Skocz do zawartości

PSP Store


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na allegro człowieka, który doładowuje konta za drobną opłatą, fajnie. Mam pytania:

1. Jakie PSStore jest najlepsze?

2. Czy takie amerykańskie działa identycznie w Polsce jak i w USA (nie ma jakichś chorych blokad na IP jak na Xbox Live! albo coś takiego)?

3. Co najlepiej kupić na PSStore, możecie mi podać takie top5?

4. Czy są jakieś warte uwagi Minis (oprócz Tetrisa, którego łykam w ciemno)?

Odnośnik do komentarza

Komórka mi służy do dzwonienia, budzenia i słania SMSów, PSP do grania, więc wolę Minis :). Zastanawiało mnie, czy wyszło coś ciekawego. Tetris to pewniak i łykam w ciemno, grałem w FF Crystal Defenders na PS3 i też łykam od razu jak wyjdzie, ale chciałem wiedzieć, czy może jeszcze coś wziąć.

 

Dziękuję za to info o Kanadzie :).

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sytuacja ze ściaganiem gier s US PSS? Tzn. mam aktualnie konto na EU (irlandia) i kupiłem z niego Gran Turismo. Teraz chciałbym kupić Jeanne d'Arc i MGS PSX z mojego konta założonego na PS3 na US. Ale wczoraj jak wrzuciłem sobie jedno demo ściągniete przez ps3 z konta US na moje psp przestało działac mi moje gran turismo. nie widze zeby na PSp była możliwość posiadania jednoczesnie dwuch kont pss.

Odnośnik do komentarza

Chyba będziesz zmuszony zmieniać konto w zależności od gry w jaką chcesz zagrać.

 

Kurde, jak tak sobie pomyślę, to Ci odpowiedzialni z Store są takimi debilami, że głowa mała. Nie dość, że garną o wiele za dużo siana dla siebie z tego, to sam store jest biedny i nawet głupich screenów nie da się zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Chyba będziesz zmuszony zmieniać konto w zależności od gry w jaką chcesz zagrać.

 

konto na US założone . Jaki jest sposób na szybkie przełaczanie się miedzy dwoma kontami PSS na jednym PSP? ( wykombinowalem że założe sobie oba konta - US i EU z takim samym chasłem tylko w loginie różniące się dwoma literami i tylko zmieniajac je bede się przelogowywał ale na psp nie moge tego zrobić bo wyskakuje mi komunikat ze nie moge u,żywać czyjegoś loginu . Skutkuje dopiero usunięcie ionfo o koncie EU i dopiero logowanie na istniejace konto US. ale to troche dlugo trwa)

Odnośnik do komentarza

To PSStore jest dziwne. Z jednej strony świetna sprawa, z drugiej, jak porównać do Xbox Live! to zmaszczona na maxa. Z jednej strony świetnie, że siedząc w KFC i wpieprzając kurczaki mogę ściągać demka i gry, ale z drugiej strony głupio to wszystko zrobione, znalezienie czegokolwiek to męka, a zanim coś kupię muszę odpalać youtube itd. ponieważ nie ma możliwości sprawdzenia nawet głupich screenów z gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od 12 listopada na PS Store do ściągnięcia must have classic - Vagrant Story.

 

Chu.je, ku.rwy i mutanty, a Chrono Crossa jak nie widać tak nie ma :/ To chyba jedyna gra wielkiego kalibru z PSX od Square, która nie doczekała się ani PAL, ani reedycji. Chyba nikt tego działania nie rozumie :/

 

No ale umieszczenie Vagrant Story to i tak wielka sprawa. Ach te godziny spędzane w kuźni, żeby móc zadawać obrażenia o 2 większe wyvernie.

Odnośnik do komentarza

Jak mzona powiedziec ze ta gra jest nudna? :o To ze akcja nie toczy sie w tempie U2 albo MW2 to nie znaczy ze jest nudna... Ta gra ma badz nie badz turowy system walki i wbrew pozorom nie polega na tym kto nacisnie szybciej kolko. Najwazniejsza sprawa jest strategia na dana walke, przekladajaca sie na koniecznosc wyboru dobrego ekwipunku, o dobrym affinity, rzucic na siebie dobre buffy i debuffy na przeciwnika, a dopiero potem naciskac kolko.

 

Juz nie wspomne o tym ze ta gra nie jest dluga... i niespecjalnie jest czas na to zeby sie mogla znudzic :S To po prostu oznaka ze stare gry maja bardzo ciezko gdy chca zdobyc nowych fanow i ze klasyki z PSX sa glownie dla ludzi chcacych sobie przypomniec co bylo kiedys.

