Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Craxa ze stunem trafiles bo jest zabroniony we wszystkich pcetowych ligach tak jak i perki:D.Ja napisalem jak widze to wasza lige na tle innych i tyle.A i tak naleza sie brawa za to ze jakas liga powstala wogole bo takie akcje najczesciej koncza sie szybko i bezglosnie najczesciej z braku zainteresowania badz przez to ze slabsze klany szybko odchodza.

 

Jezeli myslisz Craxa ze klany tak sobie przemija a wszyscy o nich zapominaja to jestes w lekkim bledzie bo naprzyklad BSE w kazda nowa gre sa od razu jednymi z lepszych nie wspominajac juz o takich ludziach jak Fatality(dla niewtajemniczonych najlepszy grac ever w quake 3 i 4).

Odnośnik do komentarza
ale tu zalatuje cukrem valensPL :lol2:

 

rozwijanie się,podnoszenie umiejętności, Pol jest najlepszy itd. hm..............

co to ma do żeczy? my gre cod4 i lige traktujemy jako zabawe , gramy dla przyjemności a liga została stworzona po to by Polscy gracze mieli jakiś cel gry , by mogli sobie wspólnie pograć i tyle. W lidze będą 4 tryby gry , dwa hardcor i dwa normal, po to by każdy tu znalazł coś dla siebie , bęzie również wszystko dozwolone bronie/perki itp.Tak została stworzona gra więc po jaką cholere ją poprawiać.Każdy sobie gra tym czym lubi a ustalanie zasad w postaci banowania niektórych perków jest moim zdanie nie tolerancyjne wobec innych graczy.Ja np. wole hardcor bo jest bardziej realny a to że inni wolą biegać z dziesięcioma kulkami ołowiu w tyłku to ich sprawa. Ktoś tworzy taką lige po to by każdy mógł sobie pograć a Pol jak i wiele innych osób chce zrobić z tego CG i GB :lol2: Ludzie to jest zabawa a wy traktujecie to jak religie , tu nikt nie chce "podnosic umiejętności" bo po co , myślicie że ktoś da wam za to medal :lol2: my i wy jesteśmy zwykłymi anonimowymi graczami którzy umrą wraz z nadejściem innej lepszej gry i nikt nie będzie pamietał że ktoś lub jakiś klan był pro ;)

Może jeszcze zabronimy stun bo oślepia i smoke bo nic nie widać ,wprowadzimy zakaz biegania , kucania bo snajper ma gorzej trafić , zbronimy 3xfrag i shotguna bo z niego nie trzeba za bardzo mierzyć by trafić a najlepie jak będziemy grać na same snajperki lub noże bo trzeba większego skilla.

 

Porównywanie gry video do zawodów sportowych w tym piłki nożnej to już lekka przesada, gre stworzył Activision i to on ustalił zasady gry w multi a wy chcecie go poprawiać.Biorąc pod uwage wasz tok myślenia to w piłce nożnej trzeba by było zabronić strzelać "główką" i np z lewej nogi :lol2:

 

Śmieszą mnie wypowiedzi ludzi którzy traktują tą gre tak poważnie że aż zatracają się w niej bez pamięći, plecąc bzdury, żal mi ich że przyjemność gry zamienili na jakąś chorą obsesje prubójąc wmówić innym że jest słuszne tylko to co oni grają.

 

My jako klan GTW gramy ze sobą od niedawna , gramy na GB ale bardzo żadko , wolimy hardcor i trbyb S&D i mimo tych "niedogodności" pokonaliśmy w HQ (zwykły tryb) ten wielki klan Pol , jaki morał z tego ?

 

Do gry w lidze nikt nikogo nie zmusza , są jasne zasady , grasz albo nie !!!

Najpierw napisałeś, że tu chodzi o zabawę, a teraz mało się nie zesrasz, że wygrałeś z POL! Po co poprawiać developera mówisz?? A ile znasz gier w których coś byś poprawił?? Nawet w karciankach na turniejach niektóre dodatki są zabronione,a ty się dziwisz, że w najlepszych ligach zminiają zasady ustalone przez developera... no sorry ja nawet jak w Liero gram z kuplami to mamy niektóre przegięte bronie poblokawne w taki sposób by można je było zdobyć tylko z bonusu. Ponadto nie mów, że nie chcesz poprawiać swoich umiejętności... każdy człowiek we wszystkim co robi/ w każdej dziedzinie życia chce być coraz lepszy to przecież bardzo naturalne. Niektóre argumenty wymienione wcześniej przez każdą ze stron są mniej lub bardziej trafione ale to co Ty napisałeś w ogóle nie trzyma się kupy.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Nie po to napisałem że wygraliśmy z Polem by się "zesrać" jest to tylko odp. na zarzuty pod adresem ligi że tu grają słabe klany. Przeczytaj cały temat a potem pisz swoje złote myśli. Dla takich opętanych jak ty i tobie podobni napisze jeszcze raz: ta liga jest ligą alternatywną która ma swoje zasady ,wybrane drogą głosowań przez graczy.

