Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ostatnio widzialem to w kilsach 1.82 w winsach 2.5a acuracy to okolo 17,1 tylko to jest na Xie ale jak by co to moge zrobic fotke i wam pszeslac. Umiem grac teamowo winsy same mowia za siebie,mapy wszystkie znam tez te nowe a grac juz gram 18dni i 10 godz wiec maniakiem tej gry jestem

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza
To grubo,bo ja mam 1,29 i raczej nie zanosi się o podniesienie tego

Ja też nie mam tylko nie uważam, że to źle bo gdy np. gram W S&D i mam mało czasu to ryzykujue i biegne często bez czajenia się, a są ludzie którzy wolą przegrać, a nie zginąć niż zaryzykować i mieć szansę na wygraną ... to samo jest w Sabotage lub Domination... niewielu chętnych np. do wzięcia bomby czy zdobywania flagi. Nie chcę liczyć ile razy tak zginąłem ale inaczej nie potrafię i mam w (pipi)e ratio jeżeli ma być kosztem czerpania przyjemności z gry.

 

PS: ADI, a może jest jakaś szansa na sprawdzenie w boju... wiesz statystyki potrafią kłamać ;)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

No właśnie bo ja np. nie uważam się za frajera (mimo ratio 0.9). Też bym chętnie się sprawdził "live" :) Poza tym jak napisał incognitos to nie zwracam uwagi na ratio :) No i nadal uważam, że staty potrafią kłamać bo dużo zależy od upodobań "mapowych" i od teamu. Zdarzają się Hard S&D, że mam po 500 pkt a zdarzają się takie, że mam po 100 :P Jakby co to mój nick macie w sygnaturze na gamecardzie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzic sie zawsze mozna :) Np mozna zrobic tak ze zbierzecie team ludzi tutaj z forum i zagramy kilka meczy Forum PE vs POL. Nie spodziewalbym sie oczywiscie od was jakiejs kozackiej taktyki (z racji tego ze to team zlozony 4 fun) ale mozna by zobaczyc czy stawicie opor i ewentualnie moze ktos zablysnie jakimis dobrymi akcjami :)

Odnośnik do komentarza
Sprawdzic sie zawsze mozna :) Np mozna zrobic tak ze zbierzecie team ludzi tutaj z forum i zagramy kilka meczy Forum PE vs POL. Nie spodziewalbym sie oczywiscie od was jakiejs kozackiej taktyki (z racji tego ze to team zlozony 4 fun) ale mozna by zobaczyc czy stawicie opor i ewentualnie moze ktos zablysnie jakimis dobrymi akcjami :)

To moze ja sie zglosze. w COD4 duzo nie gralem ale sporo w resa i podobno dobry jestem ;P ADI jutro pewnie kupie Cod4 i do zobaczonka wieczorem :P

Odnośnik do komentarza

Widze ze chaosu tu narobilem za ktury pszepraszam. Ciezko bedzie sie dostac a tym bardziej bez broni i perkow. Rozmawialem z moim klanem i my tez sie zapisojemy na gamebattles a szczegulnie po wczorajszym graniu. Jak nie wyjdzie to wtedy bede sie zastanawiac nad zmiana.Oto fota mojego klanu z kturymi gram od premiery w Europie a z niekturymi nawet w Bete gralem.

dsc00069zs3.th.jpg

 

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...