Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie HC nudzi mnie troche przez kamperstwo i zbyt łatwe wykańczanie wroga - z m16 sam wpadam między 3 i zabijam wszystkich. Na normal to by nie przeszło.

 

Az tak sie wyrobiles ? Miesiac temu jak gralismy, to o wlasne nogi sie zabijales, a teraz kozaczek taki ?

hehe

 

Ja rzadko gram w H&SD, z racji tego,że jestem w ten tryb po prostu za cienka.

W każdym razie grałam już z wieloma ludźmi i na 100% są to najlepsi gracze. Kamperstwo w H&SD to podstawa ale jednocześnie mistrzostwo. Kampowanie a kampowanie to olbrzymia różnica. Tu liczy się przede wszystkim taktyka.

Mogę śmiało powiedzieć,że jeśli nauczę się grać dobrze w HC,to będę spełniona w COD4 :)

Odnośnik do komentarza

Jak nie mam laga to gra sie super. Szkoda ze jak z braciakiem gra to czesto lag jest - dziwne on 512 ma ja 1mb. Jka sam gram nei mam laga jak z nim to jest gorzej.

 

Ogólnie na zwykłym gorzej mi idzie. Na HC jakoś o wiele lepiej.

 

 

Na SD hC gra bardzo dużo ludzi na Frag FX co daje mierną przyjemność z gry.

 

Ciekawe że tyle grałem i dopiero niedawno okazało się że 1 broń jest najlepsza:D (of course na HC - m16:)

 

Na zwyklym m16 jest za slaba - a z ak47 jakos slabo mi idzie. Owszem na niektorych mapach mi jeszcze slabo idzie ale na niektorych to juz znam troche taktyk i gra sie naprawde fajnie.

 

Szkoda tylko ze nie ma trofeow - poprostu po jakims czasie gra sie znudzi- gdyby nie bylo frag fxów to pewnie bym do jakiejs ligi sie zapisal a tak to dupa - jak tam połowa czegoś takiego używa

Odnośnik do komentarza

Owszem na sd hc niektorzy na prawdę wymiatają ale widać że niektórzy "czitują" Ludzie którzy mają słuchawki 7.1 (są takie:P) i frag fx to według mnie lamerstwo - jeśli ktoś jest dobry wygra padem. Inni aby być "najlepsi" muszą kupować dopałki. Na innych trybach rzadko się tacy trafiają na SD HC bardzo często.

 

Bardzo polubiłem pada i grę na konsoli. Dlatego polubiłem konsolę i stawiam ją wyżej od PC bo tu właśnie nie miało być przewagi w sprzęcie. Każdy jest równy. Niedługo jednak znowu będzie że każdy kupować będzie myszki po 500zł, słuchawki za 1000zł do tego net 100mb i jeszcze jakieś tam dopalacze.

 

Jaki fun tacy ludzie mają? Chyba tylko taki sami jak hackerzy na pc - 'wow zabijam wszystkich' tyle tylko że dzięki sprzętowi nie umiejętnościom

 

Jaką szansę ma np. mój brat z 512kb/s i zwykłym padem vs kolo 20mb + słuchawki + frag fx?

 

Popieram jak najbardziej rozwiązanie z UT 3

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

Sie usmialem przy tym poscie :D

 

Pomine kwestie fraga bo to rzeczywiscie jest dla lamerow ale sluchawki? Jesli wg ciebie sluchawki to cheaterstwo rozumiem ze systemy naglasniajace 5.1 i 7.1 to tez cheaterstwo :D Wiec mozna powiedziec ze wiekszosc sceny konsolowej i 90& PCtowej (mowie o scenie klanowej) to sami cheaterzy bo maja sluchawki lub kina domowe etc. :D

 

Ja jestem snajperem w moim klanie a gram na 23 calowym telewizorze CRT wiec moge mowic ze inni snajperzy maja przewage i sa cheaterami bo graja na wiekszych LCD-kach z 10x lepszym i ostrzejszym ekranem :D

 

Roznica sprzetowa zawsze byla i bedzie w kazdej dyscyplinie (pamieta ktos ile rekordow padlo w plywaniu na ostatniej olimpiadzie przez ten kosmiczny stroj?) i nic na to nie poradzisz wiec radze sie dostosowac i zaczac zbierac na sluchawki a nie nazywac graczy cheaterami bo maja sluchawki a ty nie

Odnośnik do komentarza

Frag dla lamusow i tyle. Nigdy nie zbeszczeszcze mojej konsoli takim (pipi).

