Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A my dzisiaj z Litwinem nie mogliśmy wytrzymać. 5 meczy pod rząd kończyło grę (host...). No i dzisiaj znaleźliśmy paru użytkowników myszek/Frag FXów :) Mam nadzieję, że Litwin przyzna mi rację ;) Skoro potrafił ubić 3 chłopa na 1 magazynku z AK47 mimo że każdy szedł od innej strony to chyba jdnoznaczne... :/ Posnaniak, może pograsz z nami? :) Dodaj na PSN - Tomasson_PL.

P.S. Nie ma to Litwin jak nasza drużyna... Litwin z RPD a ja czasami mu ukradnę killa z m40 :P

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
A my dzisiaj z Litwinem nie mogliśmy wytrzymać. 5 meczy pod rząd kończyło grę (host...). No i dzisiaj znaleźliśmy paru użytkowników myszek/Frag FXów :) Mam nadzieję, że Litwin przyzna mi rację ;) Skoro potrafił ubić 3 chłopa na 1 magazynku z AK47 mimo że każdy szedł od innej strony to chyba jdnoznaczne... :/ Posnaniak, może pograsz z nami? :) Dodaj na PSN - Tomasson_PL.

P.S. Nie ma to Litwin jak nasza drużyna... Litwin z RPD a ja czasami mu ukradnę killa z m40 :P

co do skilla to zobacz ten filmik:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NSBrzlGkQ7A

 

zwracam uwagę na ekcje z kamperą na na scopie. dla wielbicieli rpd też odpowiedni monent się znajdzie (INSANE nienawidzi sprayerów :D:D )

Odnośnik do komentarza
A my dzisiaj z Litwinem nie mogliśmy wytrzymać. 5 meczy pod rząd kończyło grę (host...). No i dzisiaj znaleźliśmy paru użytkowników myszek/Frag FXów :) Mam nadzieję, że Litwin przyzna mi rację ;) Skoro potrafił ubić 3 chłopa na 1 magazynku z AK47 mimo że każdy szedł od innej strony to chyba jdnoznaczne... :/ Posnaniak, może pograsz z nami? :) Dodaj na PSN - Tomasson_PL.

P.S. Nie ma to Litwin jak nasza drużyna... Litwin z RPD a ja czasami mu ukradnę killa z m40 :P

co do skilla to zobacz ten filmik:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NSBrzlGkQ7A

 

zwracam uwagę na ekcje z kamperą na na scopie. dla wielbicieli rpd też odpowiedni monent się znajdzie (INSANE nienawidzi sprayerów :D:D )

 

 

Ja do sprayerów również pawam ogromną nienawiścią, krótkie przesłanie nauczcie się qr.wa strzelać :)

 

P.S. jeszcze jak się trafi rodzyn z PRD, martydormem i jugernautem to wrq.. zdenerwowanie sięga zenitu.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

:)

Jak dla mnie nie ma znaczenia z czego kto strzela. Jak jest dobry, to potrafi wybic sporo osob ze zwyklego pistoletu. A co do RPD, to bron jak kazda inna.. i jest po to by ja uzywac. Ze ktos nie lubi np. G36C to nie oznacza chyba, ze inni maja z tego nie strzelac. Tak samo perki, sa to po by je uzywac, a ze ktos ma martydroma a ty nie umiesz uciec przed granatem, to juz twoj problem :) Ja uwazam, ze dobrego gracza ce(pipi)e spokoj i opanowanie. Jak ktos kampi, to zamiasz rzucak "j**any kamper", "j**any sprayer" trza po niego leciec i kosic jak stoi, nie rozumiem waszego toku myslania.

Wyobrazcie sobie, ze kazdy gra z mp5, ma te same perki i wszyscy biegaja po mapie jak po**bani :D Gra ma w sobie wlasnie ten smaczek, ze kazdy moze dostosowac bronie i perki do swojego stylu gry, dlatego mamy roznorodnosc. A to ze komus cos sie nie podoba w stylu gry i wybranych broniach oraz perkach, to juz jego indywidualna fobia jest, albo jakis kompleks.

:) POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
:)

Jak dla mnie nie ma znaczenia z czego kto strzela. Jak jest dobry, to potrafi wybic sporo osob ze zwyklego pistoletu. A co do RPD, to bron jak kazda inna.. i jest po to by ja uzywac. Ze ktos nie lubi np. G36C to nie oznacza chyba, ze inni maja z tego nie strzelac. Tak samo perki, sa to po by je uzywac, a ze ktos ma martydroma a ty nie umiesz uciec przed granatem, to juz twoj problem :) Ja uwazam, ze dobrego gracza ce(pipi)e spokoj i opanowanie. Jak ktos kampi, to zamiasz rzucak "j**any kamper", "j**any sprayer" trza po niego leciec i kosic jak stoi, nie rozumiem waszego toku myslania.

Wyobrazcie sobie, ze kazdy gra z mp5, ma te same perki i wszyscy biegaja po mapie jak po**bani :D Gra ma w sobie wlasnie ten smaczek, ze kazdy moze dostosowac bronie i perki do swojego stylu gry, dlatego mamy roznorodnosc. A to ze komus cos sie nie podoba w stylu gry i wybranych broniach oraz perkach, to juz jego indywidualna fobia jest, albo jakis kompleks.

:) POzdrawiam

 

A ja nie czaje Twojego toku myślenia :) Zebyśmy się zrozumieli są osoby, ktróre grają RPD potrafią celnie strzelać, ale rónież są nooby spreyowcy, z wyposażeniem które wymieniłem wyżej i takowych nie trawie i tępić będę. Perki są po to żeby je używać ok, ale martydorm to jest największe lamerstwo tej gry, bonusowy kill, tak jakbyś miał qr.wa "kod" na double kill za jednego fraga. A RPD jest jedyną bronią do której "coś mam". Co do martydorma to nie jest tylko sprawa ucieczki, przykładowo Vacant ktoś ubije typa z Martydormem Ty wybiegasz za winkla i wpadasz na jego je..ne zwłoki z granatem, nie wq.rwia Cię to ? bo mnie strasznie i dlatego uważam osoby z martydormem za lamy. I owszem gra ma ten "smaczek" że każdy może dostosować perki do swojego stylu gry, dlatego mamy Graczy i lamerów.

Co do fobii i kompleksów to chyba masz na myśli 1/2 osób grających w coda na świecie, która wyklina spreyowców, noobtubów i tu z mojej strony bije właśnie do RPD i martydorma, GL :)

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
co do skilla to zobacz ten filmik:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NSBrzlGkQ7A

 

zwracam uwagę na ekcje z kamperą na na scopie. dla wielbicieli rpd też odpowiedni monent się znajdzie (INSANE nienawidzi sprayerów :D:D )

lol Posnaniak nie lansuj mnie bez mojej wiedzy :D :D Ten filmik jest dobry ale do konca nastepnego tygodnia skoncze nowy ktory bedzie po prostu chory ;)

Odnośnik do komentarza
:)

Jak dla mnie nie ma znaczenia z czego kto strzela. Jak jest dobry, to potrafi wybic sporo osob ze zwyklego pistoletu. A co do RPD, to bron jak kazda inna.. i jest po to by ja uzywac. Ze ktos nie lubi np. G36C to nie oznacza chyba, ze inni maja z tego nie strzelac. Tak samo perki, sa to po by je uzywac, a ze ktos ma martydroma a ty nie umiesz uciec przed granatem, to juz twoj problem :) Ja uwazam, ze dobrego gracza ce(pipi)e spokoj i opanowanie. Jak ktos kampi, to zamiasz rzucak "j**any kamper", "j**any sprayer" trza po niego leciec i kosic jak stoi, nie rozumiem waszego toku myslania.

