Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

bylem, nawet na internecie znalazlem piosenke ale za nic kobieta niechce mnie puscic

 

Mam problem z DeathSpank 2, wie jak brzmi piosenka urodzinowa? U mnie za nic w świecie żadna niechce działać:(

 

Nie pamietam jak brzmi, byles u tej laski co sprzedaje Taco?Musi dzialac, a jak nie, to jakis bug, ja mam chyba taki z ostatnim questem i nie moge ukonczyc gry;D

Odnośnik do komentarza

Castle Crashers - po demie spodziewałem się, że będzie dłuższa i bardziej rozbudowana. Ilość broni i animal orbs dawała do myślenia... niestety gra jest dosyć krótka, a wszystkie te bronie i orbs raczej bezużyteczne. Mimo to jest bardzo fajna i pewnie dużo zyskuje w coopie. Schemat mapa i upgrade postaci podobne jak w Scott Pilgrim, jednak tutaj bardziej mi się podobało bo po przejściu gry nie miałem nawet w połowie dopalonej postaci. Gdyby nie cena, pewnie bym się nie czepiał...

Odnośnik do komentarza

No tak, gra która spodobała się żonie lub dziewczynie zawsze ma +1 do oceny ;] Wiem bo sam to przerabiam.

A właśnie,jakie według Waszego doświadczenia gry podobają się żonom,kochankom,siostrom i matkom?Moja uwielbia Pixel Junk i Wormsy i truje mi żebym coś nowego jej kupił,a nie mam pojęcia co...

 

@przegraj: uderz w Castle Crashers i Trine, moja lubi jeszcze ZenPinball

Odnośnik do komentarza

Już jest co-op online w Lara Croft and The Guardian of Light :yes: ! Już można pobierać patch (1.01, 30MB).

 

Niestety na razie nic nie wiadomo, czy również my w ramach rekompensaty dostaniemy darmowe DLC (All the Trappings), jak xboxowcy.

 

Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee news. ZAJE.BIŚCIE ;].

 

"Zaraz kupuję" - ktoś chętny na co-opa?

Odnośnik do komentarza

Już jest co-op online w Lara Croft and The Guardian of Light :yes: ! Już można pobierać patch (1.01, 30MB).

 

Niestety na razie nic nie wiadomo, czy również my w ramach rekompensaty dostaniemy darmowe DLC (All the Trappings), jak xboxowcy.

 

No w końcuuuu. Świetna wiadomość. Do tej pory od zakupu nie odpalałem nowej Lary właśnie ze względu na brak co-opa Online. Teraz się już wszystko zmieni :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No tak, gra która spodobała się żonie lub dziewczynie zawsze ma +1 do oceny ;] Wiem bo sam to przerabiam.

A właśnie,jakie według Waszego doświadczenia gry podobają się żonom,kochankom,siostrom i matkom?Moja uwielbia Pixel Junk i Wormsy i truje mi żebym coś nowego jej kupił,a nie mam pojęcia co...

 

@przegraj: uderz w Castle Crashers i Trine, moja lubi jeszcze ZenPinball

 

 

 

Podpisuję się po tytułami Waldusia i dorzucam gierki które spodobały się mojej drugiej połówce:

 

Z żoną zagrywaliśmy się do upadłego w Super Puzzle Fighter 2 turbo - genialne układanie kryształków, genialny tryb VS (w online niestety ciężko kogoś dorwać), wymagający singiel, 3 zupełnie różne i naprawdę pomyslowe tryby gry (inne zasady), gromada postaci do wyboru różniących się  schematem spadania klocków ( wbrew pozorom jest to kluczowy element decydujący o taktyce układania kryształków)

 

 

Age Of Booty - do 4 graczy na jednej konsoli, zdobywamy miasta, "apgrejdujemy" statki i fortyfikacje miasteczek, fajna szybka gra najlepiej w 3 lub 4 graczy hehe

 

PixelJunk Shooter - klimatyczna, stawiająca na współpracę strzelanka, przejść nie aż tak trudno ale aby wymasterować trzeba się pomęczyć :)

 

Elefunk - tak się żonce spodobał, że cały niedzielny poranek spędziliśmy na ukończenie tej gry :) oparta na fizyce zabawa w konstruktora mostów (różne materiały - różna wytrzymałość etc.) po których puszczamy słonia by przetestował wytrzymałość naszej budowli. Lekka, miła dla oka i gra logiczna, w sam raz na niedzielny poranek hehe :)

 

No i na koniec klasyka czyli  Flower i Flow. Must have dla tych którzy jeszcze w to nie grali !

 

 

Odnośnik do komentarza

No tak, gra która spodobała się żonie lub dziewczynie zawsze ma +1 do oceny ;] Wiem bo sam to przerabiam.

A właśnie,jakie według Waszego doświadczenia gry podobają się żonom,kochankom,siostrom i matkom?Moja uwielbia Pixel Junk i Wormsy i truje mi żebym coś nowego jej kupił,a nie mam pojęcia co...

 

@przegraj: uderz w Castle Crashers i Trine, moja lubi jeszcze ZenPinball

 

 

 

Podpisuję się po tytułami Waldusia i dorzucam gierki które spodobały się mojej drugiej połówce:

 

Z żoną zagrywaliśmy się do upadłego w Super Puzzle Fighter 2 turbo - genialne układanie kryształków, genialny tryb VS (w online niestety ciężko kogoś dorwać), wymagający singiel, 3 zupełnie różne i naprawdę pomyslowe tryby gry (inne zasady), gromada postaci do wyboru różniących się schematem spadania klocków ( wbrew pozorom jest to kluczowy element decydujący o taktyce układania kryształków)

 

 

Age Of Booty - do 4 graczy na jednej konsoli, zdobywamy miasta, "apgrejdujemy" statki i fortyfikacje miasteczek, fajna szybka gra najlepiej w 3 lub 4 graczy hehe

 

PixelJunk Shooter - klimatyczna, stawiająca na współpracę strzelanka, przejść nie aż tak trudno ale aby wymasterować trzeba się pomęczyć :)

 

Elefunk - tak się żonce spodobał, że cały niedzielny poranek spędziliśmy na ukończenie tej gry :) oparta na fizyce zabawa w konstruktora mostów (różne materiały - różna wytrzymałość etc.) po których puszczamy słonia by przetestował wytrzymałość naszej budowli. Lekka, miła dla oka i gra logiczna, w sam raz na niedzielny poranek hehe :)

 

No i na koniec klasyka czyli Flower i Flow. Must have dla tych którzy jeszcze w to nie grali !

 

 

 

a na koniec dodam jeszcze nieśmiertelne u nas Mushroom Wars - taka mini taktyczna gierka i zdobywaniu grzybów. proste bardzo controlsy i stos dobrej zabawy w dwójkę

Odnośnik do komentarza

Widać, że oryginalne, ciekawe pomysły nie opuszczają Double Fine. Po Costume Quest przyszedł czas na Stacking - przygodówkę,w której głównymi bohaterami będą matrioszki (w DF faktycznie pracują świry, w sensie pozytywnym :teehee:).

 

http://www.youtube.com/watch?v=YsrAIe2xWp

 

więcej szczegółów na IGN

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie w poprzednim PSX-ie pisali, że na psstore jest/można kupić Castlevania: Symphony of the Night.

Na polskim store też?

 

Jeżeli tak to gdzie niby bo szukałem w przeglądarce i nie znalazło mi.

 

edit:

 

Eeeeeeeeeeeeeee, dzięki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...