Skocz do zawartości

PSP Store


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A inne pytanie - czy mogę ściągnąć z amerykańskiego PSStore dodatek do palowej gry? Np. mam nasze polskie LBP i czy będę mógł z USA ściągać dodatki?

 

Jeśli nie, to czy one również wymagają aktywacji konta? Czy może działają niezależnie od tego, czy mam właśnie PSP zalogowane na USA czy Polskę?

 

W(pipi)ię się jak jakieś DLC będę musiał ściągać z Polski jednocześnie rezygnując z FFT ;/.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam!!!wczoraj kupiłem sonie z PSS grę która mnie zauroczyła już dawno,a mianowicie METAL GEAR SOLID:)grałem troche na ps3 i było naprawde fajnie tak sobie wspomnieć grę,która zapoczątkowała moją przygodę z konsolami;)zgrałem sobie ją na moje psp i to...ZWAŁA!!!muta na filmikach się zacina!!!robi się z tego mały remiks!!co jest grane?!pomocy:(nie moge tak grać!co mam przestawić aby wszystko grało na psp-ku jak trzeba?dodam tylko że mam naprawde szybką karte więc nie chodzi tu o przepływ damych!pomocy ludziska!!błagam!

 

P.S.kiedyś czytałem że po kilku krotnym przejściu gry SOLID dostaje kostium ninia?!?!?!?!?ja po 2 razie otrzymałem garniturek:)to prawda z tym kostiumem??co mam zrobić aby go dostać!??dzięki z góry za pomoc:)

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie konto na siebie i jak się okazało musi być ono powiązane z parental userem (BTW, czy słoni naprawdę myślą że osoby poniżej 18 roku życia nie maja kart płatniczych ?). Teraz pytania: czy gry kupione na moim koncie są rejestrowane na mnie czy na "parentala" ? Czy po skończeniu 18 lat konto automatycznie przestaje być podległe "rodzicowi" ?

 

I czy można jakoś dodać mniej niż 20 zł ? :F

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

witam!!!wczoraj kupiłem sonie z PSS grę która mnie zauroczyła już dawno,a mianowicie METAL GEAR SOLID:)grałem troche na ps3 i było naprawde fajnie tak sobie wspomnieć grę,która zapoczątkowała moją przygodę z konsolami;)zgrałem sobie ją na moje psp i to...ZWAŁA!!!muta na filmikach się zacina!!!robi się z tego mały remiks!!co jest grane?!pomocy:(nie moge tak grać!co mam przestawić aby wszystko grało na psp-ku jak trzeba?dodam tylko że mam naprawde szybką karte więc nie chodzi tu o przepływ damych!pomocy ludziska!!błagam!

 

P.S.kiedyś czytałem że po kilku krotnym przejściu gry SOLID dostaje kostium ninia?!?!?!?!?ja po 2 razie otrzymałem garniturek:)to prawda z tym kostiumem??co mam zrobić aby go dostać!??dzięki z góry za pomoc:)

 

 

 

SPRAWDZAŁEM U KUMPLA NA KONSOLI I MA TAK SAMO!!!!A MA ON ORYGINALNY SOFT!!CO JEST?!

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam problem - mam Xboxa 360 i PSP. Zamierzam w dalekiej przyszłości dokupić sobie PS3. No i mam pytanko - gdy loguje się na PS Store przez PSP u mnie w domu, gdzie mam routera, mam PROBLEM. Loguje się, wybieram jedno z dem i klikam download. "Download failed. An error has occured. (80109B0B)" Czy ktoś może mi pomóc. Czy jest to związane z tym, że jestem zarejestrowany na Polskę, a mam proxy o nazwie proxy.telsten.com Czy ten .com oznacza, że łączę się "niby" z Ameryki? Proxy każe mi używać dostawca neta (kablówka). Co mam zrobić? Boję się, że jak podłączę PS3 lub X-a do neta będzie taki sam problem!!!

Pomocy

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Super. :)

 

A jak się tam coś kupuje przez PSS? Wybieram i co? Podaje nr karty czy wchodzę na konto i przelewam gdzieś pieniądze?

Potem mogę tą grę na inną kartę pamięci przenieść?

Jak przerwie ściąganie np w połowie bo wywaliło neta, można pobierać później od nowa czy znów trzeba płacić?

 

EDIT

 

Dzięki za info Visa Millennum Bank działa, :)Medievil zakupiony, teraz się pobiera, to jak się przerwie w połowie to jak z tym będzie?

Mogę jakoś zabezpieczyć grę? Zgrać tą grę gdzieś na dysk wraz z jakąś licencją aby później wgrać na tą samą kartę pamięci?

Edytowane przez maltan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...