Wyobrazcie sobie, ze kazdy gra z mp5, ma te same perki i wszyscy biegaja po mapie jak po**bani :D Gra ma w sobie wlasnie ten smaczek, ze kazdy moze dostosowac bronie i perki do swojego stylu gry, dlatego mamy roznorodnosc. A to ze komus cos sie nie podoba w stylu gry i wybranych broniach oraz perkach, to juz jego indywidualna fobia jest, albo jakis kompleks.

:) POzdrawiam

 

A ja nie czaje Twojego toku myślenia :) Zebyśmy się zrozumieli są osoby, ktróre grają RPD potrafią celnie strzelać, ale rónież są nooby spreyowcy, z wyposażeniem które wymieniłem wyżej i takowych nie trawie i tępić będę. Perki są po to żeby je używać ok, ale martydorm to jest największe lamerstwo tej gry, bonusowy kill, tak jakbyś miał qr.wa "kod" na double kill za jednego fraga. A RPD jest jedyną bronią do której "coś mam". Co do martydorma to nie jest tylko sprawa ucieczki, przykładowo Vacant ktoś ubije typa z Martydormem Ty wybiegasz za winkla i wpadasz na jego je..ne zwłoki z granatem, nie wq.rwia Cię to ? bo mnie strasznie i dlatego uważam osoby z martydormem za lamy. I owszem gra ma ten "smaczek" że każdy może dostosować perki do swojego stylu gry, dlatego mamy Graczy i lamerów.

Co do fobii i kompleksów to chyba masz na myśli 1/2 osób grających w coda na świecie, która wyklina spreyowców, noobtubów i tu z mojej strony bije właśnie do RPD i martydorma, GL :)

 

Pozdro

 

 

Mi to nie przeszkadza, czy mnie ktos zabije z granatnika, martydroma czy tez nozem. Byl lepszy, mial wiecej szczescia i umiejetnosci i potrafie sie z tym pogodzic. To, ze ktos ma gorsze ratio i zabije Cie z RPD nie oznacza zaraz, ze jest lamusem. Co do martydroma to nie ma zasady, ze zawsze zabija wiec tak jak to napisales: "bonusowy kill" nie ma pokrycia. Z tego co napisales, to chyba kazdy kto Cie zabije jest dla Ciebie lamą... A powracajac do tematu RPD, ( czy tez ogolnie LMG ) to sprawa jest prosta: jest to bron z duza sila razenia i sporym magazynkiem, ale z mala mobilnosciai i wolnym czasem przeladowywania. Dlaczego wybieraja ja "lamy", jak to napisales ? A no dlatego wlasnie, ze z tej broni najlatwiej zabic, bo stajac w miejscu, majac w perkach Double Tap i Deep Impact zawsze kogos trafisz. I tutaj pojawia sie wizja wojownika, bo wlasnie checia zabicia takiej osoby chcesz udowodnic jemu ( on i tak bedzie gral tak dalej ) i sobie, ze nie umie grac, ze jest "lamą" i w ogole be. Tylko pomysl, czy on sie tym przejmie, czy bedzie to mial w (pipi)e ? Ja obstawiam to 2-ie. Kolo sie zamyka, tyle ze tobie nerwy siadaja, a on z zadowoleniem kosi na nastepnej planszy z martydromem przy pasku. I jaki jest z tego moral ? Ze w Twojej wizji, gorszy dostal nauczke, a tak naprawde to on ma to gdzies.

:) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Mi to nie przeszkadza, czy mnie ktos zabije z granatnika, martydroma czy tez nozem. Byl lepszy, mial wiecej szczescia i umiejetnosci i potrafie sie z tym pogodzic. To, ze ktos ma gorsze ratio i zabije Cie z RPD nie oznacza zaraz, ze jest lamusem. Co do martydroma to nie ma zasady, ze zawsze zabija wiec tak jak to napisales: "bonusowy kill" nie ma pokrycia. Z tego co napisales, to chyba kazdy kto Cie zabije jest dla Ciebie lamą... A powracajac do tematu RPD, ( czy tez ogolnie LMG ) to sprawa jest prosta: jest to bron z duza sila razenia i sporym magazynkiem, ale z mala mobilnosciai i wolnym czasem przeladowywania. Dlaczego wybieraja ja "lamy", jak to napisales ? A no dlatego wlasnie, ze z tej broni najlatwiej zabic, bo stajac w miejscu, majac w perkach Double Tap i Deep Impact zawsze kogos trafisz. I tutaj pojawia sie wizja wojownika, bo wlasnie checia zabicia takiej osoby chcesz udowodnic jemu ( on i tak bedzie gral tak dalej ) i sobie, ze nie umie grac, ze jest "lamą" i w ogole be. Tylko pomysl, czy on sie tym przejmie, czy bedzie to mial w (pipi)e ? Ja obstawiam to 2-ie. Kolo sie zamyka, tyle ze tobie nerwy siadaja, a on z zadowoleniem kosi na nastepnej planszy z martydromem przy pasku. I jaki jest z tego moral ? Ze w Twojej wizji, gorszy dostal nauczke, a tak naprawde to on ma to gdzies.

:) Pozdrawiam :)

 

Nie stwierdziłem, że każdy kto mnie zabije jest lamą ! Nie stwierdziłem też w swoim 1 poście, że każdy kto gra RPD jest lamusem:

 

"Zebyśmy się zrozumieli są osoby, ktróre grają RPD potrafią celnie strzelać..." i nie miałem tu na myśli rambo spreya :)

 

Ale za to każdy kto zabije mnie spreyem lub martydormem jest LAMĄ. A to już chyba nie to samo :) Ogólnie mam sam głęboko w d co myśli lama ze spreyem w ręku, ale moim zadaniem jest tępić takie "wynalazki" i tyle.

 

Jak sam napisałeś:

 

" A no dlatego wlasnie, ze z tej broni najlatwiej zabic, bo stajac w miejscu, majac w perkach Double Tap i Deep Impact zawsze kogos trafisz." i właśnie dlatego spreyowcy są dla mnie lamami bo idą na łatwizne :)

 

Co do martydorma podałem Ci wyraźny przykład lamerstwa jakim jest ten perk i w takich przypadkach, których nie brakuje i to nie tylko na Vacancie jest sporo, martydorm zawsze pozostanie lamerstwem i jak najbardziej stwierdzenie "double kill" mu się należy :)

Mi za to przeszkadza jak zabija mnie właśnie jakiś Noob (czyt. martydorm, RPD/LMG sprey, kamper rasowy) i nie mam wcale żadnych powodów by się nie wq.rwiać, a tym bardziej godzić się z tym, że za(pipi)ał mnie:

1. Noob, który miał więcej szczęścia niż rozumu i skilla. (bo spreya chyba nie nazwiesz skillem - w sumie czemu nie może badskill pasuje bardziej ? :) )

2. Wcale nie był lepszy (patrz pkt. 1) to, że miał więcej szczęścia nie oznacza, że jest lepszy, bo chyba nie przyznasz spreyowcowi, że gra lepiej od Ciebie ?

Nie powiesz mi chyba, że rasowy sprey z np G3 zacznie nagle walić heady z długości mapy ?

 

Coby była jasna sprawa cały czas bije do spreyowców i martydormów.

Odnośnik do komentarza

slucham ciebie elvis i nie do konca kumam.

gram w cod4 od 3 miesiecy i przez caly czas gram tylko jedna bronia RPD + red dot + stopping power + precision aiming i nigdy nie uwazalem sie za noob'a. w 90% gier jestem na pierwszej lub drugiej pozycji i bardzo czesto wale przez cala plansze (celnie). dla mnie bron jest za(pipi)ista poniewaz

a)duza pojemnosc magazynka i mozna czasami ustrzelic 15 typa bez przeladowania

b)najlepszy standardowy celownik, ktory praktycznie nie ogranicza widoku

 

jak dla mnie to lamkami sa osoby ktore graja snajperkami. siedzi taki w krzakach lub wejdzie na dach i sie cieszy ze zabil kogos w plecy. niektore plansze nie nadaja sie przez do do grania. idealnym przykladem jest mapka z dwoma budynkami i po srodku jest fllaga B. tutaj czasmi jak dorwie sie 20 snajperow to po prostu wychodze bo po prostu jest to nudne. narozstawiaja min i siedza w budynkach. to jest dopiero lamerstwo jak dla mnie.

