Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Reprezentacja klanu [POL] Polish Elite Team wygrała turniej COD4 na targach w Krakowie. Obszerna relacja na stronce klanu http://polish-elite-team.com/index.php Moderatorów proszę o nieusówanie linka , to nie jest żadna strona komercyjna, ani konkurencja dla forum psx ;d;d;d tylko witryna największego klanu na PS3. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

ps. co najlepsze [POL] wygrał na zawodach gdzie ciorano na x-boxach360 mimo że na codzień mamy tylko ps3. ;d

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Eh fajnie macie, czas by ciorac, tez bym chetnie pogral w jakims normalnym teamie jak to Tommasson zauwazyl by nie ginac od kul swoich, niestety rodzinka, praca, ogolny brak czasu i pykanie po 2 godziny wieczorem z doskoku....

 

Wazne, ze jestem Codoholikiem i tyle dobre, a na staty nie patrze, ciekawsze kto jak potrafi zagrac i jak sobie radzi w trudnych sytuacjach, choc nie przecze, ze kozacy sa co zostaja ostatni i potrafia cala druzyne przeciwna wykosic a wg prestizy niby podobny poziom:)

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

Zachecam do obejrzenia mojego snajperskiego montazu z CoD 4 ;)

 

Wersja do scianiecia (zalecana :)): http://files.filefront.com/Untitledwmv/;10...;/fileinfo.html

 

Wersja YT (absolutnie nie zalecana :)):

 

To moj pierwszy montaz, mam nadzieje ze sie spodoba.

Sorry za slaba jakosc ale nie mialem innej mozliwosci nagrywania

 

 

Wg mnie najlepsza mapa to chinatown, tak taktycznej mapy jeszcze nie bylo w CoD 4

Odnośnik do komentarza

Mi pasuje. Walczmy w domination/HQ lub sabotage, byśmy mieli jakieś szanse (S&D za szybko by się chyba konczyło :) ).

 

Piszcie kto ma nowe mapy, bo jeśli wszyscy by mieli to nie ma problemu, możemy zagrać.

 

Chinatown to klasyk, którego siła leży w niezłej konstrukcji mapy araz przedewszystkim wielkosci, po respawnie raz, dwa i juz jesteś w centrum akcji.

Broadcast i Creek też są swietne, natomiast Killhouse to dla mnie taki dopasiony shipment, czyli bez rewelki.

 

 

@napletator

 

Niedziela odpada bo mają meczyk klanowy

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ja zaprosze tylko mam 1 miejsce na liscie takze dobrze by bylo jakbyscie sie nawzajem dodali a ja pozniej tylko jednego zaprosze i on sciagnie reszte. Mam na liscie tylko Tomassona

 

WAZNE:

Prosilbym o punktualnosc bo mamy tylko godzine na rozegranie tego meczu :/

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

I po meczyku.Zwycięzca mógł być tylko jeden,wygrał oczywiście team POL.Górę wzięło zgranie,taktyka i setni przegranych godzin.Wyraźnie widać jaka różnica jest między klanem ,a na szybko ukręconym oddziałem z forum psx extreme.Szkoda,że mało osób z forum się uzbierało ale lepsze to niż nic.Przynajmniej parę honorowych rund wygraliśmy więc tak całkiem do bicia to nie byliśmy :P.Jako,że nie mam headseta to powiem,że trochę zdziwiło mnie,że praktycznie wszystkie mecze zagraliśmy w S&D-niby obiektywnie najbardziej sprawiedliwy tryb ale po cichu liczyłem na młóckę w Team Deadmatch tym bardziej,że raczej logiczne było,że jakiś mega taktyk grupowych nie zaprezentujemy :P.Pozdro i dzięki za grę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...