Nikt nie miała ani też nie ma zamiaru tworzyć ligi które już istnieją czyli CG i GB bo jaki by to miało sens tworzyć klona czegoś co już jest.

Każda liga rządzi sie swoimi prawami, my nie chcemy poprawiać CG i GB bo to jest ich liga, mają własne zasady itp.Ty i tobie podobni próbujecie narzucić nam swój tok myślenia po przez marginesowanie naszych zasad . To jest wasz problem czy wam się ta liga podoba czy nie .Macie wolny wybór , grajcie sobie na GB cg i tyle. My nie mamy monopolu na robienie ligi , więc grajcie sobie gdzie chcecie a nam dajcie spokuj ale nie wy mósice nas obesrać :/

Zachowujecie się jak oszołomy tylko dlatego że gra się tak jak została stworzona gra .

Grupa ludzi chce stworzyć coś innego niż CG GB na innych zasadach a tu znalazła się grupa zawistnych ludzików którzy obsrywją lige tylko dlatego że nie jest taka sama jak zachodnie ligi.Żal się robi jak czyta się te wasze wypociny , no ale cóż taka Polska mentalność obesrać i ztłamśić wszystko co Polskie bo zagraniczne jest lepsze....

 

ps. Polska liga COD4 a CG i GB różni się między i innymi tym że na CG i GB gra tylko kilka Polskich klanów a u nas jest ich kilkanaście. ;)

 

powodzenia wam życze w tych lepszych ligach hehehe podnoście tam swoje umiejętności :pifpaf: :lol2:

 

____________________________________________________________________

ValensPL to coś co wymieniłeś czyli "Fatality i BSE" to faktycznie nie miałem pojęcia i nigdy nie słyszałem dla mnie to może być nowy model lodówki lub pralki, mam to gdzieś bo gram dla zabawy , jak miałem naście latek to mnie takie pokemony interesowały. Masz ich autograf albo zdjęcie z nimi , jak masz to naprawdę sssuuupppeeerrr........

Edytowane przez CRAXA
Odnośnik do komentarza

Dlaczego mnie obrażasz?? Ja tylko odpowiedziałem na twoje nie trafione argumenty... . Nigdzie nie napisałem, że musicie grać jak w zagranicznych serwisach więc to TY przeczytaj cały wątek uważnie. Możecie grać jak chcecie i o ile argument, że to gracze wybrali zasady dlatego takie są ... szanuje tak tekst, że po co ulepszać to co wymyślił developer mnie rozśmieszył dlatego napisałem swój post. Może z tym zesraniem przesadziłem ale też dlatego, że wszyscy piszecie, że gracie dla zabawy ale co drugi podkreśla, że z POL'em wygraliście. Nigdzie nie napisałem natomiast, że obsrywam waszą ligę więc po co bijesz do mnie to nie wiem - gdybym był w klanie to pewnie grałbym u Was (w lidze). Zbyt łatwo chyba Wam przychodzi obrażanie ludzi stąd też pewnie ta kłótnia na pięć stron - myślisz, że tak przekonasz ludzi do swojego stanowiska?? Ja stałem z boku ale po Twoim poście tez już mam wyrobione zdanie.

Odnośnik do komentarza

A i ja mam wyrobione zdanie. Tak naprawde pierwsze posty byly mieszajace te nasza polska lige z blotem, ze nooby itp.

Szczerze mowiac przez to odruchowo trzymam strone craxy. Ciagnac dalej z terminologia pilkarska, kto daje rade niech walczy w lidze mistrzow, a nie to walczy w podworkowej czy halowej. Wciskanie swoich zasad tam gdzie one powstaly droga konsensusu co wiecej przez ponizanie tworcow i ludzi, ktorym sie w ogole chce przez waska grupe, ktora sie sama soba zachwyca, nie wyglada dobrze.

