Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakies wolne miejsce w kalnie czy co? Bo szukami szukam a dosyć mam grania z agolami,hiszpanami i innymi bucami.Chcialbym pograc w treningi z Polakami ,zagrac porządnego spara i wogóle rozgromić inny klan.Bo co narazie to już niechętnie wlaczam cod4 wchodząc do szarej rzeczywistosci (czyt.Ameryki)

 

Id: Szakal777

 

jak macie oferty to piszcie,prosze was :cierpienie:

Odnośnik do komentarza

Jesli jest rzeźnia na mapie vacant gdzie biega ciągle pełno chłopa to po co mi overkill - nie zdążę zmienić broni. Tam jak znalazł sonic boom + claymure

 

Może być też hc sd - biorę c4 + sonic boom i czekam na kolesia przy punkcie - perfidne:D

 

Aktualnie HC nudzi mnie troche przez kamperstwo i zbyt łatwe wykańczanie wroga - z m16 sam wpadam między 3 i zabijam wszystkich. Na normal to by nie przeszło.

 

Ogólnie każda mapa, każdy tryb wymaga innej taktyki, broni i perków. Szkoda że można tylko 5 mieć zdefiniowanych postaci bo chciałbym z 15:)

 

Ulubiona moja broń

Assoult: m16 + red dot:D (czasem ak47+ granatnik)

Sub: AK74 + tłumik, P90+red dot

 

Snipką czasem walę ale nie hc. Snajpa to lame na HC

 

Co do dead silence to imo w wielu przypadkach o wiele lepsze jest Extreme Condition - często na HC zabiegam przeciwnika od tyłu zanim on ustawi się na dobrych pozycjach

 

Szkoda że w czasie gry nie mogę perka zmienić bo zaczynałbym z extreme cond. i stop power a po rundzie sd kiedy wróg ma radar zmieniałbym na uav + dead silece lub last stand

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Co do dead silence to imo w wielu przypadkach o wiele lepsze jest Extreme Condition - często na HC zabiegam przeciwnika od tyłu zanim on ustawi się na dobrych pozycjach

Spróbuj kogoś zabiec jak gra na kinie domowym, albo jeszcze gorzej(dla Ciebie) na słuchawkach.Z końca mapy Cię będzie słychać jak sobie hasasz.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Jezeli wszyscy strzelaja, lataja granaty itd to nikt nie ma czasu sluchac. Biegam na EC i nawet jak mnie koles uslyszy to zanim wyjdzie to albo dostanie ode mnie albo ktos mu w plecy zasadzi. Na SD zawsze mozna cicho na kucaka chodzic.

Ponadto nawet z najlepszym kd i sluchawkami dokladnie nie wie gdzie jest bo biegam, czy za sciana czy obok niego. Sam tez slucham ale czesto jak czaje sie na 1 to drugi mnie w plecy jedzie. Zawsze biegam tak ze jak zblizam sie do jakiegos zalomu to przystaje i ide cicho - potem znow biegne

 

O wiele mniej razy gine na sc hc z Extreme Condition - bo dobiegam do linii wroga szybko i tam chodze po cichu a tak z Dead Silence dobiegam do polowy i dostaje w czape od snajpera najczesciej (szczegolnie na mapie Pipeline)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...