 

z jednym musze sie zgodzic, a mianowicie martydrom jest najbardziej irytujacym perkiem. chociaz na 3 mapkach sam go uzywam i jest on dobrym elementem taktyki, ktory doskonale utrudnia przejecie flagi.

 

jak dla mnie to powinni usunac helikopter. to ustrojstwo dopiero jest irytujace. czasem jak ustrzele pieciu typa na pocztku mapy, potem nalot + helikopter i po 4 minutach gry okazuje sie ze masz powiedzmy 15 fragow w momencie gdy inni maja ich po 4. i tu jest kolejna zaleta RPD a mianowicie ta bron pozwala na dosyc szybkie zestrzelenie ustrojstwa bez pomocy kompanow z druzyny. zwlaszcza ze najczesciej ludzie z teamu maja gleboko gdzies wspolprace.

 

Odnośnik do komentarza
slucham ciebie elvis i nie do konca kumam.

gram w cod4 od 3 miesiecy i przez caly czas gram tylko jedna bronia RPD + red dot + stopping power + precision aiming i nigdy nie uwazalem sie za noob'a. w 90% gier jestem na pierwszej lub drugiej pozycji i bardzo czesto wale przez cala plansze (celnie). dla mnie bron jest za(pipi)ista poniewaz

a)duza pojemnosc magazynka i mozna czasami ustrzelic 15 typa bez przeladowania

b)najlepszy standardowy celownik, ktory praktycznie nie ogranicza widoku

 

jak dla mnie to lamkami sa osoby ktore graja snajperkami. siedzi taki w krzakach lub wejdzie na dach i sie cieszy ze zabil kogos w plecy. niektore plansze nie nadaja sie przez do do grania. idealnym przykladem jest mapka z dwoma budynkami i po srodku jest fllaga B. tutaj czasmi jak dorwie sie 20 snajperow to po prostu wychodze bo po prostu jest to nudne. narozstawiaja min i siedza w budynkach. to jest dopiero lamerstwo jak dla mnie.

 

z jednym musze sie zgodzic, a mianowicie martydrom jest najbardziej irytujacym perkiem. chociaz na 3 mapkach sam go uzywam i jest on dobrym elementem taktyki, ktory doskonale utrudnia przejecie flagi.

 

jak dla mnie to powinni usunac helikopter. to ustrojstwo dopiero jest irytujace. czasem jak ustrzele pieciu typa na pocztku mapy, potem nalot + helikopter i po 4 minutach gry okazuje sie ze masz powiedzmy 15 fragow w momencie gdy inni maja ich po 4. i tu jest kolejna zaleta RPD a mianowicie ta bron pozwala na dosyc szybkie zestrzelenie ustrojstwa bez pomocy kompanow z druzyny. zwlaszcza ze najczesciej ludzie z teamu maja gleboko gdzies wspolprace.

 

 

Już Ci wszystko sprecyzuje :) Jak już pisałem nie uważam każdego z LMG/RPD za nooba, cały czas mam tu namyśli spreyowców, a nie każdy z RPD/LMG spreyowcem jest jak już również pisałem :)

Znaczenia słowa spreyowiec chyba nie muszę nikomu tłumaczyć ?