 

A teraz z innej beczki. Mam problem. Od okolo tygodnia nie moge ``normalnie`` grac. (pipi)!!!

Odpalam powiedzmy HQ i po jakis 2-3minutach zazynaja sie mega lagi-ogolnie caly mecz to jeden wielki lag.

Nie wiem co oznaczaja te kreski obok moich statystyk ale czesto mam tylko jedna, gora dwie.

Probowalem inne tryby i wszedzie jest to samo z wyjatkiem jednego: cage match. D

ziesiaj juz wychodzilem z siebie...

Internet mam 2Mb/s wiec to chyba nie jest zle.

Niech ktos mi pomoze.

LUDZIE HELP MEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Ralfus
Odnośnik do komentarza

W konsolce musisz mieć NAT2 i upnp włączone.

Co do sprzętu i netu to w necie jest takie powiedzenie ''nie zabił Cię przeciwnik tylko lag'' naturalnie tylko w takiej sytuacji gdy biegniesz na przeciwnika i zaczynacie strzelać do siebie w tym samym momencie i np. w trybie HC jeśli trafisz pierwszy a i tak zginiesz to lag :( ale jeśli np. jesteś snajperem, i gdy z dalega inny snajper do Ciebie mierzy i trafia pierwszy zanim Ty zdążysz przycelować to tylko wyrazy uznania dla przeciwnika :)

pozdrawiam

majak

Edytowane przez majak
Odnośnik do komentarza
Kupiłem dziś mapkio do COD4 - cholernie drogie aż 36zł za 4 mapy wrr. Zainstalowałem i nic - kupa nie ma tych map. Kupiłem z PL Store- z USA nie przyjmuje kart kredytowych z Polski (w Province trzeba podać amerykański stan- więc adres się na karcie nie zgadza). Grę mam z USA - dlaczego normalnie się zainstalowało a map nie widać?

będę pierwszym który Cię poinformuje - właśnie wyrzuciłeś 36zł w błoto

 

DODATKI DO GIER TRZEBA KUPOWAĆ W TYCH STORE W JAKIM REGIONIE MAMY GRĘ

 

dodatki do gier pal kupujemy w europejskich store

dodatki do gier us kupujemy w us store

dodatki do gier japońskich na japońskim store

 

dziwne,że tego nie wiesz....chyba nawet kiedy robiłeś zrzutkę na gry z ps store ktoś Cię o tym informował

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

sorka jesli uwazacie to za glupie pytania, ale nie gralem jeszcze online:)

1. zamierzam kupic cod4. czy grac online jeszcze mozna, czy serwery sa zamykane jak na PC?

2. oplaca sie kupic cod4, czy inwestowac w cod5. czyli, ktora gra lepsza online?

3. jak wyglada gra online w cod4? czy grajac w kilka osob jestesmy w jednej druzynie, czy walczymy przeciwko sobie? jesli pierwsza opcja, to wszystko jest takie same jak w single? jesli druga, to jak to wyglada, czyms sie rozni od single?

4. czy jest jakas lepsza gra online od coda? jakie polecacie?

bede wdzieczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
W USA nie mozna kupowac gier:( Nie przyjmuje adresu i kupa.

