Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na www.cod4pl.phorum.pl na zapisy klanów do kolejnego sezonu Ligi :)

 

 

A tutaj wiadomosc do kuba85pl i Dworek_PL:

 

jesli nie potrafisz nawet skopiowac tresci maila ktory do ciebie pisze to nie odpalaj nawet komputera. To, ze jestes niejako niedorozwiniety nie oznacza ze mozesz mnie obrazac. Jesli ktokolwiek z klanu POL cos do mnie ma to piszcie konkretnie, bo z dziecmi ktore pisza mi maila w odpowiedzi na BAN za obraze graczy:

 

 26 września 2008 13:58:

    Bo klan POL jest mądry bo wy nie umiecie wogole grac,no i dobrze że mnie zbanowaliście.Lamy

 

Zainteresowanych zapraszam takze na forum klanu POL : http://www.polish-elite-team.com/forum/

gdzie chlopcy pokazuja na co ich stac, obrazajac inicjatorow proby rozwoju polskiej sceny e-sportu.

Dla osob ktore nie chca sie rejestrowac maly wycinek: http://img411.imageshack.us/my.php?image=kuba85plwc1.jpg

 

Dla waszej wiadomosci: bledow nie popelnia ten, co nic nie robi. Liga dostaje skrzydel, a wy mimo ze nie zaczeliscie nawet w niej grac juz ja krytykowaliscie, podczas uczestniczenia tylko z wami byl problem jesli chodzi o wypowiedzi na forum i po lidze takze sa problemy ( otrzymuje obrazliwe maile od zbanowanych nie bez powodu ).

Troche mi zal osob ktore ta szopke rozkrecaja, ale mi juz rece opadly jak widze co oni tam potrafia napisac, zmieniajac moje wypowiedzi na takie, ktore im pasuja. Jak ktos z was cos do mnie ma to nei przez forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
gdzie chlopcy pokazuja na co ich stac, obrazajac inicjatorow proby rozwoju polskiej sceny e-sportu.

 

Ty nazywasz ta lige proba rozwoju e-sportu? Wiesz co to jest e-sport?

 

Klany z tej ligi tak traktuja granie ze wiekszosc nawet do Belchatowa na weekend na PIERWSZY w Polsce turniej LANowy na PS3 sie nie pofatyguja bo uwazaja to za bezcelowe, bo przeciez graja for fun, mama im nie pozwoli czy przez inne wymowki. Chociaz pewnie jakbys ty Alu to zorganizowal a nie POL to by walili drzwiami i oknami (oczywiscie grali byscie HC a emocje siegaly by zenitu kiedy ktos by lezal nieruchomo w krzakach za claymore'ami)

Ta liga jak i wiekszosc klanow w niej grajacych nie maja NIC wspolnego z e-sportem a to ze nazywasz sie "inicjatorem proby rozwoju e-sportu" w polsce mnie po prostu rozsmieszylo kiedy przypomne sobie wypowiedzi Craxy ze wy gracie for fun i nie interesuje was granie na powaznie

 

Temat tej ligi uwazam za zamkniety, juz napisalem nie tak dawno na forum waszej ligi ze jestescie jak radio maryja a my jak reszta spoleczenstwa, probujemy otworzyc wam oczy ale jest to tak samo bezsensowne bo jestescie zapatrzeni we wlasne wierzenia a wszystko co inne niz wasze jest be :)

 

My juz nie mamy nerwow zeby brac udzialu w nastepnej lidze ale zycze powodzenia, a jesli kiedys byscie zmadrzeli zapraszam na CG :)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ze smialem sie odezwac.

Co do turnieju LAN to sam sie wybieralem, ale zawazyly kwestie finansowe. Jesli zorganizowalibyscie to w wakacje to chetnych byloby napewno wiecej. Heh.. co do inicjowania rozwoju e-sportu to kazdy, nawet najmniejszy krok jest krokiem w przod, chyba ze przyjdzie taki insane i kuba85pl ktorzy staraja sie udowdnic ze potrafia to zrobic lepiej, choc nawet palcem nie ruszyli. Ja bylbym skory zminic zasady przy dobrej wspolpracy, ale wy tylko potraficie ublizac, negować i denerwowac ludzi. INSANE, napisz mi co ty zrobiles w kierunku rozwoju e-sportu ? Probowales sie doczepic do LAN'a w belchatowie ? Probujesz udowadniac na kazdym forum ze zawsze wiesz lepiej ? Opinie juz sobie wyrobiles.