Najbardziej "lubie" takiego spreya z martydormem i jugernouatem, który ma 3 pkt na mapie w których kampi i czeka jak mu ktoś pod lufe wybiegnie i ttaratatatata z pół metra - Od razu leci szewska wiązanka.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza
co do skilla to zobacz ten filmik:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=NSBrzlGkQ7A

 

zwracam uwagę na ekcje z kamperą na na scopie. dla wielbicieli rpd też odpowiedni monent się znajdzie (INSANE nienawidzi sprayerów :D:D )

lol Posnaniak nie lansuj mnie bez mojej wiedzy :D :D Ten filmik jest dobry ale do konca nastepnego tygodnia skoncze nowy ktory bedzie po prostu chory ;)

a co tam , teraz jest martwy sezon na online to trzeba jakos podgrzać atmosferę na forum :D:D

 

Odnośnik do komentarza
slucham ciebie elvis i nie do konca kumam.

gram w cod4 od 3 miesiecy i przez caly czas gram tylko jedna bronia RPD + red dot + stopping power + precision aiming i nigdy nie uwazalem sie za noob'a. w 90% gier jestem na pierwszej lub drugiej pozycji i bardzo czesto wale przez cala plansze (celnie). dla mnie bron jest za(pipi)ista poniewaz

a)duza pojemnosc magazynka i mozna czasami ustrzelic 15 typa bez przeladowania

b)najlepszy standardowy celownik, ktory praktycznie nie ogranicza widoku

 

jak dla mnie to lamkami sa osoby ktore graja snajperkami. siedzi taki w krzakach lub wejdzie na dach i sie cieszy ze zabil kogos w plecy. niektore plansze nie nadaja sie przez do do grania. idealnym przykladem jest mapka z dwoma budynkami i po srodku jest fllaga B. tutaj czasmi jak dorwie sie 20 snajperow to po prostu wychodze bo po prostu jest to nudne. narozstawiaja min i siedza w budynkach. to jest dopiero lamerstwo jak dla mnie.

 

z jednym musze sie zgodzic, a mianowicie martydrom jest najbardziej irytujacym perkiem. chociaz na 3 mapkach sam go uzywam i jest on dobrym elementem taktyki, ktory doskonale utrudnia przejecie flagi.

 

jak dla mnie to powinni usunac helikopter. to ustrojstwo dopiero jest irytujace. czasem jak ustrzele pieciu typa na pocztku mapy, potem nalot + helikopter i po 4 minutach gry okazuje sie ze masz powiedzmy 15 fragow w momencie gdy inni maja ich po 4. i tu jest kolejna zaleta RPD a mianowicie ta bron pozwala na dosyc szybkie zestrzelenie ustrojstwa bez pomocy kompanow z druzyny. zwlaszcza ze najczesciej ludzie z teamu maja gleboko gdzies wspolprace.

 

 

Już Ci wszystko sprecyzuje :) Jak już pisałem nie uważam każdego z LMG/RPD za nooba, cały czas mam tu namyśli spreyowców, a nie każdy z RPD/LMG spreyowcem jest jak już również pisałem :)

Znaczenia słowa spreyowiec chyba nie muszę nikomu tłumaczyć ?

Najbardziej "lubie" takiego spreya z martydormem i jugernouatem, który ma 3 pkt na mapie w których kampi i czeka jak mu ktoś pod lufe wybiegnie i ttaratatatata z pół metra - Od razu leci szewska wiązanka.

 

 

Najpierw skomentuje post elvisa aka Kuba85PL :)

 

Stary, nie wiem na jakie jeszcze forum wchodzisz dot cod'a, ale nie kumam ludzi, ktorym przeszkadzaja perki u innych.. hahah, smiac mi sie chce jak czytam, ze tamten jest laną, bo ma juggenraut, a tamten jest lana, bo ma RPD, a tamten to juz w ogole przegina, bo claymores stawia... hahahahahhaha, przepraszam, ale nie moge przestac sie smiac. Sprawa jest prosta - nie potrafisz sobie poradzic z graczem, ktory ma perki ktorych ty nie lubisz i sie unosisz. Takie jest moje zdanie po przeczytaniu postow powyzej ( i kilka stron wczesniej ). Lamerstwem jest uzywanie FragFX, a perki i bronie zostawicie w spokoju. Jakby byly lamerskie, to by Infinity ich nei dalo. Musi byc jakas rownowaga. Bo jakby ne bylo juggernauta na przyklad, to by musieli i deep impact usunac. Jakby z RPD nie rzucalo tak jak rzuca na boki przy strzelaniu, to by steady aim nie dali, itp. itd....

