Skocz do zawartości

Californication


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch odcinkach jestem totalnie zawiedziony- co to (pipi)a miało być?

 

Nawet Charlie zasłaniający genitalia kijem od krykieta to jakiś żal. Dialogi zupełnie straciły swój polot i werwę, no ja nie wiem o co chodzi.

To samo wizyta Hanka w sklepie z gitarami z Beką- tragedia.

Odwołuję swoje drobne narzekania na 3 sezon w tym momencie.

Odnośnik do komentarza

Zaraz przyjdzie Gekon i powie, że się nie znacie.

 

Niestety taka prawda, trzeci ep to kulminacja słabizny czwartego sezonu. Od początku było coś nie tak, między innymi to, że formuła jest już mocno naciągana. Dramaty i rozterki Hanka zakrapiane ruchaniem i chlaniem już nudzą.

 

Oglądać i tak będę oglądać z obowiązku, w końcu w trzecim epie też najlepszy był ostatni odcinek a w zasadzie ostatnie 5 minut.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Albo niech Lew Ashby (pipi)a zmartwychwstanie.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ePvh4XuRq0Y&feature=related

 

Ja nie wiem co za zyeby wpadły na pomysł uśmiercenia Lew , dla mnie najwiekszy kozak 2 serii. Gdyby był chociaz w kilku odcinkach 3 serii , miedzy innymi w tym odcinku , kiedy Hank ukrywał kochanki w domu to jarałbym blanty z radości.

To jest naprawdę nieporozumienie...

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

No 4x03 już coś lepszy ale dalej to nie jest poziom Californication.

Może specjalnie wprowadzili 3 dramatyczne epy, żeby teraz dać na pełnej piździe?

 

A na marginesie to Hank powinien nonstop brylować i korzystać z życia a

takie rzeczy jak pojednanie z rodziną to powinni zostawić na sam koniec serialu.

Albo niech się (pipi)a rozwiodą na dobre.

 

Zamiast tego będziemy oglądać jak bezBeka gra na prowadzącej w jakimś emo zespole.

 

80462491.jpg

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, te piz.dy z zespołu Beki to musi być jakaś rodzina producenta czy coś. Nie wierzę, że ktoś mógłby sam z siebie wpaść na pomysł wrzucenia do serialu tak głupiego wątku.

 

PS: W 5 odcinku wraca Mia. Rychło w czas się zorientowali, że w ogóle nie pokazują postaci, która nakręciła cały główny wątek.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...