Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

O cholercia to ładnie obniżyli.

 

W ogóle mały szok zajrzałem właśnie dzisiaj do psstore, ostatni raz tam byłem przed świętami. A tu mała niespodzianka "nowa zakładka" z samymi czasowymi promocjami od konkretnych producentów (EA, Scee, Ubi, Sega) i właśnie między innymi przeceniona Lara o 2 dychy ;].

Odnośnik do komentarza

Przed obniżką kosztowała 54 zł, teraz 34 ;]

Przed obnizką kosztowała 47 złociszy.

 

 

 

Ponawiam pytanie z poprzedniej strony, czy warto inwestować w Challenge Pack 1 i 3 do Lary ?

 

Dobre pytanie.

Z tego co się dowiedziałem to nie warto. Packi zawierają podobną zawartość do tego darmowego.

Odnośnik do komentarza

pixeljunk monsters ... Chcę dziś kupić, grałem w demo na psp - no i pytanie. Do czego są te jego myśli ukryte pod klawiszem chyba trójkąta ? One coś wnoszą do gry ?

nie mam pojęcia o czym mówisz, może dlatego że na psp jest wersja deluxe...

w wersji na ps3 nic takiego nie ma..

przy okazji - nie rozumiem dlaczego nie wydają dodatku deluxe na ps3 - chyba nie lubią łatwo zarabiać kasy...

Odnośnik do komentarza

pixeljunk monsters ... Chcę dziś kupić, grałem w demo na psp - no i pytanie. Do czego są te jego myśli ukryte pod klawiszem chyba trójkąta ? One coś wnoszą do gry ?

nie mam pojęcia o czym mówisz, może dlatego że na psp jest wersja deluxe...

w wersji na ps3 nic takiego nie ma..

przy okazji - nie rozumiem dlaczego nie wydają dodatku deluxe na ps3 - chyba nie lubią łatwo zarabiać kasy...

 

 

Właśnie wróciłem z pracy zaraz zakupię wersję na ps3 - żonka woli na psp bo lepiej jej się gra ale 18 zł a 48 na psp hehe różnica jest. Masz pod klawiszem trójkąta jakieś jego myśli w kółku, i nie mogę pojąć po co to jest.

Jeszcze jedno - na psp jest to wydane w wersji pudełkowej ?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale świetna jest ta Lara, miodzio. Chyba najlepsza arcadówka w jaką grałem, fakt, że może grałem-skończyłem z 5 na krzyż no ale... ;p.

 

Nie naprawdę lepiej bawię się niż przy Underworld a jeszcze do tego co-op. Świetnie zróżnicowany gameplay poza tym trochę do zbierania, robienia jest.

Tylko trofea przesadnie proste.

 

Btw mam ściągnięte jakieś darmowe challenge i Kane and Lynch pack. Gdzie odpalić te challenge?

Ten pack z Kane-m to o co w nim chodzi? To, że mogę nimi grać w singlu zamiast Larą?

Odnośnik do komentarza

Dobra w sumie tutaj spytam bo gra z psn niby jest a topicu o samej grze znaleźć nie mogę, jak bardzo wadzi to wywalić post.

 

Mam pytanie do ludzi co również zakupili PoPy w HD z psna-czy wam warrior within też tak zawiesza konsole? Raz na 5 prób udaje mi się załadować swój save-w 4/5 albo nieskończony loading screen albo zwiecha, wtf ubisoft.

Odnośnik do komentarza

Mój kumpel kupił ostatnio i nie ma żadnych problemów. Dziwne...

 

Jak odpale ww z biegu tzn tuż po odpaleniu konsoli jest ok.

 

Jeśli jednak chce odpalić jak konsola pochodziła powiedzmy z godzine to zaczynają się takie jaja właśnie. Pozostałe 2 części działają ok, poszukałem trochę na forach zagranicznych i ludzie piszą,że też mają podobny problem tylko nikt nie zna przyczyny.

Odnośnik do komentarza

W każdej chwili możesz wybrać jakiś rozdział i będziesz miał do dyspozycji cały zebrany ekwipunek (nie trzeba przechodzić całej gry), co więcej nie ma podziału na single/multi. Power Up'y nie wliczają się do Tomb Raider'a

 

To ekstra, ponownie dzięki.

 

Btw chyba nie będzie przegięciem jak napiszę, że to najlepszy TR od czasów trójki IMO. Jestem w absolutnym szoku jak ta gra jest kurevsko miodna łączy wszystko co najlepsze za co się kocha TR-y a przy tym smakuje całkowicie inaczej. Druga genialna sprawa, że każdy level to całkowicie inna bajka, doznanie (Rex rlz) nawet przyjemne puzzle są ;]. No i mastering leveli, znajdźki, bronie.

 

To pierwsza produkcja po której uwierzyłem, że w grach z psn/XLA jest ogromny potencjał. Ta gra zawstydza niektóre pudełkowe gry do tego w porównaniu kosztuje "grosze".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ktos mi powie jak to jest z ta Lara Croft? Mozna grac przez neta? Bo ciagle pusto jak probuje wejsc. Poza tym zawiodlem sie cos... druga "plansza" i ciagle kupa przeciwnkiow, stracone pieniadze :(

 

Druga plansza... Radzę Ci pograc więcej niz tylko dwie plansze...

Nie ma co ściemniać, strzelania jest znacznie więcej niż zagadek i elementów platformowych. Demo idealnie oddaje to czym jest ta gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...