Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Thomass , ja nie żartuję - poważnie nie wiem pewnych rzeczy :)

Mam właśnie tą wersję , co piszesz -nabyłem przez All-a .

Mój problem polega na tym ,że już przeszedłem tą grę niedaleko po premierze- jeszcze wówczas nie śmigałem online .Później sprzedałem ją, a teraz postanowiłem znowu pośmigać, ale online. Jednak wcześniej instalując GTA IV usunąłem wszystkie dane z dysku, co by mi się nie haczyło , dlatego nie wiedziałem ,czty muszę singla jeszcze raz przechodzić .

okej -thx i pozdrówki !!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Thomass , ja nie żartuję - poważnie nie wiem pewnych rzeczy :)

Mam właśnie tą wersję , co piszesz -nabyłem przez All-a .

Mój problem polega na tym ,że już przeszedłem tą grę niedaleko po premierze- jeszcze wówczas nie śmigałem online .Później sprzedałem ją, a teraz postanowiłem znowu pośmigać, ale online. Jednak wcześniej instalując GTA IV usunąłem wszystkie dane z dysku, co by mi się nie haczyło , dlatego nie wiedziałem ,czty muszę singla jeszcze raz przechodzić .

okej -thx i pozdrówki !!!

 

 

Nie trzeba przechodzic single, zeby mic cokolwiek w multi. A co do multi, to poprawcie mnie jesli sie myle, ale dane dot. lvl, staty, prestige nie zapisywane sa na ps3, tylko na serv IW. I przy kaazdym laczeniu sie z online z Cod4 sa pobierane...

Odnośnik do komentarza
Jak tez mowilem tak tez sie stalo POL wygral POLSKA LIGE COD4

 

995a1ae7c96e3bdc.jpg

 

 

 

Mimo trudnosci wakacyjnych (dwie porazki przez wyjazdy wakacyjne i smierc klanowych konsol przez co sklady niepelne i nawet brak 6 playerow, i ostatnia kolejka przegrana przez pol 4vs6 w meczu o pietruszke)

 

Pozdrawiam wszystkich krzykaczy

 

 

Gratuluje wygranej :D

Zasłużona, byliście najlepsi.

 

Co do "krzykaczy" to to okreslenie pasuje do kilku osob od was. Jak chcesz, to powklejam wasze cudowne posty ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...