 

A wracajac do e-sportu. Zeby byly jakies klany ktore zawodowo beda grac, to musza ludzie od czegos zaczac. Dzieki tej lidze kilkadziesiat osob ( a moze i wiecej ) wstapilo/zalozylo jakikolwiek klan. JEst to zawsze jakis start, zeby moc w przyszlosci probowac wyzej. Ty tego nie pojmujesz, bo widzisz tylko siebie i swoj POL.

 

 

Temat tej ligi uwazam za zamkniety, juz napisalem nie tak dawno na forum waszej ligi ze jestescie jak radio maryja a my jak reszta spoleczenstwa, probujemy otworzyc wam oczy ale jest to tak samo bezsensowne bo jestescie zapatrzeni we wlasne wierzenia a wszystko co inne niz wasze jest be :)

 

My juz nie mamy nerwow zeby brac udzialu w nastepnej lidze ale zycze powodzenia, a jesli kiedys byscie zmadrzeli zapraszam na CG :)

 

 

Heh.. idz sie wyspij a potem wyjrzyj przez okno i sie moze zorientujesz,ze to my nosimy czapeczki TVN'u.

Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie udowadnialem ze cos potrafie zrobic lepiej, skomentowalem tylko dosc ostro (:D) to co mi nie pasowalo i co bylo wrecz absurdalne w zasadach waszej ligi. I sorry, co do ublizania, ja nikogo nie wyzywalem wiec ode mnie sie odczep.

 

Probowalem sie doczepic do LANa?? Komentujesz cos nie znajac sytuacji. FreeFrag organizowal tam turniej CSa i Tekkena, Matii zapytal go czy dalo by rade sie dolaczyc i zorganizowac turniej CoD4 gdybysmy my (POL) zapewnili sprzet. FreeFrag sie zgodzil wiec mi Mati dal zadanie rozreklamowania tego na forach. Wiec przestan za przeproszeniem (pipi)ic ze sie probowalem podczepic jesli nie znasz sytuacji

 

Co do mojej opinii to juz mowilem par razy ze nie zwracam na to uwagi jaka kto ma opinie na moj temat na forach internetowych czyli zwyczajne mam to w (pipi)e

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie dotyczące filmów zirrGrizza i innych zawodowców ( no bo jak ich inaczej określić :) . Słyszałem że podobno nie będzie już nowych montagów z cod Waw .Czy to prawda ?

nie no zzirGrizz i inni no-scoperzy to raczej nie zawodowcy. Oni graja jak najefektowniej moga starajac sie przy tym uzyskac dobra skutecznosc zeby ludzie mogli podziwiac takie akcje na filmikach (polecam ostatni filmik zzirGrizza "the matrix" ktory jest wrecz chory. Znajdziecie go na youtube ale lepiej ogladac na www.mapmonkeys.com) a zawodowcy graja glownie mecze klanowe i graja po to zeby wygrac :)

 

A o montaze z CoD:WaW sie nie martw, zzirGrizz powiedzial ze juz raczej konczy z graniem (The Matrix mial byc jego ostatnim filmikiem) ale spokojnie mozna sie spodziewac montazy innych dobrych graczy

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rozegralismy mecz. Atmosfera kulturalna mimo napinek na forum. Wyniki:

 

Alu3 - Dworek_PL

3:0

 

Shipment: 150:20 ( strike 20 )

Bog: 150: 65 ( tutaj nie jestem pewny wyniku zdobytego przez Dworka )

Vacant: 115:40

 

 

wszytkie mapy na zwyklym trybie

 

Nie bylo campienia, przyjemny mecz.

Pozdrawiam. Jak ktos chce, to zapraszam na 1vs1.

Odnośnik do komentarza

Wrzucam tutaj propozycje broni na mapy:) (podstawowe)

 

Co oznacza Dead Silence - jeszcze nie odblokowalem (ciche bieganie?) , co oznacza deep impact (czy dodaje dodatkowy dmg czy tylko lepiej przebija sciany?)

 

 

Myślę że jak odblokuję wszystko to wezmę coś takiego:

 

1. M14 z celownikiem laserowym + 3x Frag/2xCL + stop power + last stand ----------- Dobra celność, niezly dmg- na mapy o walce medium

polecam na COUNTDOWN i BOG i OVERGROWN (2x CL)

 

2. M4 z cel. las. + 3xFrag, Stop Power, Dead Silence ----------- Typowa dla większości map, głownie short/medium, bardzo

uniwersalna broń - gorszy dmg od ak ale o wiele lepsza celność

 

 

3. M14 + Acog + AK47 z granatnikiem + EC/M/LS ----------- Głownie na duże mapy - Long/medium, 3 perk w zależności od

umiejętności wroga PIPELINE, OVERGROWN, BOG

 

