Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy w "Worms" można jakoś wybrać levele, które są ręcznie malowane (przykład poniżej), a nie tylko te generowane losowo?

 

14949171323396544313.jpg

 

Albo jestem idiotą, albo coś się zabugowało, albo Team17 postanowił przenieść je do "Worms 2: Armageddon"/"Reloaded"... Jest ich łącznie 14.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo Limbo... o mamusiu jeżeli cała gra "prezentuje" się jak trial to nie mam pytań. Coś absolutnie pięknego (ta cisza i niepewność niszczy) tylko czytałem, że gra jest krótka.

Aha i dla PSS+ zapewne będzie zniżka bo na USStore była.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 100% się z Wami zgadzam, Limbo to prawdziwe dzieło sztuki (nie dziwota że właśnie tego tytułu najbardziej zazdrościłem posiadaczom 360). Szkoda jedynie, że gra jest dosyć droga i podobno krótka. No, ale za sztukę się płaci, a gra i tak jest warta tej ceny (w końcu ze świecą można szukać tego typu gier na PSS - Flower, Trine, Braid i .... coś pominąłem?). Na kolejny tak klimatyczny tytuł będziemy musieli czekać do premiery Journey (wiadomo już kiedy premiera?).

 

P.S. Mam nadzieję, że trofea, podobnie jak w HR, nie będą wyskakiwać podczas samej rozgrywki, bo trochę zepsułoby to odbiór gry.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze bardzo czekam na From Dust również zapowiada się świetnie. "Magiczny klimacik" do tego przypomina Populous i Black and White.

 

Fakt (szkoda tylko że znowu będziemy musieli czekać dłużej niż posiadacze 360, wiadomo już o ile dłużej?). A poza tym jeszcze Trine 2, jeśli mówimy o zbliżających się klimatyczny produkcjach.

Odnośnik do komentarza

Wiecie jakie są dodatki w Limbo względem wersji x360??

 

No coś dodatkowego mamy dostać (w końcu ponad rok zajmowali się tym portem na PS3 i PC), ale co to jeszcze do końca nie wiadomo (w tym tygodniu się wyjaśni):

http://www.vg247.com...ment-for-limbo/

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Cena Limbo kompletnie przesadzona moim zdaniem(a PS+ standardowo wiele nie daje korzyści), nie sądzę by to było jakieś szczególnie długie no ale trial wjeżdża na wyobraźnie jaka będzie cała gra. Może kiedyś kupie przy jakiejś lepszej promocji NIE dla PS+ albo odżałuję kolejne miejsce na dzielone na 5 osób konto... Przy obecnej cenie pewnie wiele ludzi zastanowi się dwa razy nim kupi.

Odnośnik do komentarza

Mnie z exlcusiwów na PSN kręci najbardziej Stardust i Trine - znacie miejsca na sieci gdzie można grupowo - zakupywać gry na PSN? (na sloty)?? Na x360 to luz bo kupuje konto z grami za 20 zeta, przenoszę licencje na konsole i wsio. A na ps3 to chyba musiałbym się zgadać z kimś i zakupić w parę osób jeden tytuł?

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Co do ex'ów/gier z cyfrowej dystrybucji to zdecydowanie wygrywa, niestety , Xbox Live Arcade. Na XBLA jest dużo, mocnych exclusivów (SMB, Trials, Shadow Complex, Geometry Wars, Rez), niektóre tytuły mają czasową wyłączność (From Dust czy Limbo), no i co najfajniejsze, co roku organizowane jest Summer of Arcade (jak 360 stanieje do 400zł to kupię ją dla samych tytułów Arcade, no i Alana Wake). Winą za taki stan rzeczy, że na XBLA wychodzi więcej gierek niż na PSS, jest moim zdaniem - trudna architektura PS3. Bo skoro nawet duzi deweloperzy narzekają na trudne programowanie na PS3, to co dopiero te małe, często góra kilkunastoosobowe studia deweloperskie. No i jeszcze jak im M$ sypnie kasą to po co już w ogóle mają się męczyć z PS3 (dlatego Sony powinno zadbać, żeby ich next gen był łatwiejszy w opanowaniu). W ogóle sprzedaż na Live jest większe niż na PSN (bo tam chyba nie ma czegoś takiego jak składki, nie?). A szkoda, bo IMO tytuły z cyfrowej dystrybucji powinny być dostępne na każdej platformie (a jak już to tylko czasowa wyłączność).

 

Mnie z exlcusiwów na PSN kręci najbardziej Stardust i Trine - znacie miejsca na sieci gdzie można grupowo - zakupywać gry na PSN? (na sloty)?? Na x360 to luz bo kupuje konto z grami za 20 zeta, przenoszę licencje na konsole i wsio. A na ps3 to chyba musiałbym się zgadać z kimś i zakupić w parę osób jeden tytuł?

No tak się składa, że akurat jest taki temat (nawet, o dziwo, i na naszym forum) :P :

http://www.psxextrem.../page__st__3720

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...