Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Ziolo69 mnie też :P A co do tych spoko sytuacji to też mam jedną. Plansza Backlot (ten budynek gdzie na górę można wejść po schodach lub drabinie i jest tam karabin) i lokacja A. Zostaję sam na planszy przeciwko trzem gościom, szybkie rozejrzenie się dookoła - nikogo więc podkładam bombę. Skończyłem i dostałem w plecy od wszystkich trzech no i już wszyscy że noob ale zmienili słowa jak ujrzeli jak z mojego granata (martyrdom) ginie cała ekipa :/ No i też wygrana 4:3 ;)

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza

No to ja wam opowiem ostatnio co sie wydarzylo ciekawego:

 

Gralismy Pipeline Hardcore Search, w druzynie przeciwnej jeden ziom na chyba 8 prestizu po przeciwnej stronie (ja juz dead) 5 kolo i to calkiem niezlych (3-4 prestiz) na 1 typa, prawy hangar patrzac od strony obrony masakrator biegal u gory wparowali wszyscy roznymi wejsciami i wszystkich polozyl ze swojej P90, po prostu bylem w ciezkim szoku,

 

potem okazalo sie, ze byl nie do zajechania, po prostu to bylo niemozliwe, wpakowalem mu w plecy lecac za nim prawie 2 magazynki z mini kalacha i kurna nic, przypominam, ze to bylo Hardcore!

 

A co do granatow, wiem, ze sa niemile widziane sam od nich czesto gine ale jesli cos jest dozwolone w grze to mozna tego uzywac i koniec, trzeba sie do tego przyzwyczaic albo wiedziec gdzie leciec zeby nie dostac od razu na starcie, a niektore plansze jak district, backlot, ambush temu sprzyjaja

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

A co gole baby lataly po Ambushu?:P

 

Uwazam, ze jak temat jest o COD4 to wszystko jest dozwolone do opisania,

 

ostatnio testowalem wszelkie glitche z neta i nie wiem jak u was ale u mnie nic nie dziala i nigdzie nie da sie wlezc/wskoczyc, w sumie to i dobrze, bo przynajmniej kazdy ma rowne szanse.

 

A w hardkorze wpieniaja mnie debile, ktorzy zabijaja swoich, bo im sie nie uklada w grze i albo mam pecha albo ostatnio jest ich coraz wiecej, albo host ended game albo granat na starcie albo strzal w plecy, kary punktowe sa za male powinno byc 10x tyle moze wtedy by sie szanowali ludzie,

 

czasem zas trafi sie fajna zgrana ekipa, ktora pomimo roznego rozlosowania daje rade, kazda mape wtedy mozna odkryc na nowo i uczyc sie od ludzi taktycznych zagrywek.

 

Ostatnio ograniczam sie do rozgrzewki w mercenary TDM albo HC TDM i potem wchodze na HC S&D, osobiscie staram sie nie grac w zwyklego S&D bo staly radar zabija ta gre, a tak mamy przynajmniej namiastke prawdziwej taktyki, ktorej ogolnie COD4 brakuje.

 

pozdroofka

 

ps

Tomasson tylko HC S&D!!!

Odnośnik do komentarza

Nie mowie tu o long/high jumpach tylko o normalnej rozgrywce, dla przykladu w backlot nie da sie przejsc z budynku z karabinem na dach i budynek z garazem, a z gory masz widok na cala plansze, to samo jest z budynku na srodku na lampe sie da ale na palme juz nie, to samo bloc, nie da sie wejsc na gzyms na wysokosci 5-6p, analogicznie bog, gdzie w singlu pruja z ckm-ow za plotem....

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemka dawno nie sprawdzałem tego tematu.Co do tych glitchy kolega mnie tego nauczył(wszędzie da się wskoczyć tylko trzeba pomyślec jak :) )Ostatnio opuściłem hardcore S&D bo np jak wszyscy biegną do bomby to jeden nobek bierze bazooke strzela w to miejsce i rozwala 5 osób,dziękuje za taką gre,a co druga plansza z takimi nobami się trafia.

Edytowane przez Szakal v_1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema. Mam dylemat a jest on taki ze mam i PS3 i Xa 360 i bym sie chcial pozbyc Xi tylko ze musze miec wtedy COD4 na PS3.Moje pytanie jest czy jest wielu graczy grajacych w ta gre(Polakow),czy jest duzo z nich dobrych i czesto grajacych,czy macie jakis klan a jak tak to czy jest wolne miejsce. Na Xie mam juz ostatniego Prestiza z prawie wszystkimi zlotymi bronmi i wszystkie chelenge.Graczem jestem dobrym i gram w wszystkie tryby.Moj gamer tag n Xie i PS3 to: LukaszMPower

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...