Odnośnik do komentarza

Craxa od razu widac ze nie intersujesz sie scena fpsow ale obrazanie kogos kogo sie nie zna a jest najlepszy na swiecie to juz po prostu hamstwo.Tak samo osoba nie intersujaca sie pilka nozna moze na wrzucac na najlepszego gracza.Po prostu nie obeznanie sie z tematem.Jakos z mojej strony nie polecialy wrzuty na ciebie a oburzasz sie jakbym ci zjechal cala rodzine do 7 pokolen wstecz a jezeli o czyms nie wierz ani sie nie znasz to nie wypowiadaj sie na ten temat.Takie sa zasady kulturalnej dyskusji.

 

 

@Incognitos:

dorwalo ci sie bo po prostu miales inne zdanie od Craxa.Nie mozesz zbic argumentow zaatakuj osobe ktora je wyglasza:D.

 

 

Nie widze dalszego sensu pisania czegokolwiek bo niektorzy powtazaja juz wczesniej napisane posty:D.Nie boj sie Craxa juz wiecej nie bedziesz musial mi odpisywac na temat modeli pralek, suszarek i innych urzadzen agd i rtv.

Edytowane przez valensPL
Odnośnik do komentarza
Tylko dlaczego to mi się oberwało?! ;)

 

Bo generalnie jest za duzo emocji, a nie widzialem by ktos Cie naprawde obrazal. Takie prztykanie w porownaniu do usenetu to prawdziwa pieszczota ;)

 

Poza tym internet ma to do siebie, ze za latwo sie pisze gdy nie widzi sie rozmowcy i co wiecej wlasciwie sie go nie zna...

 

kolego valens,

chamstwem to jest pisanie "hamstwo" co wiecej zaprawde nie widzialem tutaj by ktos kogos naprawde obrazal. Wyluzujcie wiec z ta "wrazliwoscia", bo chyba nie czytacie co sami piszecie...

Odnośnik do komentarza
Craxa od razu widac ze nie interesujesz się scena fpsow ale obrażanie kogoś kogo sie nie zna a jest najlepszy na świecie to już po prostu chamstwo.Tak samo osoba nie interesująca sie piłka nożna może na wrzucać na najlepszego gracza.Po prostu nie obeznanie sie z tematem.Jakoś z mojej strony nie poleciały wrzuty na ciebie a oburzasz sie jakbym ci zjechał cala rodzine do 7 pokolen wstecz a jezeli o czyms nie wierz ani sie nie znasz to nie wypowiadaj sie na ten temat.Takie sa zasady kulturalnej dyskusji.

 

 

@Incognitos:

dorwalo ci sie bo po prostu miales inne zdanie od Craxa.Nie mozesz zbic argumentow zaatakuj osobe ktora je wyglasza:D.

 

 

Nie widze dalszego sensu pisania czegokolwiek bo niektorzy powtazaja juz wczesniej napisane posty:D.Nie boj sie Craxa juz wiecej nie bedziesz musial mi odpisywac na temat modeli pralek, suszarek i innych urzadzen agd i rtv.

 

to że nie znam jakiegoś Fatality i BSE nie oznacza że nie mogę wypowiadać się na temat CODa i ligi. Mnie osobiście podnieca moja piękna i mądra żona a ciebie jakieś Fatality i BSE no ale to już twoja sprawa i twoje życie... Życie to nie gra a gra to nie obowiązek .

Na chamstwo odpowiadam chamstwem , pewne grupy na tym forum zaczeły ośmieszać Polską lige cod4 , wyzywać klany i ich graczy od noobów itp. a teraz udają strasznie wrażliwych męczenników - śmiechu warte

 

pozdrawiam

Edytowane przez CRAXA
Odnośnik do komentarza

Oj panowie zamiast się cieszyć ze jest nasza polska liga i można pograć bez lagów to wy macie jakies problemy!!! A jezeli chodzi o hardcore jest to najlepszy tryb sieciowy gdyz nawet przy lagach mozna co nieco ubic. Na gamebattles czołowe druzyny graja głownie hS&D!!! a słyszeliscie o takim klanie???

http://gamebattles.com/xbox360/call-of-duty-4/team/sub-0

 

Odnośnik do komentarza
A i ja mam wyrobione zdanie. Tak naprawde pierwsze posty byly mieszajace te nasza polska lige z blotem, ze nooby itp.