p.s. co do skilla ktorym to co chwile ktos tu rzuca, to gosciu z RPD tez go musi miec. Dajmy na to spotkanie w jakims korytarzu Ciebie z jakims SMG, np. P90 a z drogiej strony w przeciwnym teamie jazdaone ze swoim RPD. Spotykacie sie w biegu, zaczynacie do siebie strzelac, jazdaone ze swoim RPD robi z Ciebie sito, a ty swoim p90 padasz jak mucha. I wedlog twojej teori ( moze nie teorii, a toku myslenia ) jazdaone ma wiekszy skill, bo Cie zabil w miejscu gdzie ty powinienes zabic jego ( patrzac na staty broni, on mial mniejsze szanse w bezposredniej walce ). ;>

 

A teraz pare slow do jazdaone :)

 

Wez snajperkie i zacznij zabijac. Strzelaj w plecy, ciesz sie ze zabiles. A potem napisz to jeszcze raz :) Sam gram snajperka i musze przyznac ze pocztki gra jakakolwiek snajperka nie sa latwe. Nie raz padalem zanim zdazylem w kogos przycelowac. Troche praktyki a zaczniesz szanowac snajperow, i doceniac kazdy headshot sprzedany biegnacemu przeciwnikowi. Mysle ze Insane ktory tez wymiata ze snajperki i kilku innych moich znajomych z PS3 podzieli moje zdanie. Gra snajperem nie jest najtrudniejsza, ale do latwych jej nie mozna zaliczyc :) ja osobiscie uwielbiam walke 2-ch snajperow. Ostatnio gralem przeciwko jakiemus wlochowi ( search&destroy ) wlasnie na Bloc'u ( to ta mapa co napisalec w 2-ma budynkam) na 7 rozegranych tur szukalismy tylko siebie ( przyczajka chwilowa, przeglad pola walki i zmiana miejsca ) i przez cala ta mape mielismy swoja osobista mala wojne :) Nie obchodzilo nas podkladanie bomby, wazne zeby temu 2-mu heada sprzedac. A teraz mam go w znajomych i gramy 1vs1 na snajperki :D Z ziomkiem z RPD chyba bys nie mial takiej zabawy. A helikopter mi nie przeszkadza, chociaz pamietam jak gralem pierwszy raz w multi i dostalem pierwszy helikopter, to myslalem ze bede sam z niego strzelal ( opcja bylaby dobra ).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

@Alu:

Jak koles ktory nie potrafi zabic kogokolwiek innym sposobem niz martyrdomem lub kampiac w kacie z rpd moze byc od kogos lepszy?

W gry online gra sie po to zeby byc lepszym z kazdym dniem i miec z grania satysfakcje/przyjemnosc a kolesie kampiacy po katach z LMG zatrzymali sie w rozwoju

Ludzie uzywajacy martyrdoma juz na samym poczatku zanim sie zacznie gra zakladaja ze beda duzo razy ginac co moim zdaniem mowi o nich wszystko

@Jazdaone

Oczywiscie ze nie zawsze ktos uzywajacy LMG to sprayer, ale sa tacy ktorzy czasem strzelaja nie w przeciwnika tylko w obszar gdzie przeciwnik moze byc :D

 

@Alu

Nic nie jest idealnie wywarzone. Czy CoD to twoja pierwsza gra online? Zawsze jest cos przegietego zeby noobki mialy szanse a co jest banowane we wszystkich liczacych sie ligach. W Resie- Laark, pierwszy KZ- pistolet ludzi (1 head 1 kill), CoD4- granatnik, tak samo w bijatykach postacie nigdy nie byly rowne. Jedyna maksymalnie zbalansowana gra FPP na PS3 jest UT3 ale to widac bo wszyscy ludzie ktorzy sobie nie radzili bo nie ma nic przegietego sprzedali ta gre i stad jej mala popularnosc

