Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

13 dolców... Wiadomo coś o multiplayerze online? Wormsów 2D nic nie przebije. Te wersje trójwymiarowe to nie to samo. Teraz czekam na Bombermana.

 

Ja czekam na Wormsy w EU sklepie, juz pare gierek PSN z US zainstalowanych na koncie PL mi sfirowalo jesli chodz o multi. To leaderboards nie dzialalo w Joint Strike, to multi w kreglach. Nie wiem czy tylko ja ta przypadlosc mialem, ale wole sie z zakupem Wormsow wstrzymac do premiery w EU.

Odnośnik do komentarza
Ja czekam na Wormsy w EU sklepie, juz pare gierek PSN z US zainstalowanych na koncie PL mi sfirowalo jesli chodz o multi. To leaderboards nie dzialalo w Joint Strike, to multi w kreglach. Nie wiem czy tylko ja ta przypadlosc mialem, ale wole sie z zakupem Wormsow wstrzymac do premiery w EU.

Nie Ty - tylko Twoja konsola :P Weź ją przez okno xD

 

Niech ktoś napiszę opinię o Worms'ach bo jestm bardzo ciekawy tego tytułu. Ale coś czuję że będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Niech ktoś napiszę opinię o Worms'ach bo jestm bardzo ciekawy tego tytułu. Ale coś czuję że będzie dobrze :D

tak po 30 minutach gry

wkurza skok pod kwadratem, nie wiem czemu ale chce wybrac bron i chlup wskoczylem do wody

na razie sam gralem, a wiadomo, ze wormsy jak i w mario party samemu sie nie gra

mysle, ze bedzie dobrze

 

edit

dodam, ze strasznie okrojona ta wersja, brak wielu broni, brak pelnej customizacji gry

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Kurde muszę to napisać... WORMSy to jeden z najlepszych zakupów jakie można dokonać na psstore !

 

Przypominaja się stare czasy i pierwsze robaki czy to na pc czy na szaraku (4 osoby, jeden pad i urywanie sie z lekcji hehe). Świetna grafa z przepięknie animowanymi glizdami. Multi po sieci daje radę aż miło, nie ma to jak usłyszeć ździwienie jakiegoś hamburgera gdy przez całą mapkę przedostaniesz się do niego swoim robakiem i podrzucisz dynamit tuz pod jego nogi (nogę... ?? ;) ). jak w oryginale można zrobić własny skład, nazwać każdego robaka z osobna i podstawić jeden z naprawdę mnóstwa szablonów odzywek robaków (są nawet polskie odzywki !!). Powinni jedynie dać obcję zapisywania własnych czy to wygenerowanych losowo map, a tak, mamy jedynie długi kod po wklepaniu którego odzyskamy dana plansze (i tu również przypominają się stare gry na szaraka lub gameboya gdzie metodą zapisu stanu gry były kody, nie każdy wówczas miał memorke hehe)

 

 

@....

edit

dodam, ze strasznie okrojona ta wersja, brak wielu broni, brak pelnej customizacji gry

 

Nie, to poprostu remake pierwszych wormsow. Mimo ze nie dorownuja takiemu np worms armageddon rozbudowaniem to i tak dostarczaja tone dobrej zabawy :D

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

moim zdaniem nie.

 

słabe graficznie, strasznie monotonne, design też taki jakby słaby. do tego ze zwalonym sterowaniem - liczyłem na coś w stylu superstardust - a tutaj chodzisz lewą gałką a strzelasz przyciskiem. gdyby nie lockowanie na najbliższym przeciwniku to by się grać nie dało, ale to lockowanie też nie jest idealne bo nie zawsze chcesz strzelać tam gdzie gra kieruje, a kieruje inaczej niż bym sobie tego życzył aż za często. ogólnie jakąś tam satysfakcję gra daje, ale liczyłem na znacznie więcej... typowy przeciętniak, aczkolwiek znajdą się osoby którym będzie się bardzo podobać, dlatego jeśli masz możliwość to sprawdź u kogoś...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Co gość to inna opinia o tej grze :lol: BZB to taki SstardustHD w konwencji likwidowania całych setek zombie niczym w Left 4 Dead. Gra ma dość mocno wyżyłowane challenge i bez opanowania dość zawiłej ze względu na ilość sztuki nabijania liczników i korzystania z całej masy powerupów, nie ma szans dość do srebra, o goldzie nie pisząc. Ale przynajmniej jest trudno i pewnie platynka w tej grze to musi być niezłe osiągnięcie. Samo strzelanie jest miłe, główki zombie pękają, podpalone biegną za nami aby po kilkunastu sekundach przypominać jedynie spalonego skwarka. Ilość zombie też jest różnorodna, praktycznie na każdy rodzaj obumarłych dziwactw trzeba szukać innej taktyki. Są standardowo wybuchowi goście, runnerzy który lecą na berserka, mega mutanty, baletnice, które potrafią napsuć dość dużo krwi. Przynajmniej jest śmiesznie, różnorodnie i bardzo trudno, bo gra to czysty arcade. Trzy życia, śmierć neutralizuje powerupy i trzeba je zbierać od nowa, bronie pojawiają się w różnych miejscach losowo, powerupy wypadają w zależności od rodzaju zombie i tego czy go podpaliliśmy czy też nie. Do tego często w zależności od planszy mamy możliwość interakcji na otoczenie (zesłanie nalotu bombowego, czy walenie z kopa do czaszki, w którą jeżeli strzelimy, wybucha). Sterowanie to kwestia przyzwyczajenia. Przez pierwsze kilkadziesiąt minut grałem bez automatycznego namierzania pod L1 i jakoś to szło. Po zwróceniu na to uwagi w tutorialu gry, używanie tego nie sprawia żadnego problemu. Z resztą i tak pojedyńcze zombiaki rowala się bez namierzania, a te używa się przy dużych skupiskach, podpalonych, które lecą na nas niczym muchy na lep.

Gra jest dość specyficzna i zmusza do masterowania poziomów jak w dawnych, dobrych grach, gdzie nie było czegoś takiego jak save. Jednak specyfika może się zarówno niepodobać, jak w przyoadku pawel_k, jak i z kolei bawić równie dobrze, a może i nawet lepiej od takiego SstardustaHD (akurat wyżynka zombie ma u mnie priorytet hehe). Szkoda, że nie ma dema. Tak pozostaje sprawdzenie u znajomego, albo kupno w ciemno (sam tak zrobiłem i jakoś nie żałuję).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...