Skocz do zawartości

PSP Store


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Polaczenie z routerem, sprawdzalem recznie i automatycznie. Dalej jest tak samo.

Co do resetu to byl, przynajmniej taki kiedy pradu nie ma. O takim normalnym zapomnialem powiedziec, choc to chyba nie ma znaczenia.

 

Co prawda sasiad dopisal MACa i teraz mam dostep do PSS przez WiFi, ale fajnie byloby miec moc na kompie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam takie pytanie. Mieszkam w UK i mam zalozone konto na UK. Postanowilem zalozyc konto na USA - kilka fajnych rzeczy niedostepnych w europie. I tu sie pojawiaja problemy. Zalozenie konta to pikus ( Pan pikus ) ale nie moge nic kupic - jak podaje dane do karty kredytowej to musze podac jej adres z USA a ja takiego nie mam. Czy istnieje jakis inny sposob na zakup gier z USA PSN Store.

Wielkie dzieki za pomoc

 

Artur

 

ps. mam dwa konta ( dwa loginy i emaile ): jedno na UK i drugie na USA

Odnośnik do komentarza

Wpisz jakikolwiek adres... dwa dni temu kupowalismy ze znajomym Zombie Apocalypse (gra na PS3) i tez sie zastanawialismy po co ten adres, oraz adres czego to jest. Wpisalismy byle co i poszlo dalej bez problemow.

 

Najlepiej znajdz jakis na necie, albo wymysl w miare sensowny ;) Tak czy siak my gre kupilismy, kasa byla sciagnieta z konta i wszystko gra.

Odnośnik do komentarza

MGS i FFVII jest jedynie na amerykańskim PSS. Ale nie bój nic, nawet płacąc w dolarach rozliczany będziesz wg. obecnych kursów walutowych w euro, jeżeli taką akurat masz kartę kredytową. FFVII zakupiłem na polską kartę w amerykańskim PSS i po przeliczeniu wszystkiego i tak zapłaciłem w złotówkach.

 

Karty kredytowej nie mam. Mam narazie tylko zdrapkę na 50E na PSS

 

Dark Serge> Dzięki za listę. Przyda się

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

W takim razie. Zdrapki działają tylko w PSS z regionu dla którego są przeznaczone. Poszukaj w necie osób, które zajmują się doładowywaniem kont PSN, lub osób które mogłyby się z tobą podzielić FFVII I MGSem za jakąś opłatą. To mogą być twoje ostatnie deski ratunku przed koniecznością założenia sobie konta.

Odnośnik do komentarza

W takim razie. Zdrapki działają tylko w PSS z regionu dla którego są przeznaczone. Poszukaj w necie osób, które zajmują się doładowywaniem kont PSN, lub osób które mogłyby się z tobą podzielić FFVII I MGSem za jakąś opłatą. To mogą być twoje ostatnie deski ratunku przed koniecznością założenia sobie konta.

 

Zawsze pozostaje mi poprosić znajomego z kredytówką lub kupić na allegro zdrapki z $ do PSS . Właśnie zamieniłem moje PSP 3000 na PSP GO więc pozostaje mi się uzbroić i euro i dolary na obu kontach PSS dopuki bank nie da mi kredytówki.

Odnośnik do komentarza

Czy istnieją w końcu te zdrapki na PSStore? Mojej karty (Maestro) gnoje nie obsługują i za chu... olerę nie ułatwiają mi przejścia na jasną stronę mocy (OFW). Chciałbym zakupić jakieś gierki z Minis i coś na PSStore (MHFU za 75 zł!!!), ale nie mam za bardzo jak.

Odnośnik do komentarza

Czy istnieją w końcu te zdrapki na PSStore? Mojej karty (Maestro) gnoje nie obsługują i za chu... olerę nie ułatwiają mi przejścia na jasną stronę mocy (OFW). Chciałbym zakupić jakieś gierki z Minis i coś na PSStore (MHFU za 75 zł!!!), ale nie mam za bardzo jak.

 

W Polsce mają być 100 i 200zł podobno do końca tego roku, ale zawsze mozesz kupić na allegro lub ebay zdrapki na konta US, UK, lub EU.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...