Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Litwin81

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wszystkich za dzisiejszą absencję :) Niestety impreza rodzinna wypadła akurat dzisiaj więc nie mogłem się pojawić. Tak z czystej ciekawości chciałbym się dowiedzieć co graliście, na jakich mapach i jakie były wyniki?

 

Wyniki... ? khem... ten tego... mam tak na publicznym forum to napisać... ? No dobra :)

 

Na kilka całych meczy wygraliśmy... zero a rund wygranych było ze dwie hehe.

Honor ratował nam Fisuś który parę razy zoztawszy sam na placu boju potrafił zaleźć za skórę chłopakom z POL :)

Na cześć Ficusia HIP HIP HUUURA :1pl:

 

Rzeczywiście szkoda, że tak mało się nas zebrało, jeśli będzie następny raz to proponuję więcej TDM i HQ, bo to co się działo w S&D (w szczególności na początku) to była masakra, nadzianie się na falę granatów czy początkowa niewiedza które rejony mapy są już obstawione przez wroga powodowało że schodziliśmy z tego swiata niczym bakterie po domestosie hehe

Chłopaki są nieźlezgrani i to widać. Niestety jeśli nie ma się zgranej ekipy (a tak mamy przeważnie na codzień grając bez friendsów czy headsetów) to zdziałać w takiej rozgrywce za dużo nie mozna.

Odnośnik do komentarza

Taaa chłopaki mieszali ale mam wrażenie, że zagraliśmy zbyt defensywnie ze zbyt dużym respektem do rywala... oczywiście wygrać to szans nie mieliśmy ale jestem zawiedziony bo nawet nie podjeliśmy walki ... przeciez mogliśmy ze dwa trzy razy zaryzykować postawić Claymory na tyłach i całą drużyną zaatakować któryś z punktów..., do tego często byliśmy cofnięci jakby zakładając, że jak wynurzę nos to już po mnie, a jak oni się rozstawią? To już po jabłkach ;) Taktycznie grali bardzo ładnie, często wychodząc na nasze tyłki uskuteczniając ich kopanie no cóż ;)

Ogólnie i tak jestem zadowolony, że taki mecz sie odbył i mam nadzieje na rev :) Jak dla mnie to możemy sparować częściej, zawsze możecie poćwiczyć trochę taktyki, a my też mamy się czego od Was uczyc ;) Co powiecie na wtorek?

Podłączam się do Ficusia... szkoda że nie zagraliśmy chociaż jednego TM, zwłaszcza jako ostatni meczyk na rozchodne.

Pozdrawiam wszyskich

 

PS: Łebi dodam Cię do listy jeżeli nie masz nic przeciw.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Mam takie same zdanie co Incognitos,zresztą sam podczas pierwszej gry praktycznie olałem zdobywanie punktu(graliśmy wtedy w headquaters) i się gdzieś zaczaiłem z obawy ,że jak wyjdę na otwarty teren to zaraz dostanę serię.

 

Wygraliśmy dwa razy po jednej rundzie w S&D(1 raz w countdown,nie zapomnę radości ludzi kiedy załatwiłem ostatniego kolesia od POL-normalnie jak na stadionie podczas meczu po strzelonej bramce,drugie zwycięstwo chyba na crossfire choć mogę się mylić)

Aha no i ugraliśmy 30pkt w Headquaters na Crash :D

 

Ogółem następnym razem trzeba trochę poćwiczyć teamem z forum bo zgranie to podstawa,a wczoraj na szybko zlepioną drużyną było mocno średnio.

 

ps.Dzięki Łebi za słowa uznania ^_^ ale ogólnie każdy z nas wypadł porządnie,śmiem twierdzić,że taka drużyna jak wczoraj bez większych trudów wygrałaby dużo potyczek nieklanowych internetowych

Odnośnik do komentarza

No właśnie, tak jak mówicie koledzy, trochę zbyt defensywnie zagraliśmy (czego to nie robi "fejm" chłopaków z POL hehehe, przegraliśmy przed walką jak Gołota z Tysonem hehe)

Niedawno nasz Endriu się pozbierał to i my może damy radę co ?? ;)

 

ps. Incognitos, dodawaj dodawaj :)

 

 

ps2. No ja sie jeszcze zastanawiam jak Adi trafia kolesi ze snajpy bez przyłożenia ?? (na Jego filmikach na yoytube to chyba dobrze widać)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ja zgadzam się na częstsze granie niż w weekendy ;) Widzę Ficuś, że szalejesz :D Na następnych meczach będę się już stawiał ;) Niestety teraz mogę mieć mały kłopot w walce, gdyż wczoraj wbiłem prestiż i mam dopero 9 lvl :/ Ale jak tylko zdobędę claymore'y to mogę grać :D Pozdrawiam.

 

P.S. Łebi też wczoraj ustrzeliłem gościa ze snajpy bez przymierzania i to na dodatek headshot :D Wystarczy dobrze się wyuczyć, gdzie jest środek ekranu (czyli celownik) i ładować ;)

Edytowane przez Tomasson225
Odnośnik do komentarza
P.S. Łebi też wczoraj ustrzeliłem gościa ze snajpy bez przymierzania i to na dodatek headshot :D Wystarczy dobrze się wyuczyć, gdzie jest środek ekranu (czyli celownik) i ładować ;)

 

 

Za czasów coda 1 i 2 robiłem sobie mały punkcik na monitorze (z białej taśmy samoprzylepnej) aby ten punkt robił mi za celownik, cięgle mi go ktos z rodziny ściągał bo mysleli że to paproch jakiś się przykleił hehehe

 

 

Też jestem za tym abyśmy częściej grupą pogrywali. Dziś i jutro będę na psn a czy w tygodniu to się obaczy, rodzice wyjeżdzają i muszę u nich nocować (pies się sam nie wyprowadzi) a tam nie mam swoich 40 cali tylko crt panasa, zresztą jak znam życie moja lepsza połowa wymyśli nam jakiś wyjazd na długi weekend. Po 8 maja (poprawkowy egzamin, największa kobyła na roku ehhhh) będę na bank częściej się pojawiał.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w grze.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
ps2. No ja sie jeszcze zastanawiam jak Adi trafia kolesi ze snajpy bez przyłożenia ?? (na Jego filmikach na yoytube to chyba dobrze widać)

 

Na youtube ledwo widac, lepiej sciagajcie z filefronta. A zeby trafiac bez przyblizenia trzeba wiedziec pare rzeczy bo punkt na ekranie nic nie daje, pociski ze snajpy w CoD 4 lataja jak chca. W CoD 2 strzelanie bez przyblizenia bylo bardzo latwe w porownaniu do CoD 4.

 

Mozemy sie niedlugo ustawic jeszcze na wspolny meczyk tylko dobrze by bylo gdybyscie mieli 6 osob bo wczoraj JaMaJ i NeoGranat musieli was wspomagac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...