Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Schiza, wtf i mózg spuszczony w klozecie. Nawet po 2h ciągle nie jestem w stanie pojąć tego co widzę na ekranie. Ciekawie wygląda podróż w stronę nowych planet i tym samym miejscówek dla gry. Do gigantycznej dżdżownico-babki każdy z graczy uploadujący swój wynik z gry dokłada przysłowiową cegiełkę. Ta dziwna istota, zawieszona w przestrzeni, dupsko ma na ziemi, a odwłokiem rozszerza się w kierunku najbliższej planety (MARS?). Świetny pomysł na listę rankingową...

edit: i progres. O ile ta gra posiada coś takiego i o ile ta podróż nie będzie trwać aż do następnego DLC (zonk?).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Chodzi o rozciąganie naszego Noby Noby Boja - to ono jest liczone do rankingów i głównie to jest celem gry.

Reszta, czyli oplatanie, zgniatanie, zjadanie, wypluwanie etc. to popychacze czasu. Nie ma podziału na levele jako takie. Jak nam się plansza znudzi, wchodzimy do domku i gra tworzy nam kolejną czysto randomowy level z dostępnych i coraz to różniejszych obiektów.

Odnośnik do komentarza

gra jest taka po(pipi)a, że aż genialna... jak zacząłem się rozciągać wczoraj od 21 to do 23 nie mogłem przestać (potem musiałem powoli zacząć szykowac się do spania... ). Geniusz w prostoty tej gry masakruje. Kolejny killzone killer.

btw. jak doprowadzić do tego by ludzie zaczeli na tobie jeżdzić? I jak się je ludzi? Tak samo jak przedmioty?

Odnośnik do komentarza

No kur.wa kupiłem sobię tego Noby Noby Boya czy jak mu tam o 21 i jak zacząłem rozciągać gluta to skończyłem przed chwilą. Gra jest totalnie uzależniającą, niesamowicie wciąga. Jestem pod cholernym wrażeniem oO

 

EDIT

 

Tak, jak napisał Zertaul, Killzone killer. Nie spodziewałem się wiele po tej grze, ba jak ją kupowałem to nie wiedziałem co to jest, wziąłem bo była za 14 zł. Dawno żaden tytuł nie zaskoczył mnie AŻ TAK.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Hmm jak raportuje się długość do girl? :o

No kurde, kapłem się jak robić fotki, filmy.....ale gdzie to raportowanie to lol xD

 

BTW Zuma jest lepsza....narazie noby noby odstawiony (nawet zbytnio nie chcąc nabiłem połowę trofeów o_O), prosta gra, a potrafi nieźle dać kopa trudnością na niektórych etapach :o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...