4. Ak 47 + tlumik, 3x Frag, uav Jammer, dead silence ------------ Najlepsza opcja na mapy medium gdzie potrzebujemy być

niewidzialni:) Polecam DOWNPOUR, BOG, STRIKE

 

5. MP5 z cel. las/tlumik+ 3x frag, stop power, steady aim ------------ Bardzo dobra opcja dla szybkich graczy, ciągłe bieganie i

ubijanie ale raczej na low lub shortmedium polecam na

DOWNPOUR z dużą ilościa graczy i VACANT, STRIKE

 

6. Uzi/Ak74u z cel. las./tlumik, 3x Frag, sonic boom, dead silence ------------- Walka na low głównie z dodatkiem spamowania nadami -

idealne na SHOWDOWN i VACANT

 

7. Skorpion z tlumikiem + dead silence + uav jammer -------------- Niewidzialny i zabujczy na Short distance dobre na

mapy SHIP i BLOC i VACANT

 

8. Skorpion z cel. las. + steady aim + stop power -------------- To samo co wyżej tylko siła kosztem niewidzialności

 

 

9. R700 + m4 z cel. las. + 3x frag/2x claymure + extreme condition -------------- OVERGROWN, STRIKE, PIPELINE, BLOC, BOG

 

10. R700 + 2x claymure + uav jammer + last stand/extreme condition -------------- To samo co wyżej ale tzw. total camp

 

 

11. RPD + cel. las. + 3x frag + stop power + deep impact -------------- Ogromna Siła ognia - dobre na STRIKE i resztę "miast"

 

12. 3 rodzaj LMB z acogiem + 3x frag + stop power + steady aim -------------- BEST dmg - medium/long- na wiekszość map

 

13. Strzelba;) + las. cel. + 3x frag + stop power + steady aim --------------- Tylko na mapkę SHIP

 

14. Strzelba:) + 3x frag + uav jammer + extreme condition ---------------- Rushing i walka na short - SHIP, VACANT, BLOC

 

i to wsio:p

 

Czy ktos moze wie czy da sie zmienic defaultowe 5 broni na jakis zestaw?

 

Może ktoś jeszcze coś napisze? Kto czym gra, jaka jest ulubiona wasza bron i dlaczego?

 

Hej co powiecie na jakis meczyk 2vs 2 - ja + moj brat

 

moj nick Muaddibb83

 

brata nie pamietam dokladnie:D

 

Aha czy mozna zmienic swoj nick ? Bo chcialbym dodac PL;/ a zapomnialem o tym

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza

Jakie lacze trzeba miec aby miec 4 kreseczki w COD4? Wkurza mnie ten lag - pomimo tego ze czesto mam 3 krechy to ten co ma 4 ma ogromna przewage. Na kill camie widze ze koles wybiega a ja wale gdzies 2 metry kolo niego- on we mnie seria jedzie i po mnie. A normalnie w niego walilem. Wiele razy pomimo lepszej broni i perkow to ja gine zamiast wroga. (np mp5 wroga vs ak47 + stop power = czesto wygrana wroga). Pomimo tego ze gra dopiero od 30 godzin to niezle mi idzie - raz mialem 4 kreski - to poprostu masakre robilem. Zanim ktos oddal strzal juz niezyl.

 

Mysle o zapisaniu sie z bratem do ligi, stworzenie klanu lub zapisanie sie do kogos ale wlasnie -- net:( Ja mam 1mb a brat 512 - oboje chcemy zmienic na szybszy ale czy np 2mb da nam 4 kreseczki?

Odnośnik do komentarza

Ja mam 3mb i generalnie prawie zawsze mam 3 kreski, czasem mi się zdarzają 4, ale rzadko, chyba że gram Private Match to częściej, ale nie za każdym razem.Jak jesteś hostem to chyba zawsze masz 4 krechy.Co do różnic to ja nie widzę żadnej miedzy 3 a 4 kreskami, zabija mi się tak samo.

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Jak być hostem?

Hmm ja widzę różnicę - z 4 kreskami goście schodzą po 1 serii, jak mam 3 krechy to z bliska ludzie z 4 kreskami mnie jadą jak chcą co widać na kill camie - przyjrzyjcie się -- gdzie strzelacie z kill cama. Walę w gościa jako pierwszy a na kill camie widać że walę w powietrze a on we mnie (dziwne jak strzelam widzę że dostaje a okazuje się że nie dostał).

 

Czytałem gdzieś że extreme condition tworzy takiego laga -hmm czy to możliwe (co ciekawe na ostatnich 6 gości co takie coś było akurat miało extreme condition)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...