego czarnulke i potem siedzial troche przybity w tym radiowozie...

Hank: Nie zalamuj sie, moglo byc gorzej.

Samuraj: Oh really ?

Hank: Zawsze mogl ci transwestyta laske zrobic

I beka obaj xD

 

 

 

Jednak sezon w moim mniemaniu to juz takie odcinanie kuponow powoli, pierwsze 2 mi sie najbardziej podobaly i watpie ze to sie zmieni, niemniej jednak czekam z niecierpliwoscia na kolejny, Cali to moj ulubiony serial a Hank to za(pipi)iscie charyzmatyczna postac ktorej nie da sie nie lubic :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

Akcja w radiowozie, szczególnie motyw, że Charliemu obciągał transol. A Hank z Samurajem kręcili bekę xDDDDDDDD

Scena w której Charlie walił tą nową Tomb Raider w łóżku Stu i Marcy. A potem ci odgrywali scenki, kręcąc bekę z Charliego xDDDDD

 

 

Haha, ta, pamietam te sceny. Najbardziej rozsmieszyl mnie tekst Hanka do Samuraja po tym jak juz

 

Samuraj nastraszyl tego typka co chcial puknac jego czarnulke i potem siedzial troche przybity w tym radiowozie...

Hank: Nie zalamuj sie, moglo byc gorzej.

Samuraj: Oh really ?

Hank: Zawsze mogl ci transwestyta laske zrobic

I beka obaj xD

 

 

 

Taaaa, to było mega. A jeszcze prędzej Samuraj cały czas kręcił bekę z Runkla ze słynnej akcji w biurze (trzepanko).

 

Btw przypomniała mi się jeszcze jedna kozacka scena w tym sezonie.

Jak Tyler kazał Charliemu powiedzieć do tego bydlaka w barze, że chciałby mu obciągnąć kutasa. No i biedny Charlie dostał pałą po pysku hehe.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No to nieźle hehe, chociaż osoby które narzekały na nigga klimat dostaną całkowitą odskocznię.

 

Pytanie za 100 punktów

w jednym z odcinków Hank z nowym agentem idą na rozmowę, ruchanko do jakiegoś słynnego reżysera bodajże Larsa (szkop). To jest aluzja do jakiegoś "prawdziwego" reżysera czy to w 100% fikcyjna postać?

 

Odnośnik do komentarza

Marilyn Manson pojawi sie w kilku odcinkach szóstego sezonu.

Na bank Hank dostanie od niego propozycje napisania biografii , coś tam będzie się ociągał , Manson mu sypnie sianem , będą razem jeżdzic po Los Angeles i kręcić bekę z Charliego...ja to tak widzę :)

To ty tak to widzisz, czy "na bank"? Bo potwierdzono, że Hank pisze scenariusz na Broadwayowski musical, a Manson będzie grał w nim główną rolę - samego siebie, ale ty jako polski Hank Moody może coś jeszcze zmieniasz z reżyserem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...