Odnośnik do komentarza

No jest to na pewno specyficzny jrpg... na pewno nie taki jak Final Fantasy, czy Chrono Trigger, które są bardziej systemowo przystępne. Tutaj duży nacisk położony jest na ekwipunek, i dopiero potem mamy dostęp do specyficznych surowców (pamiętacie trzy strony tabelek możliwości stworzenia broni w P+ ? ;) ). Trzeba wiedzieć jakich umiejętności używać i jaki włożyć w dany przycisk atak. No i trochę skilla się przydaje, bo posadzić długiego chaina to nie taka prosta sprawa. Nie ma tutaj drużyny, tylko jeden Riskbreaker i to podstawowa różnica, że wszystko obraca się wokół niego.

Nie mogę się zgodzić, że historia jest słaba. Jest bardzo dojrzała, wręcz niepodobna do Square. Nie ma tam jakiś dzieci ratujących świat, bardziej świat rodem z ciemnego średniowiecza, spod mrocznych bruków i podziemi świata Ivalice, gdzie rządzą intrygi, zdrada i przemoc. Zresztą ten świat nawiązuje właśnie do tego jak Japończycy widzą średniowieczną Europę. Lea Monde jest przesiąknięte złem od spodu, które przedziera się właśnie na powierzchnie. Do tego świetna muzyka, i nic dziwnego że gra jako jedyna uzyskała 40/40 w magazynie Famitsu ;)

CT czy FF VI to przy tym dobranocki ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.

W opcjach logowania do PSS ustawiłem automatic sing in. Mam teraz problem ze zmianą tej opcji gdyż logowanie jest natychmiastowe i nie mogę zmienić loginu i hasła (a chciałem ustawić nowe konto na amerykański PSP Store).Przegrzebałem ustawienia konsoli i nie ma takiej możliwości.BTW - jak ma się sprawa z jednoczesnym graniem w stuff z europejskiego i amerykańskiego PSS(muszę zmieniać konto) ?

Odnośnik do komentarza

Co do grania na różnych regionach - nie da się jednocześnie mieć aktywnych gier z różnych regionów. Konto na PSP przypisuje się do regionu konta, z którego ostatnio ściągałeś stuff. Jeśli ostatnią rzeczą jest coś z USA, to nie pograsz np. w gry z EU (i na odwrót). W pirackich softach można bodajże zmieniać region bez konieczności ściągania jakiejś rzeczy z niego, ale w nieprzerobionej konsoli niestety nie da się mieć jednocześnie kilku regionów.

 

S-E wycofało się z daty 12 listopada jeśli chodzi o premierę VS, i przeszło na "wkrótce". Mam nadzieję, że to wynika z problemów technicznych tylko i wrzucą to jutro.

Odnośnik do komentarza

No ale nie ukryjecie tego, że po każdym ataku trzeba jak najszybciej napiepr,zać w kółko :/

 

jesli jak najszybciej napiperzales w kolko to nic dziwnego ze ci sie znudziło ;p

 

trzeba naciskac rozne przyciski w odpowiendim czasie (jak pojawia sie wykrzyknik) , a nie żadne "jak najszybciej"

 

no chyba ze masz na mysli juz skonczony atak i otwarcie sfery ale to też nie do konca tak, a moze wcale nie doszedles do momentu gdzie mozna robic chainy?

 

 

i nic dziwnego że gra jako jedyna uzyskała 40/40 w magazynie Famitsu

monster hunter 3 też :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie sobie spojrzałem na PSN w USA... niebo a ziemia w porównaniu z tym, co jest w Polsce. Chciałem wspierać Polaków, ale jak widzę FFT na PSX'a za 30 zł (10 dolców), te taniutkie Minis itp. to aż serce się raduje :).

 

Mam teraz pytanie - jak sobie ściągnąłem demko LittleBigPlanet z amerykańskiego PSN to nie mogę już grać w moje gry ściągnięte z polskiego. Co zrobić, żeby znowu w nie grać? Ściągnąć na nowo i znowu zaaktywować moje PSP dla polskiego PSN?

 

Czy da radę jakoś grać jednocześnie w gry z obu regionów?

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie spojrzałem na PSN w USA... niebo a ziemia w porównaniu z tym, co jest w Polsce. Chciałem wspierać Polaków, ale jak widzę FFT na PSX'a za 30 zł (10 dolców), te taniutkie Minis itp. to aż serce się raduje :).

 

Mam teraz pytanie - jak sobie ściągnąłem demko LittleBigPlanet z amerykańskiego PSN to nie mogę już grać w moje gry ściągnięte z polskiego. Co zrobić, żeby znowu w nie grać? Ściągnąć na nowo i znowu zaaktywować moje PSP dla polskiego PSN?

 

Czy da radę jakoś grać jednocześnie w gry z obu regionów?

Żeby znowu pograć w gry z polskiego PSS musisz dezaktywować konto na US i ponownie aktywować PL. Nic innego nie musisz robić, tylko zmienić konta.

 

Niestety PSP nie posiada możliwości zakładania kilku kont na jednej konsoli. IMO mogliby w jakiś sposób to umożliwić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...