Szczerze mowiac przez to odruchowo trzymam strone craxy. Ciagnac dalej z terminologia pilkarska, kto daje rade niech walczy w lidze mistrzow, a nie to walczy w podworkowej czy halowej. Wciskanie swoich zasad tam gdzie one powstaly droga konsensusu co wiecej przez ponizanie tworcow i ludzi, ktorym sie w ogole chce przez waska grupe, ktora sie sama soba zachwyca, nie wyglada dobrze.

wpis

tylko, ze craxa wali takie bledy, ze troche wstyd trzymac Jego strone, i zdziwilem sie jak o Jego zonie przeczytalem

z drugiej strony jak uslyszalem, ze Posnaniak ma 29 lat to tez taaaaaaaaaaakie oczy zrobilem, bo po Jego postach gora polowe tego bym mu dal

 

ale do rzeczy

cod4 mam od niedawna, kampanie skonczylem (cud miod i orzeszki), troche online pogralem (cos kolo 20 levelu)

i naszla mnie ochota by pograc z jakims "krajanem", a nie tylko z nic nie mowiacymi nickami

ktos chetny na jakis pojedynek?

tylko tak dla zabawy

 

Odnośnik do komentarza

Musiałam napisać tego posta by się pochwalić swoim osiągnięciem - Major Generał :)

Nie wiem co jest w tej grze ale wciąga jak diabli.

Jedyne co wkurza to to,że nie można pograć ze znajomymi on-line. Ciągle jakieś problemy z serwerem albo error :( Strasznie cieszy takie granie, gdy kolega z forum pociacha nożem albo strzeli prosto w łeb ;) Tak przy okazji zapraszam friendsów chętnych do pogrania.

Nie pogardzę także kilkoma ciekawymi radami,bo zdaje mi się,że popełniam jeszcze masę błędów.

 

Odnośnik do komentarza
Ilona ja zapraszam zawsze do privata i dopiero z tego wychodzimy na gre,także problemów z łączem ni ema :P

 

Jedynie z Tobą udało mi się pograć przez chwilę. Jednak byłam wtedy jeszcze bardzo słabym zawodnikiem i nie potrafiłam wyczuć tempa. Zwyczajnie mnie to przerosło ;)

Teraz gdy poznałam już kilka rodzai broni,nabrałam więcej pewności siebie.

Oczywiście nie mam szans by mierzyć się z takimi graczami jak Ty. Oczy wyszły mi ze zdumienia gdy napisałeś,że przeszedłeś wszystko na maxa.

Szacun człowieku :bow:

Odnośnik do komentarza

Z każdym gram,tylko ostatnio rzadko włączam COD4 bo mnie znudziło :P tzn. nadal lubie grać,ale wiem że cała ta siła która mnie trzymała przy tej grze to kolejne levele,teraz gdy mam 10 level jakoś tak nie ma mobilizacji.Dzisiaj chwile pograłem,bałem się że beda baty,ale świat przez te 2 tygodnie jednak mi nie uciekł na tyle :P

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

.... a co masz do wieku 14-15 lat? Mam 15 i jakos dobrze mi sie z tym zyje :P Co do klotni to przeczytalem sobie cala i nic nie rozumiem ale moze to i lepiej :) ValensPL daj jakies swoje gg czy cos to pogramy czasami razem na komputerze w CoDa. A co do modow tworzonych na PC to generalnie spotyka sie mod pam ktory zezwala tylko na bandoliera i stopping power (ten tylko w niektorych pamach). Bronie jakie sa blokowane to P90, skorpion, dragunov, M21, barret i m1014 i stun grenade. Poza tym generalnie na PieCu podczas meczy klanowych najlepsi uzywaja ak47, ak74u i snajperki m40a3. Zarowno klanowi POL jak i GTW zycze powodzenia w lidze/ligach w ktorych uczestnicza. Sam bym zagral ale nie chca mnie nigdzie, wiec chyba na pojedynki klanowe przejde na PC :) Tylko niestety to co tam mnie denerwuje to cheaterstwo niektorych klanow :/

 

Pozdrawiam,

Tomasson225.

 

PS1: Sorry za brak polskich znakow ale komputer z ktorego pisze ich nie ma

PS2: da$io ma racje!!! Ludzie uczcie sie ortografii bo to co czasami tu czytam to nieraz ciezko mi zrozumiec...

Odnośnik do komentarza

Moj numer gg to 675083.Nie masz x fire'a??:D

Ja i tak zadko gram w 4 bo mnie wkurza jakmi tnie na moim zlomie ta gra dlatego wole cod2 ktore i tak jest bardziej skillowe:D.

