Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Długo wstrzymywałem się z zakupem flower, bo zwiastuny nie przekonywały mnie szczególnie... Okazało się że gra jest magiczna, zwiastuny i filmy z gameplaja po prostu tego nie oddawały. Prezentacja scenerii pierwszego poziomu (włącza się gdy chwilę nie gramy) wygląda wręcz bajecznie... aż nie chce się jej przerywać... Pokój i dźwięki dobiegające zza okna też robią wrażenie.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza
Rag Doll Kung Fu 9 kwietnia, plus nowy trailer

http://www.ps3site.pl/rag-doll-kung-fu-tra...premiery/15479/

zapowiada się must have

 

Grałem w demo ze Steama i byłem zachwycony. Fajny, psychodeliczny klimat (np zbieranie grzybków), muzyka oraz przyjemna graficzka. Graficznie wersja z PSN znacząco się różni od tej piecowej. Tam były papierowe ludzki tutaj mamy plastikowe. Pewnie się skuszę.

 

Wiadomo coś o dacie premiery Fat Princess?

Odnośnik do komentarza
Problem jest taki, że nie wszystkie gry są ich i pewnie oni pertraktują kasę.

Raczej negocjują licencję, a to na muzykę a to na grę, bo prawa wydawnicze mają inne firmy, jedne z nich upadły. Poza tym SCEA nie skupia się na klsykach z PSOne bo tam sięto nie sprzedaje dobrze, w EU to co innego, poza tym SCEE wydało u nas dużo gier.

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, sam mam na Silenta niezłą chrapkę ;) A jakby dali tak jak piszesz FF7 to bym chyba odleciał ;) . BTW, dlaczego Sony nie wpadło jeszcze na pomysł, aby dodawać trofea do klasyków z PSOne? Nie wiem czy ta kwestia była już poruszana. Nie wiem również czy przygotowanie odpowiedniego patcha/nakładki do gry byłoby jakoś technicznie trudne, nie znam się na tym, ale chyba byłoby to wykonalne. Kurczę, sam zawsze miałem i mam stosunek do trofeów można by powiedzieć "średni" - czytaj - jak wpadną to fajnie, a jak nie to nie ( chyba, że mi się gra bardzo podoba to mogę porobić ), ale jakby dali FFVII z trofeami ( jakimiś fajnymi, na złoto np. zabicie wszystkich weaponów ) to by mnie świat przez miesiąc nie widział :lol: .

Odnośnik do komentarza

wogole kazdy FF powinien miec trudne trophy, Mam nadzieje, ze w FFXIIIplatyna wpadnie tylko tym ,ktorzy zdobeda wszystkie najlepsze bronie i zabija najtrudniejszego bossa (niefabularnego)

FF7(Rubi? Emerald?) FF8(Omega?)FF9(Ozma?) FF10(Penant?) FF12 (Zodiark? Yiazmat?)

 

Kurde jak ja bym chcial to dostac na PSN :D szczegolnie FF7 i FF8 w lekko wygladzonej grafie

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...