Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Calak jest już wieki temu nabity ale Mile High Club to achivment dla zapalonych.

Jeszcze najlepsze jest to, że przy Slow-Mo, gdy terrorysta grozi zakładnikowi na poziomach Recruit-Hardened jest checkpoint. Na Veteranie, nie ma.

Nawet nie wiecie jak po kilkudziesięciu podejściach, dotrwałem z pulsującym czerwonym zdrowie do drzwi i pyk... kula w łeb ... cywila i wkoło Macieju... bo zaczyna się od startu. :lol:

Zaczełęm k*rwować na Infinity Ward ["gdzie jest K***********RWA czekpojnt!?"], a kumple (będący w temacie), którzy w międzyczasie wpadli i popijali piwko nie mogli powstrzymać się od głośnych ryków i turlania się po podłodze :P

20 minut później świętowałem przy browarze unlocka;]

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Mnie udało się tylko raz dotrzeć do zakładnika. Mierzę, a ten gnój tak się przesuwa, że pistolet zasłania mi wszystko. Jako, że była sekunda do końca strzeliłem nic nie widząc. Trafiłem terrorystę. To się nazywa szczęście (pierwsze dotarcie i od razu bingo).

Pod koniec etapu (ostatni zakręt) często kończy się magazynek i wtedy trzeba zmienić na pistolet (na ostatnich dwóch przeciwników), bo przeładowanie zajmuje za dużo czasu=zgon.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Mile High Club na Veteranie to najfajniejszy aczik z jakim do tej pory miałem do czynienia. Tzn. może nie najfajniejszy ale na pewno dający sporo satysfakcji i banana na twarzy. W ogóle ta gra sprawia że chce się ją ukończyć całą na veteranie, czego niestety nie mogę powiedzieć o World at War. Cały czas próbuje się zabrać za tę grę ale jakoś nie potrafię. Boję się o swoje nerwy i pada. Może poczekam na Modern Warfare 2 :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Uwierz mi ze jak już go zrobisz to sam sie z siebie usmiejsz jakie to łatwe .. :) .Aczik bardziej na myslenie niż na działanie. W całym zadaniu musimy tylko strzelać w 2 miejscach reszta to odpowiednie rzucenie flash'a i schowanie sie w odpowiednim miejscu reszte załatwiają kompani z druzyny i mamy czyste pole.

Popatrz na YT na filmiki z tym aczikiem i zobacz w którym miejscu się chowac i gdzie flash'a rzucić

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Pierwszy laptop jest

 

w wierzy kościelnej ;)

 

drugi na beczce obok strażników wśród kontenerów

 

trzeci na 4 pietrze po prawej jak wyczołgasz się z pod konwoju i zdejmiesz z tego miejsca snajpera

 

czwarty jak wyjdziesz ze spalonego domu niosąc rannego dowódce po prawej jest drabina i schody pożarowe intel na ostatnim piętrze

 

 

:( brakuje mi Intela numer 5 z misji one shot one kill tego przy diabelskim kole, drzwi w których się znajduje nie otwierają się, czy coś robię źle?? macie na to jakiś patent?? podchodziłem do tej misji ze 100 razy na różnych poziomach i (_._) :(

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...