Odnośnik do komentarza

@ Alu

Bez urazy ale nie mam już siły pisać poraz setny oco mi chodzi z LMG, Spreyem i martydormem. Masz kłopoty ze zrozumieniem tego co pisze najwidoczniej z czym jakoś Adi nie miał problemu. Może jego post nakreślił Ci co ja i Adi myślimy na temat Martydorma, spreyowców i LMG. Piszesz do mnie jakbym się przypierd... do 3/4 perków w Codzie, jakbyś nie zauważył w każdym poście zaznaczam, że chodzi mi o Jugernouta, połączonego z LMG, martydormem spreyowaniem i kampieniem. Więc qr.wa następnym razem jak zaczniesz pisać posta śmiejąc się z czegoś zastanów się 3 razy najlepiej.

 

Pisząc:

 

" Sprawa jest prosta - nie potrafisz sobie poradzic z graczem, ktory ma perki ktorych ty nie lubisz i sie unosisz."

 

Czy ja pisałem, że sobie z nimi nie radzę wręcz przeciwnie, że ich tępie. A to, że od nich gine nie raz, przez ich lamerstow o któym wspomniał też Adi to już inna sprawa. To raz dwa, wyraziłem co myślę o tych Noobach. Trzy Gratuluje magicznego skilla w takim razie, jak potrafisz sobie poradzić wybiegając zza rogu na świeże zwłoki z martydormem i nie zginąć, używasz teleportu czy wpinasz zawleczkę ? :)

 

P.S. I jeszcze jedno jakie to ma qr.wa znaczenia na jakie ja forum wchodzę, myślisz że to jest tylko moje zdanie na ten temat ?

 

No Offense

Pozdro.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem i jedna i druga strona w tej dyskusji ma racje...otoz sam nie przepadam za Graczami,ktorych opisuje elvis,nieraz musze puscic jakas wiazanke po zginieciu przez martyrdom.z drugiej strony perki sa po to w tej grze,by je wykorzystywac.Taki na przyklad Overkill tez jest sporym ulatwieniem,moze nie tak chamskim jak Martyrdom,ale jakos na niego nikt nie narzeka.ja wychodze z zalozenia,ze gra sie nie o Złote Kalesony,tylko by sie pobawic i dopoki ktos nie oszukuje to wszystko jest w granicach normy

Odnośnik do komentarza
Byc moze Twoje lacze internetowe.... albo laczysz sie z hostami z usa i tak sie wlasnie dzieje... przyczyn moze byc wiele, a te ktore napisalem, sa najprawdopodobniejsze :)

 

Siema. Problem dalej wystepuje, nie za kazdym razem ale bardzo czesto. Ostatnio mam problem z predkosciami mojego lacza i ciekawi mnie czy jezeli to przez to jaka powinna byc minimalna predkosc ,bo czasami mam ponizej 100kb/s... Fuckin ORANGE...

Odnośnik do komentarza
na czym polega no-scope'ing.

jedno jest pewne ten koles na pewno nie gra na padzie.

A chcesz sie zalozyc? On gra na X360 gdzie podloczenie myszy ani niczego takiego nie jest mozliwe. Zreszta latwo zobaczyc czy koles gra na padzie, specyficzne ruchy sie wykonuje na padzie a na myszy celownik jest ciagle w ruchu.

No-scope'ing polega jak sama nazwa wskazuje na strzelaniu ze snajperki nie przyblizajac. Do tego dochodza tricki, spiny, quick scopy itp.

No scoper to taki biegajacy sniper, zeby tak grac trzeba naprawde dobrze umiec celowac i wiedziec gdzie jest srodek ekranu. Ja jak sie tego uczylem to moje ratio spadlo z 1.90 do 1.70 wiec nie ma tak hop siup.

A i jesli ktos ma napisac ze on nie gra na padzie to niech zapamieta: Nie umiesz? Nie znaczy ze sie nie da

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...