 

Widziales promoda?Usuneli reddota wszystkie granaty przy sprincie nie ma efektu trzesienia ekranu wyzucili wszyskie niepotrzebne efekty graficzne ograniczyli magazynek ak-74 oraz cos tam jeszcze modyfikuje.No i oczywiscie jedna snipa i jedna pompa na team:D

Odnośnik do komentarza

A mam xfire :P tomasson225 (zbieg okolicznosci???). Jedna snipa i jedna pompa na team to juz byla wiec spoko :) Za granatami tez tesknil nie bede a reddot do ak jak dla mnie to n00bstwo. Ja tam gram w 4 bo na full detalach i rozdzialce 1920x1200 mam 260 FPSow :P A co do jednej pompy na team to pamietam jak gralem mecz 6 vs 6 na vacant, nasze zwyciestwo juz przesadzone i biore pompe. 1 runda - 2 zabitych ale najlepsza byla druga runda - 5 zabitych :D Gdyby nie to ze pam to bylby nalot. To dodaj mnie do znajomych na xf to mozemy i w 2 pograc ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem do Klan POL ma za duże mniemanie o sobie.. jasne ze macie rozbudowany klan, jakies osiągniecia i napewno jestescie jednym z najlepszych klanów w Polsce ale Wasze ego to przerasta wszystko... i w tym problem... swoje przegrane nazwaliscie przypadkiem a takiego czegoś nie ma w grach no chyba że wszyscy byliście po zlocie na, którym dużo piliście albo wszyscy graliście jedną ręką to OK ale wątpie... przegraliści bo byliście gorsi i tyle. Nic wielkigo sie nie stało, ja byłem w innym klanie , wktórym czesto przegrywalismy ale wszyscy z tego żartowali bo gra to TYLKO zabawa (no nie liczac wyjatki ja zawodowi gracze ale to nie w Polsce). Wy nie umiecie do tego przyznać bo duma Wam nie pozwala tym bardziej ze wcześniej tyle napisaliście wczesniej jacy to Wy PRO jesteście. Dzieki Wam to tylko wzrasta nie chęc do Waszego klanua znam kilku z Was i naprawde sa spoko.

Odnośnik do komentarza

WAZNE :)

 

7,8 i 9 listopada w Belchatowie moze odbyc sie pierwszy w polsce turniej LAN w CoD4 na PS3.

Dlaczego MOZE?? Dlatego ze to zalezy tylko od was i od tego ile klanow zadeklaruje swoj przyjazd

Zasady to 4vs4 S&D only, 3 mapy, do 2 wygranych map, kazda do dwoch wygranych rund

 

co do nagrod to nie chce nic mowic ale moze byc grubo :)

 

Zachecam bo nareszcie cos moze sie ruszyc jesli chodzi o scene FPP w Polsce na PS3 bo jak narazie to wypadamy blado przy X360

Niedlugo podam szczegoly. Dyskutujcie, pytajcie i zapisujcie swoje klany :)

Belchatow jest w centralnej czesci polski wiec nikt kto mieszka w polsce nie bedzie musial jechac przez caly kraj

Odnośnik do komentarza
WAZNE :)

 

7,8 i 9 listopada w Belchatowie moze odbyc sie pierwszy w polsce turniej LAN w CoD4 na PS3.

Dlaczego MOZE?? Dlatego ze to zalezy tylko od was i od tego ile klanow zadeklaruje swoj przyjazd

Zasady to 4vs4 S&D only, 3 mapy, do 2 wygranych map, kazda do dwoch wygranych rund

 

co do nagrod to nie chce nic mowic ale moze byc grubo :)

 

Zachecam bo nareszcie cos moze sie ruszyc jesli chodzi o scene FPP w Polsce na PS3 bo jak narazie to wypadamy blado przy X360

Niedlugo podam szczegoly. Dyskutujcie, pytajcie i zapisujcie swoje klany :)

Belchatow jest w centralnej czesci polski wiec nikt kto mieszka w polsce nie bedzie musial jechac przez caly kraj

 

Tylko klany? Chetnie bym przyjechal na turniej solo. Moze jakis dm dla wszystkich? No, chyba, ze do tego czasu gdzies sie wkrece. :)

 

PS. Chcialbym zobaczyc te "najlepsze polskie klany" w akcji na PS3. Sa jakies filmiki?

Edytowane przez alepasztet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...