Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wrecked: Revenge Revisited uderzy za kilkanaście dni z czego bardzo się cieszę. Myślałem że projekt został skasowany bo pierwotnie miał ukazać się w wakacje 2011, a nie było żadnej wzmianki o przesunięciu premiery. Ciekawe za jaką kwotę będzie dostępny.

http://www.ppe.pl/ne...ej_prostej.html

Odnośnik do komentarza

Journey to gra na chillout, zupelnie tak samo jak bylo z fl0wer i fl0w. Jest nawet achiev za wrocenie do gry po tygodniu lol. Typowa gra nazywana "gra" tylko dlatego ze interakcja polega na wciskaniu przyciskow. Jak dla mnie jest zaskakujaco wciagajaca, na poczatku troche odrzucilo mnie tak szybkie jej skonczenie, ale tego samego dnia przeszedlem ja jeszcze 2 razy. Tryb co-op to podstawa w tej grze, tak jak i eksploracja i jaranie sie widokami - jak zalezy ci na czystym funie z gameplayu to dlugo w journey nie pograsz.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o WARP? Warto zakupić i zagrać? Zagrałem w triala i w sumie zapowiada się fajnie bo nie będzie to jakaś bezmyślna gierka. Pytam dlatego, że tak się zastanawiam czy nie kupić właśnie tego tytułu zamiast Journey ze względu na to jak krótka niestety frajda z tej gry się szykuje według opinii graczy.

Ja polecam. Chyba niedoceniana gra. Póki co zagadki nie są trudne ale aby złoto zdobyć w challenge roomach, to trzeba się wysilić. Mi gra bardzo odpowiada i gram na zmianę z Trine 2.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie skończyłem Journey. Jestem totalnie zniszczony tą grą, a na końcu się nawet wzruszyłem.

Troszkę nie rozumiem czemu komodo w recenzji sugerował, żeby najpierw przejść tę grę offline. Czyż kooperacja nie jest jednym z głównych aspektów tej gry?

Ja tak to odebrałem.

Nie omieszkam jeszcze raz przeżyć tej przygody, jest to w jakiś sposób magiczne...

Odnośnik do komentarza

Ja Journey przeszedłem za pierwszym razem z innym graczem. Gdybym grał sam to by na mnie nie wywarła takiego wrażenia. Zwłaszcza końcowe etapy są wspaniałe jak się gra we dwójkę.

 

Dokładnie, ja również sobie nie wyobrażam jakbym miał ukończyć grę w inny sposób niż miałem. Na pewno miałbym trochę inne odczucia

Odnośnik do komentarza

@Square - daj znać jak pobijesz moje wyniki z mapek DLC ;) .

Spoko da radę zrobić. Ty spróbuj pobić mój rekord w 3 misji z podstawki (sam też to planuje zaatakować bo wypadłem z TOP10) :P

 

Mówisz i masz :P Na szybko za pierwszym razem pojechałem na 6,5M :P a to wynik z drugiego przejazdu. Jutro może przysiąde do 3 misji bo dzisiaj już mi się nie chce.

 

35mr3f6.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...