 

1. Czy moge komus odsprzedac te mapki?

2. Czy jak kupie edycje Polska/UK to te mapki będą działać?

3. Czy nie stracę całego honoru (55) i savów z singla jak kupię edycję uk a sprzedam US?

1.możesz

2.będą

3.hmm tutaj nie wiem-na 100% nie będzie działać save więc licz się z tym,że kampanie będziesz musiał przechodzić raz jeszcze.Ale jeśli chodzi o multi-teoretycznie statystyki powinny być przypisane do nicku z ps store więc teoretycznie serwer nie powinno obchodzić jaką wersję gry uruchamiasz-ważne byś to uczynił na danym koncie ale głowy za to nie dam.Musiałby się tu wypowiedzieć ktoś kto miał wersję us/pal

Odnośnik do komentarza
sorka jesli uwazacie to za glupie pytania, ale nie gralem jeszcze online:)

1. zamierzam kupic cod4. czy grac online jeszcze mozna, czy serwery sa zamykane jak na PC?

2. oplaca sie kupic cod4, czy inwestowac w cod5. czyli, ktora gra lepsza online?

3. jak wyglada gra online w cod4? czy grajac w kilka osob jestesmy w jednej druzynie, czy walczymy przeciwko sobie? jesli pierwsza opcja, to wszystko jest takie same jak w single? jesli druga, to jak to wyglada, czyms sie rozni od single?

4. czy jest jakas lepsza gra online od coda? jakie polecacie?

bede wdzieczny za pomoc:)

Pyt pierwsze-serwery nie sa zamykane.

Co do pytania 2 i 4, z tego co wiem zdania sa podzielone ale przede wszystkim sa to dwie rozne gry, ale jak dla mnie to COD-WaW nie dorasta do piet COD4. Oplaca sie ja kupic i to bardzo, szczegolnie ze jest juz coraz tansza a wiekszosc gier ktora wyszla nie dawno np. FAR CRY2, Brothers in Arms czy Battlefield BAD COMPANY jest o wiele gorsza od COD4 czy COD WaW wiec nie zastanawiaj sie dlugo i kupuj.

Pyt 3. W COD jest wiele trybow i w wiekszosci z nich grasz w ekipie. Teamy trzy, szescio lub dziewiecio osobowe. Sa tez dwa tryby w ktorych grasz sam- jeden tryb FREE FOR ALL -masymalnie osmiu graczy- kazdy na kazdego oraz CAGE MATCH gdzie gra sie jeden na jednego.

Pozdro

Edytowane przez Ralfus
Odnośnik do komentarza

A tak w ogole to jestem pograzony w smutku bo dzisiaj moja konsola odmowila posluszenstwa. Plyta z gra FAR CRY2 utknela w napedzie i za huja nie mozna jej wyjac. W XMB gra jest niewidzialana i nie swieci sie niebieska lampka,a gdy naciskam eject slysze tylko trzy pikniecia i nic wiecej. Probowalem wylaczac ale bez rezltatu. Jutro dzwonie do sony i niech szybko przysylaja kuriera bo dlugo nie wytrzymam bez grania a dokladnie bez Call of Duty.... :(((((((((((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

do muadib83

 

chlopaku , ale sie usmialem czytajac twoje wywody na temat czitowania ze sluchawkami i szybszym internetem, ja obecnie nie wyobrazam sobie grania w strzelanki bez sluchawek ( sam uzywam 5.1 ) zupelnie inna jakosc i przyjemnosc plynaca z gry

 

po drugie majac na pingu 3 zielone kreski masz praktycznie takie same szanse jak osoba z 4kreskami, delikatne roznice moga byc widoczne przy walce na same kosy to wszystko

 

oraz twoje teorie dotyczace HC

 

pocwicz jeszcze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pragne zaprosic wszytskich zainteresowanych, na dzisiejszy mecz transmitowany na zywo pomiędzy klanami

 

PRL a ~PV~

mecz dostepny pod adresem:

 

http://www.ps3liga.pl/viewpage.php?page_id=33

 

Rozpoczyna sie o godzinie 20.30, dziś ( 7.III.2k9 )

 

Kolejny mecz juz jutro, o godzinie 21.30 pomiędzy Liderem ( SG, obecnie xOFF ) a vice-Liderem ( PL*K ) minionego, II-go sezonu.

 

Zapraszamy

Admini www.ps3liga.pl

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...