Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

ten DD Neon to przeciętna gra, nie warta tych pieniędzy.

 

Zgadz sie. Ja wczoraj znalazlem w wyszukiwarce demo, pobralem i naprawde szkoda kasy i czasu na to. Nie przekonuje mnie, ze gra jest oldschoolowa, bo dla mnie jest srednio grywalna, choc przypomnialy mi sie czasy Franko na Amidze :)

 

Jako że DD Neon znowu pojawił się (dwa dni temu) to nie wiem skąd ten hejt. Moim zdaniem gra się całkiem przyjemnie, gra jest trudna nawet na normalu, ścieżka dźwiękowa jest naprawdę świetna (zwłaszcza utworek z drugiej planszy, normalnie jakbym w Vice City grał :P ), masa neonów i całkiem dobre efekty. Ludzie zarzucają małą dynamikę, ale kiedyś bijatyki też bywały "powolne". Ogółem gra jest mega luzacka, dubbing jak w kinie klasie B, rzucanie grzebieniami, czy motywy z odlatującą w kosmos chińską wieżą :P

Takie 7/10, a jak dojdzie w patchu coop online, to można nawet dać 8/10 . Może bym normalnie tego nie kupił, ale w Plusie nie pogardzam.

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz od dłuższego muszę się zgodzić z panem powyżej :D Grę ukończyłem już na normalu oraz dragonie i nie odczuwam wielkiego znużenia. Nie ukrywam, iż wolałbym, gdyby gra była w pięknym 2D 1080p rodem z gier Sammy ( Blazblue, Hard Corps: Uprising), a system walki oraz sterowanie wydaje się czasem ociężałe, ale jest naprawdę ok. Świetny ost, bekowy klimat lat 80'. Serio nie ma źle. Jak dla mnie takie słabe, naciągane 7 z szansą na coś więcej, o ile ten online coop się ukaże. DLC do Scotta Pilgrima dodający online miał się ukazać ponad miesiąc temu, a tu cisza w eterze.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5YySGy_4Wag

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Double Dragon hmm - jako, że na automatach trzaskałem całego na 1 kredycie to po cholere zmieniali mechanike gry? Zero łokcia, kurcze gra się zdecydowanie inaczej, ale da się pograć. Marzą mi się nowe wydania starych bijatyk ale w nowej oprawie - tylko z zachowaniem starej mechaniki: Punisher, Cadillaci, DnD dwie części. A tak to Double Dragon 6/10 - z laską przejde i zapomne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś ma jakieś przesłanki o rzekomej zniżce na Resident Evil 4 HD? Czaje sie na niego, ale 69 to troche dużo za bądź co bądź starą już dzisiaj grę. Może szykuje się coś dla Plusowiczów? Trochę się zdziwiłem jak RE5 trafiło do Plusa bez żadnych zniżek na inne Residenty...

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś ma jakieś przesłanki o rzekomej zniżce na Resident Evil 4 HD? Czaje sie na niego, ale 69 to troche dużo za bądź co bądź starą już dzisiaj grę. Może szykuje się coś dla Plusowiczów? Trochę się zdziwiłem jak RE5 trafiło do Plusa bez żadnych zniżek na inne Residenty...

Może coś z okazji Halloween ogłoszą więc bym się wstrzymał.
Odnośnik do komentarza

R:O jest na ps store w wersji cyfrowej przecież

Pisząc "gierki z cyfrowej dystrybucji" miałem na myśli gry dostępne tylko przez tą formę dystrybucji (których cena rzadko kiedy przekracza 50zł). Bo to, że teraz większość gier retail wychodzi również na psn to wiem (ale raczej i tak nie nazwałbym ich "gierkami z cyfrowej dystrybucji").

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...